Froté povlečení

Zveřejněno: 30.04.2022

Froté povlečení je obvykle vyrobeno kombinací bavlny a polyesteru. Nejčastěji se jedná o poměr 80% bavlny a 20% polyesteru. Výhodou těchto povlečení je, že se nemusí žehlit. Froté povlečení nabízí skvělý komfort a jsou dobře prodyšná. Oproti bavlněním povlečení jsou také froté povlečení dokonale pružná, což je díky polyesteru, který je přidán do povlečení. 

Co se týká rozměrů froté povlečení, tak zde není žádný daný standard a seženete klasické povlečení na jednolůžko, dvoulůžko a stejně tak například prodloužené povlečení, což ocení vyšší osoby. Teplota praní je obvykle šedesát stupňů celsia, ale určitě doporučujeme vždy si nastudovat štítek od výrobce. 

Další podobné články
Lullalove deky
Lullalove deky jsou deky od značky Lullalove. Cílem této značky je přinést kvalitní designové produkty, které jsou kvalitní, multifunkční a mají zároveň nápad a hezký vzhled. Lullalove je polská značka kvalitního dětského textilu. Značka existuje od roku 2013 a v prvním produktem Lullalove byla kva..
Deka pro miminko
Deky pro miminka jsou deky s větším důrazem na kvalitu, pochopitelně musí být zdravotně nezávadné a pro děti je také velice příjemné, když je deka příjemná na dotek. Dalo by se tedy říci, že se jedná o běžnou deku, ale musíte dbát větší důraz na jednotlivé parametry deky. Základní parametry deky p..