Těhotenský polštář

Zveřejněno: 01.05.2022

Trápí Vás bolesti zad, kyčlí a únava, protože se kvůli neustále zvětšujícímu bříšku nemůžete v těhotenství vyspat? Zkuste se podívat na těhotenský polštář, který by Vám mohl pomoci. Těhotenský polštář je obvykle větších rozměrů, aby poskytoval dobrou oporu hlavě a kyčlím, často je tvarovaný do písmena J, ale není to pravidlem. Hlavní výhodou tohoto polštáře je, že poskytne také podložení nohou, uvede klouby do roviny a díky tomu poskytuje dobrou oporu páteři a celému tělu. 

Aby vám poskytnul těhotenský polštář dobrou oporu ve spánku, vybírejte délku polštáře velikosti vaší postavy. Polštáře mají rozné tvary, ale často svým tvarem připomínají písmeno J. Polštáře jsou také oproti těm kojícím širší. Délka se pohybuje v rozmezí 150 – 220 cm.

Další podobné články
Povlečení Minecraft
Povlečení Minecraft je povlečení na téma úspěšné hry Minecraft . Díky povlečení Minecraft můžete zpříjemnit pokoj fanouškům hry Minecraft. Co je to Minecraft? Minecraft je počítačová hra, která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v progr..
Povlečení Lidl
Povlečení Lidl je povlečení, které lze zakoupit na prodejnách Lidl a také na e-shopu Lidl-shop. cz , což je oficiální obchod řetěžce Lidl. Cena povlečení je pro klienty velice příjemná a nízká, což je také důvodu, proč je povlečení lidl často vyhledávanou variantou. O společnosti Lidl Lidl je obch..