Těhotenský polštář

Zveřejněno: 01.05.2022

Trápí Vás bolesti zad, kyčlí a únava, protože se kvůli neustále zvětšujícímu bříšku nemůžete v těhotenství vyspat? Zkuste se podívat na těhotenský polštář, který by Vám mohl pomoci. Těhotenský polštář je obvykle větších rozměrů, aby poskytoval dobrou oporu hlavě a kyčlím, často je tvarovaný do písmena J, ale není to pravidlem. Hlavní výhodou tohoto polštáře je, že poskytne také podložení nohou, uvede klouby do roviny a díky tomu poskytuje dobrou oporu páteři a celému tělu. 

Aby vám poskytnul těhotenský polštář dobrou oporu ve spánku, vybírejte délku polštáře velikosti vaší postavy. Polštáře mají rozné tvary, ale často svým tvarem připomínají písmeno J. Polštáře jsou také oproti těm kojícím širší. Délka se pohybuje v rozmezí 150 – 220 cm.

Další podobné články
Chrániče matrace
Chrániče matrace jsou určené k ochraně matrace před poškozením a znečištěním. Mohou být vyrobeny z různých materiálů - například se používá bavlna, polyester, mikrovlákno. Samozřejmě je vhodné při výběru zohledit i další vlastnosti - voděodolnost, prachotěsnost nebo proti-alergenní účinky. Hlavním..
Bavlněná prostěradla
Bavlněná prostěradla jsou výbornou volbou pro každodenní použití. Bavlna je přírodní materiál, který je měkký, prodyšný a příjemný na dotek. Díky těmto vlastnostem jsou bavlněná prostěradla oblíbená u mnoha lidí. Při výběru bavlněného prostěradla je důležité zvolit správnou velikost pro vaše lůžko...