Mikroplyšové povlečení

Mikroplyšové povlečení je druh povlečení, které je vyrobeno ze stoprocentního polyesteru. Toto povlečení má své klady a zápory. Často je toto povlečení označováno také jako povlečení z umělotiny. 

Výhody mikroplyšového povlečení

Často se udávají jako primární klady tohoto povlečení že hezky hřeje. Zejména záleží na technologii, jakou výrobce zvolí pro výrobu mikroplyšového povlečení. Nejnovější technologie umožňují udělat hustčí chloupky, ale zároveň jemnější chloupky. Povlečení vyrobené moderními technologiemi nepelichá a hezky hřeje, díky tomu se hodí zejména na zimní období. Určitě doporučujeme zvolit kvalitnější varianty tohoto povlečení. 

Nevýhody povlečení z mikroplyše

Jako hlavní nevýhody se uvádí, že je vyrobeno z polyesteru (často označováno jako “umělotiny”). Díky tomu se udává, že povlečení z mikroplyše má velice špatnou schopnost odvádět vlhkost a díky tomu není dostatečně prodyšné. To se může projevit zejména pokud byste se začali potit, tak by toto povlečení nemělo dostatečné vlastnosti odvádět pot a díky tomu by zůstával na povrchu povlečení, které by poté mohlo být vlhké a lepkavé, což by mohlo zapříčinit podráždění pokožky. 

Další negativum se uvádí, že povlečení z polyesteru může vytvářet statickou elektřinu. 

Další podobné články
Povlečení Minecraft
Povlečení Minecraft je povlečení na téma úspěšné hry Minecraft . Díky povlečení Minecraft můžete zpříjemnit pokoj fanouškům hry Minecraft. Co je to Minecraft? Minecraft je počítačová hra, která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v progr..
Povlečení Lidl
Povlečení Lidl je povlečení, které lze zakoupit na prodejnách Lidl a také na e-shopu Lidl-shop. cz , což je oficiální obchod řetěžce Lidl. Cena povlečení je pro klienty velice příjemná a nízká, což je také důvodu, proč je povlečení lidl často vyhledávanou variantou. O společnosti Lidl Lidl je obch..