3D povlečení

Zveřejněno: 27.04.2022

Slyšeli jste už někdy pojem 3D povlečení? Na českém trhu se jedná u mnoha dodavatelů a distributorů celkem o novinku, takže je možné, že jste se ještě s touto frází nesetkali. A co to tedy znamená?

3D povlečení je označení pro klasické povlečení, které je potištěno speciálním 3d efektem, díky čemuž vypadá obrázek na povlečení velice reálně a 3D rozměrně. Není tak problém narazit na nejrůznější motivy, nejčastěji pak motivy přírody nebo zvířat, které poté vypadají na povlečení velice realisticky. 

Materiál 3D povlečení je nejrůznější, takže není problém sehnat například nejprodávanější bavlněné 3D povlečení. Co se týká rozměrů, tak i zde je to velice individuální a nebudete mít problém sehnat povlečení na klasické jednolůžko, dvojlůžko, ale i individuální rozměry na netypické polštáře, polštářky i peřiny.

Další podobné články
Výprodej povlečení
Výprodej povlečení je obvykle klasické povlečení, které je zvýhodněné cenově. Často se může jednat o povlečení z původních kolekcí nebo ojedinělé kusy, které potřebuje výrobce nebo prodejce doprodat. Nebývá zvykem označovat jako výprodejové zboží použité zboží. Hlavní výhodou povlečení ve výprodej..
Retro hračky
Zavzpomínáte občas na své dětství a chtěli byste svým dětem ukázat retro hračky, se kterými jste si hrávali v dětských letech? Výrobci na to myslí a často se vrací k výrobě hraček, které se prodávaly za dřívějších dob. Můžete tak dopřát svým dětem stejné hračky, se kterými jste si hráli, když jste ..