Retro hračky

Zveřejněno: 01.04.2022

Zavzpomínáte občas na své dětství a chtěli byste svým dětem ukázat retro hračky, se kterými jste si hrávali v dětských letech? Výrobci na to myslí a často se vrací k výrobě hraček, které se prodávaly za dřívějších dob. Můžete tak dopřát svým dětem stejné hračky, se kterými jste si hráli, když jste byli děti. Mezi typické zástupce patří například legendární Tatra, ale stejně tak bychom mohli zavzpomínat například na céčka, pružiny, duhové kuličky, digihry a další. 

Ano, v dnešní době již nic není problém sehnat, ani retro hračky

Další podobné články
3D povlečení
Slyšeli jste už někdy pojem 3D povlečení ? Na českém trhu se jedná u mnoha dodavatelů a distributorů celkem o novinku, takže je možné, že jste se ještě s touto frází nesetkali. A co to tedy znamená? 3D povlečení je označení pro klasické povlečení, které je potištěno speciálním 3d efektem , díky če..
Výprodej povlečení
Výprodej povlečení je obvykle klasické povlečení, které je zvýhodněné cenově. Často se může jednat o povlečení z původních kolekcí nebo ojedinělé kusy, které potřebuje výrobce nebo prodejce doprodat. Nebývá zvykem označovat jako výprodejové zboží použité zboží. Hlavní výhodou povlečení ve výprodej..
Stanex
Hledáte kvalitní bytový textil od českého výrobce? Potom by Vás jistě mohl zaujmout výrobce českého textilu Stanex . Společnost byla založena v roce 1991 a založili jí manželé Staňkovi. V současné době společnost sídlí v Písku a v jejich rozsáhlé nabídce naleznete například ložní povlečení , prostě..