Dětské povlečení

Zveřejněno: 29.10.2021

Dětské povlečení se liší od klasického zejména tím, že má odlišné rozměry a odlišný motiv. V dnešní době již často má povlečení potisk s fotkou, různé pohádkové postavy a další, což Vašemu dítěti zcela nepochybně zpříjemní spánek a zútulní dětský pokojíček. Samozřejmě se vyrábí také povlečení do postýlky, ale stejně tak dětské povlečení na velkou postel. 

Povlečení pro dětskou postýlku má nejčastěji rozměry 100x135 cm a klasická postel pak má rozměry 140x200 cm. V nabídce naleznete samozřejmě motivy pro chlapce i dívky a to včetně postaviček z moderních pohádek, například povlečení s tématikou Disney. 

Údržba dětského povlečení

Údržba dětského povlečení je obvykle stejná jako u dospělého povlečení. Každý výrobce udává doporučenou teplotu praní a také informaci, zda je povlečení vhodné pro sušení v bubnové sušičce. Obvykle je také doporučeno prát povlečení naruby, díky čemuž zajistíte delší životnost povlečení. 

TOP 3 povlečení

Další podobné články
Lullalove deky
Lullalove deky jsou deky od značky Lullalove. Cílem této značky je přinést kvalitní designové produkty, které jsou kvalitní, multifunkční a mají zároveň nápad a hezký vzhled. Lullalove je polská značka kvalitního dětského textilu. Značka existuje od roku 2013 a v prvním produktem Lullalove byla kva..
Deka pro miminko
Deky pro miminka jsou deky s větším důrazem na kvalitu, pochopitelně musí být zdravotně nezávadné a pro děti je také velice příjemné, když je deka příjemná na dotek. Dalo by se tedy říci, že se jedná o běžnou deku, ale musíte dbát větší důraz na jednotlivé parametry deky. Základní parametry deky p..