Péřový polštář

Zveřejněno: 04.05.2022

Péřový polštář neboli polštář naplněný peřím patřil v dřívějších dobách k nejoblíbenějším variantám polštáře. V dnešní době už se příliš nepoužívá, protože ho nahrazují jiné moderní materiály a také zdravotní polštáře s línou pěnou, nicméně i tento typ polštáře si stále najde své příznivce. Nejčastěji se setkáme s polštáři z husího a kachního peří, které se dají v dnešní době ještě bez problémů sehnat. 

Mnoho výrobců udává velmi dlouhou životnost péřových polštářů, dokonce až 30 let i více. Výhodou těchto polštářů je, že jsou nadýchané. Nabízí se také v měkčích i tvrdších variantách a často se dají i prát v pračce, což je ideální varianta, abyste zničili roztoče. 

Další podobné články
Povlečení Minecraft
Povlečení Minecraft je povlečení na téma úspěšné hry Minecraft . Díky povlečení Minecraft můžete zpříjemnit pokoj fanouškům hry Minecraft. Co je to Minecraft? Minecraft je počítačová hra, která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v progr..
Povlečení Lidl
Povlečení Lidl je povlečení, které lze zakoupit na prodejnách Lidl a také na e-shopu Lidl-shop. cz , což je oficiální obchod řetěžce Lidl. Cena povlečení je pro klienty velice příjemná a nízká, což je také důvodu, proč je povlečení lidl často vyhledávanou variantou. O společnosti Lidl Lidl je obch..