Osivo

Zveřejněno: 21.07.2021

Pokud si chcete vypěstovat vlastní rostliny, je ideální zakoupit si osivo. Pomocí kvalitního osiva si můžete vypěstovat například vlastní zeleninu, ale stejně tak se prodává osivo bylinek a samozřejmě osivo květin. 

Osivo zeleniny

Semena zeleniny se dělí zejména podle druhu. Mezi nejčastější patří semena kořenové zeleniny, košťálové zeleniny, cibulové zeleniny, listové zeleniny, luskovin a semena plodové zeleniny. 

Osivo bylinek

Do této sekce se řadí především semínka aromatických rostlin a také semínka léčivých rostlin. Můžete si tak například pěstovat vlastní šalvěj, rozmarýn, bazalku, kopr a další bylinky. 

[box category=161967]

Osivo květin

Semínka květin lze rozdělit například na trvalky, jednoletky, dvouletky a skleníkové květiny. 

Další podobné články
Chrániče matrace
Chrániče matrace jsou určené k ochraně matrace před poškozením a znečištěním. Mohou být vyrobeny z různých materiálů - například se používá bavlna, polyester, mikrovlákno. Samozřejmě je vhodné při výběru zohledit i další vlastnosti - voděodolnost, prachotěsnost nebo proti-alergenní účinky. Hlavním..
Bavlněná prostěradla
Bavlněná prostěradla jsou výbornou volbou pro každodenní použití. Bavlna je přírodní materiál, který je měkký, prodyšný a příjemný na dotek. Díky těmto vlastnostem jsou bavlněná prostěradla oblíbená u mnoha lidí. Při výběru bavlněného prostěradla je důležité zvolit správnou velikost pro vaše lůžko...
Jersey prostěradla
Jersey prostěradla jsou vyrobená z jemné příze pletené do proužků, které jsou následně spojeny dohromady. Tento druh prostěradel je velmi elastický, měkký a pohodlný. Jersey prostěradla jsou obvykle vyrobená z bavlny nebo bavlněné směsi, což zajišťuje jejich příjemnou měkkost a dobré vlastnosti pro..