Dětské povlečení

Zveřejněno: 29.10.2021

Dětské povlečení se liší od klasického zejména tím, že má odlišné rozměry a odlišný motiv. V dnešní době již často má povlečení potisk s fotkou, různé pohádkové postavy a další, což Vašemu dítěti zcela nepochybně zpříjemní spánek a zútulní dětský pokojíček. Samozřejmě se vyrábí také povlečení do postýlky, ale stejně tak dětské povlečení na velkou postel. 

Povlečení pro dětskou postýlku má nejčastěji rozměry 100x135 cm a klasická postel pak má rozměry 140x200 cm. V nabídce naleznete samozřejmě motivy pro chlapce i dívky a to včetně postaviček z moderních pohádek, například povlečení s tématikou Disney. 

Údržba dětského povlečení

Údržba dětského povlečení je obvykle stejná jako u dospělého povlečení. Každý výrobce udává doporučenou teplotu praní a také informaci, zda je povlečení vhodné pro sušení v bubnové sušičce. Obvykle je také doporučeno prát povlečení naruby, díky čemuž zajistíte delší životnost povlečení. 

TOP 3 povlečení

Další podobné články
Hotelové zapínání
Pokud se zajímáte o hotelový textil nebo obecně o textil, jistě jste už narazili na frázi hotelové zapínání . Možná Vás zaskočilo, co tato fráze znamená? Je to typ zapínání, stejně tak jako je například klasické zipové zapínání či starší knoflíkové zapínání, tak hotelové zapínání je navrženo primár..
Hotelový textil
Hotelový textil je speciální kategorie textilu, který je určen primárně pro komerční účely. Nejčastější využití naleznete hotelový textil zejména pro ubytovací zařízení, hotely, pensiony či případně stravovací zařízení. Hotelové povlečení má často různé úpravy, díky kterým je poté textil kvalitnějš..
Alžbětiny příze
Hledáte Alžbětiny příze ? Příze, respektivě textilní vlákna, obecně lze rozdělit podle textilního vlákna na příze rostlinné, živočišné, minerální a umělé. Rostlinné jsou vyráběny z bavlny, lenu, juty, konopí, sisalu a podobně. Co se týká živočišných přízí, tak zde můžeme uvést jako zástupce vlnu, p..