Povlečení do postýlky

Součástí výbavy pro dítě by mělo být i kvalitní povlečení do postýlky. Vyrábí se nejčastěji v rozměrech 100x135 cm nebo 90x130 cm, záleží samozřejmě na velikosti Vaší postýlky a zejména na velikosti peřinky a polštářku. 

V dnešní době se vyrábí obrovské množství motivů povlečení do postýlky a záleží jen na Vás, které se Vám líbí. Nejčastěji je opatřeno zipovým uzávěrem a je vyrobeno ze 100% kvalitní bavlny. 

Praní dětského povlečení je snadné a obvykle výrobce udává na kolik stupňů doporučuje povlečení prát. Nejčastěji se jedná o 40°C.

Dětské povlečení od českých výrobců

Povlečení od českých výrobců je obvykle vyráběno v ČR, což Vám zaručí kvalitní servis v případě problému. Zároveň jsou splněny přísné české normy. 

Nejprodávanější dětské povlečení

Další podobné články
Povlečení Minecraft
Povlečení Minecraft je povlečení na téma úspěšné hry Minecraft . Díky povlečení Minecraft můžete zpříjemnit pokoj fanouškům hry Minecraft. Co je to Minecraft? Minecraft je počítačová hra, která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v progr..
Povlečení Lidl
Povlečení Lidl je povlečení, které lze zakoupit na prodejnách Lidl a také na e-shopu Lidl-shop. cz , což je oficiální obchod řetěžce Lidl. Cena povlečení je pro klienty velice příjemná a nízká, což je také důvodu, proč je povlečení lidl často vyhledávanou variantou. O společnosti Lidl Lidl je obch..