Zdravotní polštář

Zveřejněno: 04.05.2022

Pokud se ráno probouzíte rozlámaní a bolí Vás krční páteř, s největší pravděpodobností je na vině rošt, matrace a nebo polstář. Správně vybraný polštář má podpírat hlavu a krk, aby při ležení na boku byly v rovině. Často je chyba právě v tom, že je zvolen příliš vysoký nebo příliš velký polštář. V tomto případě by mohl Váš problém vyřešit zdravotní polštář, který je obvykle menší a anamoticky tvarovaný. 

Jaký vybrat zdravotní polštář

Nejdůležitější při výběru správného zdravotního polštáře je jeho výplň a poté samozřejmě také materiál, z kterého je polštář vyrobený. Za dřívějších dob se používal péřový polštář, ale ten se již v dnešní době téměř nepoužívá. Aktuálně nejkvalitnější zdravotní polštáře jsou z paměťové pěny, které velice dobře podpírají hlavu a krk. Paměťová pěna je často označována také jako líná pěna a reaguje na tělesnou teplotu, díky čemuž se tělu skvěle přizpůsobuje. Polštáře z líné pěny mají také velice dlouhou životnost. 

Kvalitní polštář je také vyrobený z hypoalergenních materiálů a je pratelný minimálně na 40°C. Tato teplota je důležitá, abyste zlikvidovali všechny bakterie. Při výběru polštáře také zohledněte, jestli spíte primárně na zádech nebo na boku a pokud spíte na boku, tak si vybírejte polštář s prostorem pro rameno. 

Další podobné články
Povlečení Minecraft
Povlečení Minecraft je povlečení na téma úspěšné hry Minecraft . Díky povlečení Minecraft můžete zpříjemnit pokoj fanouškům hry Minecraft. Co je to Minecraft? Minecraft je počítačová hra, která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v progr..
Povlečení Lidl
Povlečení Lidl je povlečení, které lze zakoupit na prodejnách Lidl a také na e-shopu Lidl-shop. cz , což je oficiální obchod řetěžce Lidl. Cena povlečení je pro klienty velice příjemná a nízká, což je také důvodu, proč je povlečení lidl často vyhledávanou variantou. O společnosti Lidl Lidl je obch..