0 Hračky na písek | Megáček

Hračky na písek

Je tady jaro. To úžasné roční období, kdy venku zpívají ptáci, květiny rozkvétají do zářivých barev a děti si hrají na hřištích a pískovištích. Ideálni počasí vytáhnout zase po delší době hračky na ven. Venku se děti zabaví opravdu nejlépe. Rády jezdí na odrážedle či koloběžce, houpají se na houpačce a nebo sportují. Největší zábavu si děti většinou užijí na pískovišti. Pískoviště je pro děti místo, kde mohou projevit svou fantazii stavěním hradů a báboviček.

Co nesmí na pískovišti chybět

Pískoviště je podstatnou součástí každého dětského světa na zahradě. Kvalitní vybavení na písek je základ. K pískovišti neodmyslitelně patří i hračky na písek. S hračkami na písek se děti opravdu vyřádí. Kluci se nejlépe cítí v roli malého architekta, kdy tvoří a staví všechny možné stavby a hrady z písku. Holčičky naopak rády dělají bábovičky a vytváří nejrůznější pískové dobroty.   

K tomu aby vytvořili perfektní dílo potřebují správné vybavení jako jsou formičky a bábovičky, kyblíčky, lopatky, hrabičky nebo rovnou celé sady. Mlýnek na písek je jedna z nejvíce oblíbených hraček na písek. Mlýnek se dá použít jak na vodu, tak na jemný písek. Dítě do nálevky nalije vodu nebo písek. Voda či písek propadá na lopatky mlýnku a roztáčí ho.    

Děti si na pískovém hřišti užijí velkou zábavu a s pořádným vybavením na písek ještě větší.