Polštář z paměťové pěny

Polštář z paměťové pěny se řadí do skupiny anatomických polštářů. Jak již z názvu plyne, jedná se o polštář, který obsahuje paměťovou pěnu, které se také říká líná pěna. Tento typ polštáře reaguje na teplo a pomalu se tvaruje podle Vaší hlavy a krku, takže poskytne dokonalou oporu. Lze ho použít jak pro spaní na zádech, tak pro spaní na boku, ale pochopitelně je vhodné zohlednit už při výběru, zda více spíte na boku nebo na zádech a pokud na boku, tak si vybrat polštář s dostatečnou mezerou pro rameno.

Polštáře z paměťové pěny obecně patří mezi ty nejlepší, jaké si můžete pořídit. Určitě ale doporučujeme vybírat o podle toho, zda je lze prát a případně na jakou teplotu. Určitě by měl polštář podporovat praní alespoň na 40°C a v ideálním případě by měla jít prát i jeho výplň. Je to hlavně kvůli bakteriím. 

Další podobné články
Povlečení Minecraft
Povlečení Minecraft je povlečení na téma úspěšné hry Minecraft . Díky povlečení Minecraft můžete zpříjemnit pokoj fanouškům hry Minecraft. Co je to Minecraft? Minecraft je počítačová hra, která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v progr..
Povlečení Lidl
Povlečení Lidl je povlečení, které lze zakoupit na prodejnách Lidl a také na e-shopu Lidl-shop. cz , což je oficiální obchod řetěžce Lidl. Cena povlečení je pro klienty velice příjemná a nízká, což je také důvodu, proč je povlečení lidl často vyhledávanou variantou. O společnosti Lidl Lidl je obch..