Hotelové zapínání

Zveřejněno: 11.09.2022

Pokud se zajímáte o hotelový textil nebo obecně o textil, jistě jste už narazili na frázi hotelové zapínání. Možná Vás zaskočilo, co tato fráze znamená? Je to typ zapínání, stejně tak jako je například klasické zipové zapínání či starší knoflíkové zapínání, tak hotelové zapínání je navrženo primárně pro komerční využití. Jeho výhoda spočívá zejména v možnosti rychlejší výměny povlečení, protože zipové zapínání by bylo příliš pomalé a o knoflíkovém ani nemluvím. 

Hotelové zapínání bylo navrženo tak, že povlečení má přesah nebo také můžete narazit na frázi “hotelová kapsa” a polštář či peřina se jednoduše vloží do povlečení a díky tomuto přesahu nevypadne. Povlečení se tedy nemusí poté složitě a pomalu zapínat. 

Další podobné články
Povlečení Minecraft
Povlečení Minecraft je povlečení na téma úspěšné hry Minecraft . Díky povlečení Minecraft můžete zpříjemnit pokoj fanouškům hry Minecraft. Co je to Minecraft? Minecraft je počítačová hra, která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v progr..
Povlečení Lidl
Povlečení Lidl je povlečení, které lze zakoupit na prodejnách Lidl a také na e-shopu Lidl-shop. cz , což je oficiální obchod řetěžce Lidl. Cena povlečení je pro klienty velice příjemná a nízká, což je také důvodu, proč je povlečení lidl často vyhledávanou variantou. O společnosti Lidl Lidl je obch..