Dětské povlečení

Zveřejněno: 29.10.2021

Dětské povlečení se liší od klasického zejména tím, že má odlišné rozměry a odlišný motiv. V dnešní době již často má povlečení potisk s fotkou, různé pohádkové postavy a další, což Vašemu dítěti zcela nepochybně zpříjemní spánek a zútulní dětský pokojíček. Samozřejmě se vyrábí také povlečení do postýlky, ale stejně tak dětské povlečení na velkou postel. 

Povlečení pro dětskou postýlku má nejčastěji rozměry 100x135 cm a klasická postel pak má rozměry 140x200 cm. V nabídce naleznete samozřejmě motivy pro chlapce i dívky a to včetně postaviček z moderních pohádek, například povlečení s tématikou Disney. 

Údržba dětského povlečení

Údržba dětského povlečení je obvykle stejná jako u dospělého povlečení. Každý výrobce udává doporučenou teplotu praní a také informaci, zda je povlečení vhodné pro sušení v bubnové sušičce. Obvykle je také doporučeno prát povlečení naruby, díky čemuž zajistíte delší životnost povlečení. 

TOP 3 povlečení

Další podobné články
Povlečení Minecraft
Povlečení Minecraft je povlečení na téma úspěšné hry Minecraft . Díky povlečení Minecraft můžete zpříjemnit pokoj fanouškům hry Minecraft. Co je to Minecraft? Minecraft je počítačová hra, která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v progr..
Povlečení Lidl
Povlečení Lidl je povlečení, které lze zakoupit na prodejnách Lidl a také na e-shopu Lidl-shop. cz , což je oficiální obchod řetěžce Lidl. Cena povlečení je pro klienty velice příjemná a nízká, což je také důvodu, proč je povlečení lidl často vyhledávanou variantou. O společnosti Lidl Lidl je obch..