Polštář z paměťové pěny

Polštář z paměťové pěny se řadí do skupiny anatomických polštářů. Jak již z názvu plyne, jedná se o polštář, který obsahuje paměťovou pěnu, které se také říká líná pěna. Tento typ polštáře reaguje na teplo a pomalu se tvaruje podle Vaší hlavy a krku, takže poskytne dokonalou oporu. Lze ho použít jak pro spaní na zádech, tak pro spaní na boku, ale pochopitelně je vhodné zohlednit už při výběru, zda více spíte na boku nebo na zádech a pokud na boku, tak si vybrat polštář s dostatečnou mezerou pro rameno.

Polštáře z paměťové pěny obecně patří mezi ty nejlepší, jaké si můžete pořídit. Určitě ale doporučujeme vybírat o podle toho, zda je lze prát a případně na jakou teplotu. Určitě by měl polštář podporovat praní alespoň na 40°C a v ideálním případě by měla jít prát i jeho výplň. Je to hlavně kvůli bakteriím. 

Další podobné články
Hotelové zapínání
Pokud se zajímáte o hotelový textil nebo obecně o textil, jistě jste už narazili na frázi hotelové zapínání . Možná Vás zaskočilo, co tato fráze znamená? Je to typ zapínání, stejně tak jako je například klasické zipové zapínání či starší knoflíkové zapínání, tak hotelové zapínání je navrženo primár..
Hotelový textil
Hotelový textil je speciální kategorie textilu, který je určen primárně pro komerční účely. Nejčastější využití naleznete hotelový textil zejména pro ubytovací zařízení, hotely, pensiony či případně stravovací zařízení. Hotelové povlečení má často různé úpravy, díky kterým je poté textil kvalitnějš..
Alžbětiny příze
Hledáte Alžbětiny příze ? Příze, respektivě textilní vlákna, obecně lze rozdělit podle textilního vlákna na příze rostlinné, živočišné, minerální a umělé. Rostlinné jsou vyráběny z bavlny, lenu, juty, konopí, sisalu a podobně. Co se týká živočišných přízí, tak zde můžeme uvést jako zástupce vlnu, p..