3D povlečení

Zveřejněno: 27.04.2022

Slyšeli jste už někdy pojem 3D povlečení? Na českém trhu se jedná u mnoha dodavatelů a distributorů celkem o novinku, takže je možné, že jste se ještě s touto frází nesetkali. A co to tedy znamená?

3D povlečení je označení pro klasické povlečení, které je potištěno speciálním 3d efektem, díky čemuž vypadá obrázek na povlečení velice reálně a 3D rozměrně. Není tak problém narazit na nejrůznější motivy, nejčastěji pak motivy přírody nebo zvířat, které poté vypadají na povlečení velice realisticky. 

Materiál 3D povlečení je nejrůznější, takže není problém sehnat například nejprodávanější bavlněné 3D povlečení. Co se týká rozměrů, tak i zde je to velice individuální a nebudete mít problém sehnat povlečení na klasické jednolůžko, dvojlůžko, ale i individuální rozměry na netypické polštáře, polštářky i peřiny.

Další podobné články
CSS partner - Jak zlevnit Google Nákupy až o 20%
Pokud provozujete vlastní e-shop, inzerujete produkty na google v rámci reklamy Google Nákupy a chcete ušetřit za provoz, potom je pro Vás ideální cesta zapojení přes CSS Partnera , který Vám umožní ušetřit na ceně prokliku až 20%. Co je to CSS program? CSS Program je reakcí Google na rozhodnutí ..
Hořčík
Hořčík je důležitý pro správné fungování našeho těla a hraje mnoho různých rolí v našem zdraví. Některé z hlavních funkcí hořčíku v těle jsou podpora zdravého srdce, posílení kostí, regulace metabolismu, podpora imunitního systému a uklidnění nervového systému. Kde získat hořčík Hořčík se nachází ..
Reklamace - začínají platit nová pravidla
Novela zákona o ochraně spotřebitele přináší změny ve vztazích mezi zákazníky a obchodníky. Tyto změny se týkají také reklamací. Novela by měla platit už před Vánoci. Odpovědnost za vady se prodlužuje Odpovědnost za vady se nově prodlužuje, což jistě potěší samotné zákazníky. Prodlužuje se lhůta z..