Péřový polštář

Zveřejněno: 04.05.2022

Péřový polštář neboli polštář naplněný peřím patřil v dřívějších dobách k nejoblíbenějším variantám polštáře. V dnešní době už se příliš nepoužívá, protože ho nahrazují jiné moderní materiály a také zdravotní polštáře s línou pěnou, nicméně i tento typ polštáře si stále najde své příznivce. Nejčastěji se setkáme s polštáři z husího a kachního peří, které se dají v dnešní době ještě bez problémů sehnat. 

Mnoho výrobců udává velmi dlouhou životnost péřových polštářů, dokonce až 30 let i více. Výhodou těchto polštářů je, že jsou nadýchané. Nabízí se také v měkčích i tvrdších variantách a často se dají i prát v pračce, což je ideální varianta, abyste zničili roztoče. 

Další podobné články
Lullalove deky
Lullalove deky jsou deky od značky Lullalove. Cílem této značky je přinést kvalitní designové produkty, které jsou kvalitní, multifunkční a mají zároveň nápad a hezký vzhled. Lullalove je polská značka kvalitního dětského textilu. Značka existuje od roku 2013 a v prvním produktem Lullalove byla kva..
Deka pro miminko
Deky pro miminka jsou deky s větším důrazem na kvalitu, pochopitelně musí být zdravotně nezávadné a pro děti je také velice příjemné, když je deka příjemná na dotek. Dalo by se tedy říci, že se jedná o běžnou deku, ale musíte dbát větší důraz na jednotlivé parametry deky. Základní parametry deky p..