Dětské povlečení

Zveřejněno: 29.10.2021

Dětské povlečení se liší od klasického zejména tím, že má odlišné rozměry a odlišný motiv. V dnešní době již často má povlečení potisk s fotkou, různé pohádkové postavy a další, což Vašemu dítěti zcela nepochybně zpříjemní spánek a zútulní dětský pokojíček. Samozřejmě se vyrábí také povlečení do postýlky, ale stejně tak dětské povlečení na velkou postel. 

Povlečení pro dětskou postýlku má nejčastěji rozměry 100x135 cm a klasická postel pak má rozměry 140x200 cm. V nabídce naleznete samozřejmě motivy pro chlapce i dívky a to včetně postaviček z moderních pohádek, například povlečení s tématikou Disney. 

Údržba dětského povlečení

Údržba dětského povlečení je obvykle stejná jako u dospělého povlečení. Každý výrobce udává doporučenou teplotu praní a také informaci, zda je povlečení vhodné pro sušení v bubnové sušičce. Obvykle je také doporučeno prát povlečení naruby, díky čemuž zajistíte delší životnost povlečení. 

TOP 3 povlečení

Další podobné články
Chrániče matrace
Chrániče matrace jsou určené k ochraně matrace před poškozením a znečištěním. Mohou být vyrobeny z různých materiálů - například se používá bavlna, polyester, mikrovlákno. Samozřejmě je vhodné při výběru zohledit i další vlastnosti - voděodolnost, prachotěsnost nebo proti-alergenní účinky. Hlavním..
Bavlněná prostěradla
Bavlněná prostěradla jsou výbornou volbou pro každodenní použití. Bavlna je přírodní materiál, který je měkký, prodyšný a příjemný na dotek. Díky těmto vlastnostem jsou bavlněná prostěradla oblíbená u mnoha lidí. Při výběru bavlněného prostěradla je důležité zvolit správnou velikost pro vaše lůžko...