Hotelový textil

Zveřejněno: 11.09.2022

Hotelový textil je speciální kategorie textilu, který je určen primárně pro komerční účely. Nejčastější využití naleznete hotelový textil zejména pro ubytovací zařízení, hotely, pensiony či případně stravovací zařízení. Hotelové povlečení má často různé úpravy, díky kterým je poté textil kvalitnější a déle vydrží. 

Hotelové zapínání

Pokud se zajímáte o hotelový textil a kupujete povlečení, můžete se často setkat s termínem hotelové zapínání. Jedná se o speciální druh zapínání, díky kterému lze povlečení snadno vyměnit, protože použití klasického zipového nebo knoflíkového zapínání by v tomto případě nebylo praktické. Toto zapínání se může také označovat jako hotelová kapsa nebo se lze setkat i s termínem přesahová kapsa. Povlečení nemá žádné zapínání, ale má přesah, díky kterému polštář či peřinu snadno a rychle vyměníte. 

Český hotelový textil

Pokud preferujete český textil, jistě Vás potěší, že i mnoho českých výrobců se specializuje na hotelový textil. Díky tomu seženete hotelový textil vyrobený v české republice, což Vám umožňuje snažší komunikaci v případě jakýchkoliv problémů. Navíc je benefit také to, že čeští výrobci jsou často schopni Vám vyjít vstříc ohledně individuálních úprav hotelového textilu. 

Další podobné články
Chrániče matrace
Chrániče matrace jsou určené k ochraně matrace před poškozením a znečištěním. Mohou být vyrobeny z různých materiálů - například se používá bavlna, polyester, mikrovlákno. Samozřejmě je vhodné při výběru zohledit i další vlastnosti - voděodolnost, prachotěsnost nebo proti-alergenní účinky. Hlavním..
Bavlněná prostěradla
Bavlněná prostěradla jsou výbornou volbou pro každodenní použití. Bavlna je přírodní materiál, který je měkký, prodyšný a příjemný na dotek. Díky těmto vlastnostem jsou bavlněná prostěradla oblíbená u mnoha lidí. Při výběru bavlněného prostěradla je důležité zvolit správnou velikost pro vaše lůžko...