Modely aut Škoda

Zveřejněno: 08.05.2018

Modely aut Škoda jsou v České republice velmi vyhledávaný sortiment. Nejčastější jsou potom modely vozů Škoda Octavia, Škoda Fabia a také Škoda Superb, ale samozřejmě i další modely. Podrobnější informace o měřítkách naleznete také v našem článku modely aut.

Model Škoda Octavia

Model Škoda Octavia naleznete v různých měřítkách a samozřejmě také různé série tohoto automobilu. Automobil Škoda Octavia se vyrábí od roku 1996 a patří mezi vozy nižší střední třídy. V roce 2001 prošla Octavia faceliftem. V roce 2004 dorazila druhá generace vozu a modernizací prošla v roce 2008. Původní úspěšná Octavia první řady se začala prodávat pod názvem Octavia Tour a její výroba byla ukončena v roce 2010. Do prodeje se poté dostala Octavia II Tour, což byla Octavia druhé řady, ale tento model nebyl příliš úspěšný, v roce 2012 ho nahradila Škoda Rapid. Modely aut samozřejmě naleznete od všech těchto sérií. V roce 2012 přišla již třetí generace Škody Octavia, která v roce 2017 prošla faceliftem a také se stala třetím nejprodávanějším automobilem Evropy.

Model Škoda Fabia

Model Škoda Fabia také naleznete v různých měřítkách a také v různých sériích. Oficiálně byl model Škoda Fabia představen v roce 1999 jako nástupce vozu Škoda Forman. Od roku 2018 se prodává již třetí generace vozu. Model Škoda Fabia se vyrábí pro všechny série. V nabídce samozřejmě naleznete i další modely aut.

Další podobné články
Lullalove deky
Lullalove deky jsou deky od značky Lullalove. Cílem této značky je přinést kvalitní designové produkty, které jsou kvalitní, multifunkční a mají zároveň nápad a hezký vzhled. Lullalove je polská značka kvalitního dětského textilu. Značka existuje od roku 2013 a v prvním produktem Lullalove byla kva..
Deka pro miminko
Deky pro miminka jsou deky s větším důrazem na kvalitu, pochopitelně musí být zdravotně nezávadné a pro děti je také velice příjemné, když je deka příjemná na dotek. Dalo by se tedy říci, že se jedná o běžnou deku, ale musíte dbát větší důraz na jednotlivé parametry deky. Základní parametry deky p..
Objímací polštář
Objímací polštář neboli také mazlící nebo tulící polštář. Ano, to jsou fráze, pod kterými nalezneme tento skvělý produkt určený pro muže, ženy i děti. Mazlení potřebuje v dnešní době každý. Prakticky se jedná o velký polštář, ke kterému se můžete přitulit a bude se Vám hezky spát. Polštář je často ..