Modely aut Škoda

Zveřejněno: 08.05.2018

Modely aut Škoda jsou v České republice velmi vyhledávaný sortiment. Nejčastější jsou potom modely vozů Škoda Octavia, Škoda Fabia a také Škoda Superb, ale samozřejmě i další modely. Podrobnější informace o měřítkách naleznete také v našem článku modely aut.

Model Škoda Octavia

Model Škoda Octavia naleznete v různých měřítkách a samozřejmě také různé série tohoto automobilu. Automobil Škoda Octavia se vyrábí od roku 1996 a patří mezi vozy nižší střední třídy. V roce 2001 prošla Octavia faceliftem. V roce 2004 dorazila druhá generace vozu a modernizací prošla v roce 2008. Původní úspěšná Octavia první řady se začala prodávat pod názvem Octavia Tour a její výroba byla ukončena v roce 2010. Do prodeje se poté dostala Octavia II Tour, což byla Octavia druhé řady, ale tento model nebyl příliš úspěšný, v roce 2012 ho nahradila Škoda Rapid. Modely aut samozřejmě naleznete od všech těchto sérií. V roce 2012 přišla již třetí generace Škody Octavia, která v roce 2017 prošla faceliftem a také se stala třetím nejprodávanějším automobilem Evropy.

Model Škoda Fabia

Model Škoda Fabia také naleznete v různých měřítkách a také v různých sériích. Oficiálně byl model Škoda Fabia představen v roce 1999 jako nástupce vozu Škoda Forman. Od roku 2018 se prodává již třetí generace vozu. Model Škoda Fabia se vyrábí pro všechny série. V nabídce samozřejmě naleznete i další modely aut.

Další podobné články
Mléčné zuby - kdy rostou a kdy vypadávají?
Mléčné zuby jsou první sada zubů, kterou člověk získává. Mléčné zuby se objevují u dětí obvykle kolem 6 měsíců věku a kompletní sada obsahuje 20 zubů. Postupně se začnou mezi 6 a 12 lety vyměňovat za trvalé zuby, kdy většinou začíná proces ztráty mléčných zubů a růstu trvalých zubů. Je důležité peč..
CSS partner - Jak zlevnit Google Nákupy až o 20%
Pokud provozujete vlastní e-shop, inzerujete produkty na google v rámci reklamy Google Nákupy a chcete ušetřit za provoz, potom je pro Vás ideální cesta zapojení přes CSS Partnera , který Vám umožní ušetřit na ceně prokliku až 20%. Co je to CSS program? CSS Program je reakcí Google na rozhodnutí ..
Hořčík
Hořčík je důležitý pro správné fungování našeho těla a hraje mnoho různých rolí v našem zdraví. Některé z hlavních funkcí hořčíku v těle jsou podpora zdravého srdce, posílení kostí, regulace metabolismu, podpora imunitního systému a uklidnění nervového systému. Kde získat hořčík Hořčík se nachází ..