Dekorační sítě

Zveřejněno: 09.05.2018

Dekorační sítě jsou ideální jako nástěnka pro Vaše děti. Dekorační síť stačí pověsit na zeď a můžete na ně pověsit obrázky Vašich dětí. Ideální na přichycení obrázků jsou třeba kolíčky na prádlo. Díky tomu lze potom obrázky snadno vyměnit nebo přemístit.

Dekorační sítě a barvy

Dekorační sítě se vyrábí v různých barvách a provedeních. Kromé barvy se liší potom ještě materiálem, velikostí sítě a velikostí oka. Nejčastější sítě jsou z polypropylenu o velikosti 5x1m s velikostí oka 10x10cm, ale v nabídce naleznete také sítě z polyamidového vlákna, kde je potom menší oko 5x5cm. Dekorační sítě jsou k dostání například v červené, modré, zelené, oranžové, růžové, bílé a nebo khaki barvě. Velice oblíbená je také veselá dekorativní síť , která je složená z více různých barev.  

Další podobné články
Hotelové zapínání
Pokud se zajímáte o hotelový textil nebo obecně o textil, jistě jste už narazili na frázi hotelové zapínání . Možná Vás zaskočilo, co tato fráze znamená? Je to typ zapínání, stejně tak jako je například klasické zipové zapínání či starší knoflíkové zapínání, tak hotelové zapínání je navrženo primár..
Hotelový textil
Hotelový textil je speciální kategorie textilu, který je určen primárně pro komerční účely. Nejčastější využití naleznete hotelový textil zejména pro ubytovací zařízení, hotely, pensiony či případně stravovací zařízení. Hotelové povlečení má často různé úpravy, díky kterým je poté textil kvalitnějš..
Selen
Selen hraje roli v boji proti volným radikálům. Také příznivě ovlivňuje obranyschopnost, štítnou žlázu a tvorbu spermií. Pokud ho však máte nedostatek nebo nadbytek, tělu to neprospívá. Na co má vliv selen obranyschopnost spermie (zrání a pohyblivost) činnost štítné žlázy nehty vlasy Kde selen z..