Francouzské povlečení

Jak název napovídá, francouzské povlečení má svůj původ ve Francii. Jedná se o povlečení na dvoulůžko a je charakteristické tím, že je pro dvě osoby. Nejčastěji se vyskytuje ve velikosti 200x200 cm, 200x220 cm, 240x200 cm a 240x220 cm. První rozměr udává vždy šířku a druhý délku. Samozřejmě lze sehnat i další rozměry. Důležité je to hlavné z důvodu, abyste věděli, kde bude umístěn zip nebo knoflíky, podle typu povlečení, který si zvolíte. 

Co se týká materiálu, tak zde není žádný standard a francouzské povlečení seženete bavlněné, krepové, saténové, atlas grádl i další materiály. 

Nevýhoda francouzského povlečení je v případě, že se nechcete dělit s partnerem o jednu deku. Potom více oceníte dvě oddělené deky. Pro zamilované však může být francouzské povlečení ideální volba. 

Další podobné články
Povlečení Minecraft
Povlečení Minecraft je povlečení na téma úspěšné hry Minecraft . Díky povlečení Minecraft můžete zpříjemnit pokoj fanouškům hry Minecraft. Co je to Minecraft? Minecraft je počítačová hra, která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v progr..
Povlečení Lidl
Povlečení Lidl je povlečení, které lze zakoupit na prodejnách Lidl a také na e-shopu Lidl-shop. cz , což je oficiální obchod řetěžce Lidl. Cena povlečení je pro klienty velice příjemná a nízká, což je také důvodu, proč je povlečení lidl často vyhledávanou variantou. O společnosti Lidl Lidl je obch..