Hotelové zapínání

Zveřejněno: 11.09.2022

Pokud se zajímáte o hotelový textil nebo obecně o textil, jistě jste už narazili na frázi hotelové zapínání. Možná Vás zaskočilo, co tato fráze znamená? Je to typ zapínání, stejně tak jako je například klasické zipové zapínání či starší knoflíkové zapínání, tak hotelové zapínání je navrženo primárně pro komerční využití. Jeho výhoda spočívá zejména v možnosti rychlejší výměny povlečení, protože zipové zapínání by bylo příliš pomalé a o knoflíkovém ani nemluvím. 

Hotelové zapínání bylo navrženo tak, že povlečení má přesah nebo také můžete narazit na frázi “hotelová kapsa” a polštář či peřina se jednoduše vloží do povlečení a díky tomuto přesahu nevypadne. Povlečení se tedy nemusí poté složitě a pomalu zapínat. 

Další podobné články
Chrániče matrace
Chrániče matrace jsou určené k ochraně matrace před poškozením a znečištěním. Mohou být vyrobeny z různých materiálů - například se používá bavlna, polyester, mikrovlákno. Samozřejmě je vhodné při výběru zohledit i další vlastnosti - voděodolnost, prachotěsnost nebo proti-alergenní účinky. Hlavním..
Bavlněná prostěradla
Bavlněná prostěradla jsou výbornou volbou pro každodenní použití. Bavlna je přírodní materiál, který je měkký, prodyšný a příjemný na dotek. Díky těmto vlastnostem jsou bavlněná prostěradla oblíbená u mnoha lidí. Při výběru bavlněného prostěradla je důležité zvolit správnou velikost pro vaše lůžko...