Hotelový textil

Zveřejněno: 11.09.2022

Hotelový textil je speciální kategorie textilu, který je určen primárně pro komerční účely. Nejčastější využití naleznete hotelový textil zejména pro ubytovací zařízení, hotely, pensiony či případně stravovací zařízení. Hotelové povlečení má často různé úpravy, díky kterým je poté textil kvalitnější a déle vydrží. 

Hotelové zapínání

Pokud se zajímáte o hotelový textil a kupujete povlečení, můžete se často setkat s termínem hotelové zapínání. Jedná se o speciální druh zapínání, díky kterému lze povlečení snadno vyměnit, protože použití klasického zipového nebo knoflíkového zapínání by v tomto případě nebylo praktické. Toto zapínání se může také označovat jako hotelová kapsa nebo se lze setkat i s termínem přesahová kapsa. Povlečení nemá žádné zapínání, ale má přesah, díky kterému polštář či peřinu snadno a rychle vyměníte. 

Český hotelový textil

Pokud preferujete český textil, jistě Vás potěší, že i mnoho českých výrobců se specializuje na hotelový textil. Díky tomu seženete hotelový textil vyrobený v české republice, což Vám umožňuje snažší komunikaci v případě jakýchkoliv problémů. Navíc je benefit také to, že čeští výrobci jsou často schopni Vám vyjít vstříc ohledně individuálních úprav hotelového textilu. 

Další podobné články
Povlečení Minecraft
Povlečení Minecraft je povlečení na téma úspěšné hry Minecraft . Díky povlečení Minecraft můžete zpříjemnit pokoj fanouškům hry Minecraft. Co je to Minecraft? Minecraft je počítačová hra, která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v progr..
Povlečení Lidl
Povlečení Lidl je povlečení, které lze zakoupit na prodejnách Lidl a také na e-shopu Lidl-shop. cz , což je oficiální obchod řetěžce Lidl. Cena povlečení je pro klienty velice příjemná a nízká, což je také důvodu, proč je povlečení lidl často vyhledávanou variantou. O společnosti Lidl Lidl je obch..