Polštář z paměťové pěny

Polštář z paměťové pěny se řadí do skupiny anatomických polštářů. Jak již z názvu plyne, jedná se o polštář, který obsahuje paměťovou pěnu, které se také říká líná pěna. Tento typ polštáře reaguje na teplo a pomalu se tvaruje podle Vaší hlavy a krku, takže poskytne dokonalou oporu. Lze ho použít jak pro spaní na zádech, tak pro spaní na boku, ale pochopitelně je vhodné zohlednit už při výběru, zda více spíte na boku nebo na zádech a pokud na boku, tak si vybrat polštář s dostatečnou mezerou pro rameno.

Polštáře z paměťové pěny obecně patří mezi ty nejlepší, jaké si můžete pořídit. Určitě ale doporučujeme vybírat o podle toho, zda je lze prát a případně na jakou teplotu. Určitě by měl polštář podporovat praní alespoň na 40°C a v ideálním případě by měla jít prát i jeho výplň. Je to hlavně kvůli bakteriím. 

Další podobné články
Chrániče matrace
Chrániče matrace jsou určené k ochraně matrace před poškozením a znečištěním. Mohou být vyrobeny z různých materiálů - například se používá bavlna, polyester, mikrovlákno. Samozřejmě je vhodné při výběru zohledit i další vlastnosti - voděodolnost, prachotěsnost nebo proti-alergenní účinky. Hlavním..
Bavlněná prostěradla
Bavlněná prostěradla jsou výbornou volbou pro každodenní použití. Bavlna je přírodní materiál, který je měkký, prodyšný a příjemný na dotek. Díky těmto vlastnostem jsou bavlněná prostěradla oblíbená u mnoha lidí. Při výběru bavlněného prostěradla je důležité zvolit správnou velikost pro vaše lůžko...