Povlečení do postýlky

Součástí výbavy pro dítě by mělo být i kvalitní povlečení do postýlky. Vyrábí se nejčastěji v rozměrech 100x135 cm nebo 90x130 cm, záleží samozřejmě na velikosti Vaší postýlky a zejména na velikosti peřinky a polštářku. 

V dnešní době se vyrábí obrovské množství motivů povlečení do postýlky a záleží jen na Vás, které se Vám líbí. Nejčastěji je opatřeno zipovým uzávěrem a je vyrobeno ze 100% kvalitní bavlny. 

Praní dětského povlečení je snadné a obvykle výrobce udává na kolik stupňů doporučuje povlečení prát. Nejčastěji se jedná o 40°C.

Dětské povlečení od českých výrobců

Povlečení od českých výrobců je obvykle vyráběno v ČR, což Vám zaručí kvalitní servis v případě problému. Zároveň jsou splněny přísné české normy. 

Nejprodávanější dětské povlečení

Další podobné články
Povlečení do postýlky
Součástí výbavy pro dítě by mělo být i kvalitní povlečení do postýlky. Vyrábí se nejčastěji v rozměrech 100x135 cm nebo 90x130 cm, záleží samozřejmě na velikosti Vaší postýlky a zejména na velikosti peřinky a polštářku. V dnešní době se vyrábí obrovské množství motivů povlečení do postýlky a zálež..
Péřové peřiny
Péřové peřiny (jinak řečeno péřové přikrývky) jsou peřiny plněné peřím. Co se týká vlastností péřových peřin, tak drží teplotu 4x lépe než výrobky ze syntetických vláken a dvakrát lépe než přikrývky z ovčí vlny. Mají také dobrou schopnost absolvovat vlhkost a přikrývky z peří jsou lehčí než napříkl..
Na kolik a jak prát povlečení
Potřebujete vyprat povlečení a nevíte si rady? Nezoufejte. Pokusíme se Vám poradit. V první řadě je vhodné prozkoumat samotné povlečení, jestli má cedulku od výrobce, na které se udává doporučená teplota praní a zda je Vaše povlečení vhodné pro sušení v bubnové sušičce. Na kolik prát povlečení Pok..