Povlečení do postýlky

Součástí výbavy pro dítě by mělo být i kvalitní povlečení do postýlky. Vyrábí se nejčastěji v rozměrech 100x135 cm nebo 90x130 cm, záleží samozřejmě na velikosti Vaší postýlky a zejména na velikosti peřinky a polštářku. 

V dnešní době se vyrábí obrovské množství motivů povlečení do postýlky a záleží jen na Vás, které se Vám líbí. Nejčastěji je opatřeno zipovým uzávěrem a je vyrobeno ze 100% kvalitní bavlny. 

Praní dětského povlečení je snadné a obvykle výrobce udává na kolik stupňů doporučuje povlečení prát. Nejčastěji se jedná o 40°C.

Dětské povlečení od českých výrobců

Povlečení od českých výrobců je obvykle vyráběno v ČR, což Vám zaručí kvalitní servis v případě problému. Zároveň jsou splněny přísné české normy. 

Nejprodávanější dětské povlečení

Další podobné články
Lullalove deky
Lullalove deky jsou deky od značky Lullalove. Cílem této značky je přinést kvalitní designové produkty, které jsou kvalitní, multifunkční a mají zároveň nápad a hezký vzhled. Lullalove je polská značka kvalitního dětského textilu. Značka existuje od roku 2013 a v prvním produktem Lullalove byla kva..
Deka pro miminko
Deky pro miminka jsou deky s větším důrazem na kvalitu, pochopitelně musí být zdravotně nezávadné a pro děti je také velice příjemné, když je deka příjemná na dotek. Dalo by se tedy říci, že se jedná o běžnou deku, ale musíte dbát větší důraz na jednotlivé parametry deky. Základní parametry deky p..