Dekorační sítě

Zveřejněno: 09.05.2018

Dekorační sítě jsou ideální jako nástěnka pro Vaše děti. Dekorační síť stačí pověsit na zeď a můžete na ně pověsit obrázky Vašich dětí. Ideální na přichycení obrázků jsou třeba kolíčky na prádlo. Díky tomu lze potom obrázky snadno vyměnit nebo přemístit.

Dekorační sítě a barvy

Dekorační sítě se vyrábí v různých barvách a provedeních. Kromé barvy se liší potom ještě materiálem, velikostí sítě a velikostí oka. Nejčastější sítě jsou z polypropylenu o velikosti 5x1m s velikostí oka 10x10cm, ale v nabídce naleznete také sítě z polyamidového vlákna, kde je potom menší oko 5x5cm. Dekorační sítě jsou k dostání například v červené, modré, zelené, oranžové, růžové, bílé a nebo khaki barvě. Velice oblíbená je také veselá dekorativní síť , která je složená z více různých barev.  

Další podobné články
Co nedělat na Nový rok - pověry a zvyky
Zřejmě také znáte přísloví “Jak na Nový rok, tak po celý rok”. Z toho vychází také mnoho pověr a zvyků. Vyhněte se hádkám a mrzutostem Pokud se budete na Nový rok hádat nebo budete mrzutí, budete mrzutí poté celý rok. Proto se vyhněte hádkám. Vyneste koše a vyžehlete prádlo Do nového roku se toti..
Reklamace - začínají platit nová pravidla
Novela zákona o ochraně spotřebitele přináší změny ve vztazích mezi zákazníky a obchodníky. Tyto změny se týkají také reklamací. Novela by měla platit už před Vánoci. Odpovědnost za vady se prodlužuje Odpovědnost za vady se nově prodlužuje, což jistě potěší samotné zákazníky. Prodlužuje se lhůta z..
Povlečení Minecraft
Povlečení Minecraft je povlečení na téma úspěšné hry Minecraft . Díky povlečení Minecraft můžete zpříjemnit pokoj fanouškům hry Minecraft. Co je to Minecraft? Minecraft je počítačová hra, která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v progr..