Těhotenský polštář

Zveřejněno: 01.05.2022

Trápí Vás bolesti zad, kyčlí a únava, protože se kvůli neustále zvětšujícímu bříšku nemůžete v těhotenství vyspat? Zkuste se podívat na těhotenský polštář, který by Vám mohl pomoci. Těhotenský polštář je obvykle větších rozměrů, aby poskytoval dobrou oporu hlavě a kyčlím, často je tvarovaný do písmena J, ale není to pravidlem. Hlavní výhodou tohoto polštáře je, že poskytne také podložení nohou, uvede klouby do roviny a díky tomu poskytuje dobrou oporu páteři a celému tělu. 

Aby vám poskytnul těhotenský polštář dobrou oporu ve spánku, vybírejte délku polštáře velikosti vaší postavy. Polštáře mají rozné tvary, ale často svým tvarem připomínají písmeno J. Polštáře jsou také oproti těm kojícím širší. Délka se pohybuje v rozmezí 150 – 220 cm.

Další podobné články
Lullalove deky
Lullalove deky jsou deky od značky Lullalove. Cílem této značky je přinést kvalitní designové produkty, které jsou kvalitní, multifunkční a mají zároveň nápad a hezký vzhled. Lullalove je polská značka kvalitního dětského textilu. Značka existuje od roku 2013 a v prvním produktem Lullalove byla kva..
Deka pro miminko
Deky pro miminka jsou deky s větším důrazem na kvalitu, pochopitelně musí být zdravotně nezávadné a pro děti je také velice příjemné, když je deka příjemná na dotek. Dalo by se tedy říci, že se jedná o běžnou deku, ale musíte dbát větší důraz na jednotlivé parametry deky. Základní parametry deky p..