Dekorační sítě

Zveřejněno: 09.05.2018

Dekorační sítě jsou ideální jako nástěnka pro Vaše děti. Dekorační síť stačí pověsit na zeď a můžete na ně pověsit obrázky Vašich dětí. Ideální na přichycení obrázků jsou třeba kolíčky na prádlo. Díky tomu lze potom obrázky snadno vyměnit nebo přemístit.

Dekorační sítě a barvy

Dekorační sítě se vyrábí v různých barvách a provedeních. Kromé barvy se liší potom ještě materiálem, velikostí sítě a velikostí oka. Nejčastější sítě jsou z polypropylenu o velikosti 5x1m s velikostí oka 10x10cm, ale v nabídce naleznete také sítě z polyamidového vlákna, kde je potom menší oko 5x5cm. Dekorační sítě jsou k dostání například v červené, modré, zelené, oranžové, růžové, bílé a nebo khaki barvě. Velice oblíbená je také veselá dekorativní síť , která je složená z více různých barev.  

Další podobné články
Lullalove deky
Lullalove deky jsou deky od značky Lullalove. Cílem této značky je přinést kvalitní designové produkty, které jsou kvalitní, multifunkční a mají zároveň nápad a hezký vzhled. Lullalove je polská značka kvalitního dětského textilu. Značka existuje od roku 2013 a v prvním produktem Lullalove byla kva..
Deka pro miminko
Deky pro miminka jsou deky s větším důrazem na kvalitu, pochopitelně musí být zdravotně nezávadné a pro děti je také velice příjemné, když je deka příjemná na dotek. Dalo by se tedy říci, že se jedná o běžnou deku, ale musíte dbát větší důraz na jednotlivé parametry deky. Základní parametry deky p..
Objímací polštář
Objímací polštář neboli také mazlící nebo tulící polštář. Ano, to jsou fráze, pod kterými nalezneme tento skvělý produkt určený pro muže, ženy i děti. Mazlení potřebuje v dnešní době každý. Prakticky se jedná o velký polštář, ke kterému se můžete přitulit a bude se Vám hezky spát. Polštář je často ..