Osivo

Zveřejněno: 21.07.2021

Pokud si chcete vypěstovat vlastní rostliny, je ideální zakoupit si osivo. Pomocí kvalitního osiva si můžete vypěstovat například vlastní zeleninu, ale stejně tak se prodává osivo bylinek a samozřejmě osivo květin. 

Osivo zeleniny

Semena zeleniny se dělí zejména podle druhu. Mezi nejčastější patří semena kořenové zeleniny, košťálové zeleniny, cibulové zeleniny, listové zeleniny, luskovin a semena plodové zeleniny. 

Osivo bylinek

Do této sekce se řadí především semínka aromatických rostlin a také semínka léčivých rostlin. Můžete si tak například pěstovat vlastní šalvěj, rozmarýn, bazalku, kopr a další bylinky. 

Osivo květin

Semínka květin lze rozdělit například na trvalky, jednoletky, dvouletky a skleníkové květiny. 

Další podobné články
Granule pro psy
Pokud máte doma psa, jistě se zajímáte o to, jak vybrat ideální granule pro psa. Pokusíme se Vám pomoci a poradíme Vám, jaké parametry se vyplatí sledovat u granulí. Jedná se primárně o složení granulí. Informace o složení výrobku by určitě měla být uvedena u každých kvalitnějších granulí. Jaké par..
Travní osivo
Pokud chcete kvalitní krásný a sytě zelený trávník, je základem správné osivo . Pečlivá a správná volba travního osiva se rozhodně vyplatí a nehraje roli, jestli se jedná o renovaci současného trávníku nebo výměně trávníku za zcela nový. Jaké vybrat travní osivo? Ideální je travní osivo vynikajíc..
Osivo
Pokud si chcete vypěstovat vlastní rostliny, je ideální zakoupit si osivo. Pomocí kvalitního osiva si můžete vypěstovat například vlastní zeleninu, ale stejně tak se prodává osivo bylinek a samozřejmě osivo květin. Osivo zeleniny Semena zeleniny se dělí zejména podle druhu. Mezi nejčastější patří ..