Povlečení do postýlky

Součástí výbavy pro dítě by mělo být i kvalitní povlečení do postýlky. Vyrábí se nejčastěji v rozměrech 100x135 cm nebo 90x130 cm, záleží samozřejmě na velikosti Vaší postýlky a zejména na velikosti peřinky a polštářku. 

V dnešní době se vyrábí obrovské množství motivů povlečení do postýlky a záleží jen na Vás, které se Vám líbí. Nejčastěji je opatřeno zipovým uzávěrem a je vyrobeno ze 100% kvalitní bavlny. 

Praní dětského povlečení je snadné a obvykle výrobce udává na kolik stupňů doporučuje povlečení prát. Nejčastěji se jedná o 40°C.

Dětské povlečení od českých výrobců

Povlečení od českých výrobců je obvykle vyráběno v ČR, což Vám zaručí kvalitní servis v případě problému. Zároveň jsou splněny přísné české normy. 

Nejprodávanější dětské povlečení

Další podobné články
Hotelové zapínání
Pokud se zajímáte o hotelový textil nebo obecně o textil, jistě jste už narazili na frázi hotelové zapínání . Možná Vás zaskočilo, co tato fráze znamená? Je to typ zapínání, stejně tak jako je například klasické zipové zapínání či starší knoflíkové zapínání, tak hotelové zapínání je navrženo primár..
Hotelový textil
Hotelový textil je speciální kategorie textilu, který je určen primárně pro komerční účely. Nejčastější využití naleznete hotelový textil zejména pro ubytovací zařízení, hotely, pensiony či případně stravovací zařízení. Hotelové povlečení má často různé úpravy, díky kterým je poté textil kvalitnějš..
Alžbětiny příze
Hledáte Alžbětiny příze ? Příze, respektivě textilní vlákna, obecně lze rozdělit podle textilního vlákna na příze rostlinné, živočišné, minerální a umělé. Rostlinné jsou vyráběny z bavlny, lenu, juty, konopí, sisalu a podobně. Co se týká živočišných přízí, tak zde můžeme uvést jako zástupce vlnu, p..