Osivo

Zveřejněno: 21.07.2021

Pokud si chcete vypěstovat vlastní rostliny, je ideální zakoupit si osivo. Pomocí kvalitního osiva si můžete vypěstovat například vlastní zeleninu, ale stejně tak se prodává osivo bylinek a samozřejmě osivo květin. 

Osivo zeleniny

Semena zeleniny se dělí zejména podle druhu. Mezi nejčastější patří semena kořenové zeleniny, košťálové zeleniny, cibulové zeleniny, listové zeleniny, luskovin a semena plodové zeleniny. 

Osivo bylinek

Do této sekce se řadí především semínka aromatických rostlin a také semínka léčivých rostlin. Můžete si tak například pěstovat vlastní šalvěj, rozmarýn, bazalku, kopr a další bylinky. 

[box category=161967]

Osivo květin

Semínka květin lze rozdělit například na trvalky, jednoletky, dvouletky a skleníkové květiny. 

Další podobné články
Mléčné zuby - kdy rostou a kdy vypadávají?
Mléčné zuby jsou první sada zubů, kterou člověk získává. Mléčné zuby se objevují u dětí obvykle kolem 6 měsíců věku a kompletní sada obsahuje 20 zubů. Postupně se začnou mezi 6 a 12 lety vyměňovat za trvalé zuby, kdy většinou začíná proces ztráty mléčných zubů a růstu trvalých zubů. Je důležité peč..
CSS partner - Jak zlevnit Google Nákupy až o 20%
Pokud provozujete vlastní e-shop, inzerujete produkty na google v rámci reklamy Google Nákupy a chcete ušetřit za provoz, potom je pro Vás ideální cesta zapojení přes CSS Partnera , který Vám umožní ušetřit na ceně prokliku až 20%. Co je to CSS program? CSS Program je reakcí Google na rozhodnutí ..
Hořčík
Hořčík je důležitý pro správné fungování našeho těla a hraje mnoho různých rolí v našem zdraví. Některé z hlavních funkcí hořčíku v těle jsou podpora zdravého srdce, posílení kostí, regulace metabolismu, podpora imunitního systému a uklidnění nervového systému. Kde získat hořčík Hořčík se nachází ..