Froté povlečení

Zveřejněno: 30.04.2022

Froté povlečení je obvykle vyrobeno kombinací bavlny a polyesteru. Nejčastěji se jedná o poměr 80% bavlny a 20% polyesteru. Výhodou těchto povlečení je, že se nemusí žehlit. Froté povlečení nabízí skvělý komfort a jsou dobře prodyšná. Oproti bavlněním povlečení jsou také froté povlečení dokonale pružná, což je díky polyesteru, který je přidán do povlečení. 

Co se týká rozměrů froté povlečení, tak zde není žádný daný standard a seženete klasické povlečení na jednolůžko, dvoulůžko a stejně tak například prodloužené povlečení, což ocení vyšší osoby. Teplota praní je obvykle šedesát stupňů celsia, ale určitě doporučujeme vždy si nastudovat štítek od výrobce. 

Další podobné články
Povlečení Minecraft
Povlečení Minecraft je povlečení na téma úspěšné hry Minecraft . Díky povlečení Minecraft můžete zpříjemnit pokoj fanouškům hry Minecraft. Co je to Minecraft? Minecraft je počítačová hra, která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v progr..
Povlečení Lidl
Povlečení Lidl je povlečení, které lze zakoupit na prodejnách Lidl a také na e-shopu Lidl-shop. cz , což je oficiální obchod řetěžce Lidl. Cena povlečení je pro klienty velice příjemná a nízká, což je také důvodu, proč je povlečení lidl často vyhledávanou variantou. O společnosti Lidl Lidl je obch..