Lněné povlečení

Zveřejněno: 27.04.2022

Lněné povlečení je speciální druh povlečení, který se vyrábí z materiálu zvaného len. Len má jediněčné termoregulační vlastnosti - v létě chladí a v zimě hřeje. Další výhodou je, že len je přirozeně antibakteriální a dobře odolný vůči plísním a pylům. Tento materiál ocení také alergici, protože len nedráždí pokožku a je vhodný pro alergiky. 

Jedná se o přírodní rostlinné vlákno, které má již dlouhou tradici. V porovnání s bavlnou je len šetrnější k životnímu prostředí. Drtivá většina produkce lnu pochází z Evropy, bavlna se naopak z převážné většiny dováží. 

Lněné povlečení seženete v nejrůznějších vzorech, rozměrech i barvách. 

Další podobné články
Povlečení Minecraft
Povlečení Minecraft je povlečení na téma úspěšné hry Minecraft . Díky povlečení Minecraft můžete zpříjemnit pokoj fanouškům hry Minecraft. Co je to Minecraft? Minecraft je počítačová hra, která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v progr..
Povlečení Lidl
Povlečení Lidl je povlečení, které lze zakoupit na prodejnách Lidl a také na e-shopu Lidl-shop. cz , což je oficiální obchod řetěžce Lidl. Cena povlečení je pro klienty velice příjemná a nízká, což je také důvodu, proč je povlečení lidl často vyhledávanou variantou. O společnosti Lidl Lidl je obch..