Modely aut Škoda

Zveřejněno: 08.05.2018

Modely aut Škoda jsou v České republice velmi vyhledávaný sortiment. Nejčastější jsou potom modely vozů Škoda Octavia, Škoda Fabia a také Škoda Superb, ale samozřejmě i další modely. Podrobnější informace o měřítkách naleznete také v našem článku modely aut.

Model Škoda Octavia

Model Škoda Octavia naleznete v různých měřítkách a samozřejmě také různé série tohoto automobilu. Automobil Škoda Octavia se vyrábí od roku 1996 a patří mezi vozy nižší střední třídy. V roce 2001 prošla Octavia faceliftem. V roce 2004 dorazila druhá generace vozu a modernizací prošla v roce 2008. Původní úspěšná Octavia první řady se začala prodávat pod názvem Octavia Tour a její výroba byla ukončena v roce 2010. Do prodeje se poté dostala Octavia II Tour, což byla Octavia druhé řady, ale tento model nebyl příliš úspěšný, v roce 2012 ho nahradila Škoda Rapid. Modely aut samozřejmě naleznete od všech těchto sérií. V roce 2012 přišla již třetí generace Škody Octavia, která v roce 2017 prošla faceliftem a také se stala třetím nejprodávanějším automobilem Evropy.

Model Škoda Fabia

Model Škoda Fabia také naleznete v různých měřítkách a také v různých sériích. Oficiálně byl model Škoda Fabia představen v roce 1999 jako nástupce vozu Škoda Forman. Od roku 2018 se prodává již třetí generace vozu. Model Škoda Fabia se vyrábí pro všechny série. V nabídce samozřejmě naleznete i další modely aut.

Další podobné články
Co nedělat na Nový rok - pověry a zvyky
Zřejmě také znáte přísloví “Jak na Nový rok, tak po celý rok”. Z toho vychází také mnoho pověr a zvyků. Vyhněte se hádkám a mrzutostem Pokud se budete na Nový rok hádat nebo budete mrzutí, budete mrzutí poté celý rok. Proto se vyhněte hádkám. Vyneste koše a vyžehlete prádlo Do nového roku se toti..
Reklamace - začínají platit nová pravidla
Novela zákona o ochraně spotřebitele přináší změny ve vztazích mezi zákazníky a obchodníky. Tyto změny se týkají také reklamací. Novela by měla platit už před Vánoci. Odpovědnost za vady se prodlužuje Odpovědnost za vady se nově prodlužuje, což jistě potěší samotné zákazníky. Prodlužuje se lhůta z..
Povlečení Minecraft
Povlečení Minecraft je povlečení na téma úspěšné hry Minecraft . Díky povlečení Minecraft můžete zpříjemnit pokoj fanouškům hry Minecraft. Co je to Minecraft? Minecraft je počítačová hra, která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v progr..