0 Modely aut Škoda | Megáček

Modely aut Škoda

Modely aut Škoda jsou v České republice velmi vyhledávaný sortiment. Nejčastější jsou potom modely vozů Škoda Octavia, Škoda Fabia a také Škoda Superb, ale samozřejmě i další modely. Podrobnější informace o měřítkách naleznete také v našem článku modely aut.

Model Škoda Octavia

Model Škoda Octavia naleznete v různých měřítkách a samozřejmě také různé série tohoto automobilu. Automobil Škoda Octavia se vyrábí od roku 1996 a patří mezi vozy nižší střední třídy. V roce 2001 prošla Octavia faceliftem. V roce 2004 dorazila druhá generace vozu a modernizací prošla v roce 2008. Původní úspěšná Octavia první řady se začala prodávat pod názvem Octavia Tour a její výroba byla ukončena v roce 2010. Do prodeje se poté dostala Octavia II Tour, což byla Octavia druhé řady, ale tento model nebyl příliš úspěšný, v roce 2012 ho nahradila Škoda Rapid. Modely aut samozřejmě naleznete od všech těchto sérií. V roce 2012 přišla již třetí generace Škody Octavia, která v roce 2017 prošla faceliftem a také se stala třetím nejprodávanějším automobilem Evropy.

Model Škoda Fabia

Model Škoda Fabia také naleznete v různých měřítkách a také v různých sériích. Oficiálně byl model Škoda Fabia představen v roce 1999 jako nástupce vozu Škoda Forman. Od roku 2018 se prodává již třetí generace vozu. Model Škoda Fabia se vyrábí pro všechny série. V nabídce samozřejmě naleznete i další modely aut.