0 Trolls (Trollové) | Megáček

Trolls (Trollové)

Trollové jsou vždy veselí a šťastní skřítkové, kteří nejvíce ze všeho milují hudbu, tanec a zpěv. Zábava je u nich na prvním místě. Tihle tvorečci nejsou jen rozkošní, ale jsou i lahodní. Koho se ovšem nejvíce obavají jsou Bergeni. Ti si totiž domnívají, že budou štastní jen tehdy, pokud sní Trolla. Avšak Bergeni už dlouhou dobu žádného Trolla neměli. Trollímu králi Peppymu se totiž podaří i se všemi jeho poddanými utéct a založit vlastní veselé městečko Trollíkov, které se Bergenům, v čele s princem Chroupou, nedaří a nedaří nalézt. A tak je jejich svět oproti štastnému Trollíkovu celý nešťastný a naplněný zloubou a vztekem. Bergenům se nakonec podaří skrytý Trollíkov najít a dokonce unesou téměř všechny obyvatele města. Ale z bergenského zajětí se podaří uniknout dvěma Trollům, princezně Poppy a Větvíkovi. A právě na těchto dvou hrdinech je, aby zachránili unesené Trolly z bergenských spárů. 

Jejich úkol je jasný, musí se vydat do bergenského králoství, proniknout do vězenských kobek, vysvobodit své obyvatele a uniknout.  A tak se tato dvojice vydává na záchrannou misi, plnou nečekaných dobrodružství a překážek. Naštěstí na to nakonec nebudou úplně sami, potkají totiž další podivuhodnou osůbku, Bridget, která je nejen pomocnicí v kuchyni, ale i jedinou Bergenkou, která miluje zpěv, tanec a prince Chroupu. Vše nakonec končí dobře a všichni Trollové si zase užívají trollí zábavu, tanec, pěv a hudbu, kterou ráda mixuje Dj Suki. 

Postavy Trolls

Poppy je nekonečně optimistická, ale mličko naivní trollka. Všechny problémy řeší písní, tancem a objetím. 

Branch (Větvík) je přespříliš opatrný a paranoidní troll v Trollíkově. Žije ve strachu z napadení Bergenů. Je to jediny troll ve vesnici, který nezpívá, netančí a především se s nikým neobjímá. 

Dj Suki je vždy přpravena přispět několika tóny ve sponntáních hudebních momentech. Její dj vybevení je přírodní a skladá se z cvrčků, broulů a dalšího malého hmyzu, které škrábe a míchá, aby vytvořila zcela ojedinělý tón.        

… a další. 

Trollové jsou velice oblíbené postavičky z filmu, který baví všechny malé děti, ale i dospělé. Děti si můžou trollí kamarády pořídit i domů.