Dekorační sítě

Zveřejněno: 09.05.2018

Dekorační sítě jsou ideální jako nástěnka pro Vaše děti. Dekorační síť stačí pověsit na zeď a můžete na ně pověsit obrázky Vašich dětí. Ideální na přichycení obrázků jsou třeba kolíčky na prádlo. Díky tomu lze potom obrázky snadno vyměnit nebo přemístit.

Dekorační sítě a barvy

Dekorační sítě se vyrábí v různých barvách a provedeních. Kromé barvy se liší potom ještě materiálem, velikostí sítě a velikostí oka. Nejčastější sítě jsou z polypropylenu o velikosti 5x1m s velikostí oka 10x10cm, ale v nabídce naleznete také sítě z polyamidového vlákna, kde je potom menší oko 5x5cm. Dekorační sítě jsou k dostání například v červené, modré, zelené, oranžové, růžové, bílé a nebo khaki barvě. Velice oblíbená je také veselá dekorativní síť , která je složená z více různých barev.  

Další podobné články
Mléčné zuby - kdy rostou a kdy vypadávají?
Mléčné zuby jsou první sada zubů, kterou člověk získává. Mléčné zuby se objevují u dětí obvykle kolem 6 měsíců věku a kompletní sada obsahuje 20 zubů. Postupně se začnou mezi 6 a 12 lety vyměňovat za trvalé zuby, kdy většinou začíná proces ztráty mléčných zubů a růstu trvalých zubů. Je důležité peč..
CSS partner - Jak zlevnit Google Nákupy až o 20%
Pokud provozujete vlastní e-shop, inzerujete produkty na google v rámci reklamy Google Nákupy a chcete ušetřit za provoz, potom je pro Vás ideální cesta zapojení přes CSS Partnera , který Vám umožní ušetřit na ceně prokliku až 20%. Co je to CSS program? CSS Program je reakcí Google na rozhodnutí ..
Hořčík
Hořčík je důležitý pro správné fungování našeho těla a hraje mnoho různých rolí v našem zdraví. Některé z hlavních funkcí hořčíku v těle jsou podpora zdravého srdce, posílení kostí, regulace metabolismu, podpora imunitního systému a uklidnění nervového systému. Kde získat hořčík Hořčík se nachází ..