Polštář z paměťové pěny

Polštář z paměťové pěny se řadí do skupiny anatomických polštářů. Jak již z názvu plyne, jedná se o polštář, který obsahuje paměťovou pěnu, které se také říká líná pěna. Tento typ polštáře reaguje na teplo a pomalu se tvaruje podle Vaší hlavy a krku, takže poskytne dokonalou oporu. Lze ho použít jak pro spaní na zádech, tak pro spaní na boku, ale pochopitelně je vhodné zohlednit už při výběru, zda více spíte na boku nebo na zádech a pokud na boku, tak si vybrat polštář s dostatečnou mezerou pro rameno.

Polštáře z paměťové pěny obecně patří mezi ty nejlepší, jaké si můžete pořídit. Určitě ale doporučujeme vybírat o podle toho, zda je lze prát a případně na jakou teplotu. Určitě by měl polštář podporovat praní alespoň na 40°C a v ideálním případě by měla jít prát i jeho výplň. Je to hlavně kvůli bakteriím. 

Další podobné články
Lullalove deky
Lullalove deky jsou deky od značky Lullalove. Cílem této značky je přinést kvalitní designové produkty, které jsou kvalitní, multifunkční a mají zároveň nápad a hezký vzhled. Lullalove je polská značka kvalitního dětského textilu. Značka existuje od roku 2013 a v prvním produktem Lullalove byla kva..
Deka pro miminko
Deky pro miminka jsou deky s větším důrazem na kvalitu, pochopitelně musí být zdravotně nezávadné a pro děti je také velice příjemné, když je deka příjemná na dotek. Dalo by se tedy říci, že se jedná o běžnou deku, ale musíte dbát větší důraz na jednotlivé parametry deky. Základní parametry deky p..