Stanex

Zveřejněno: 23.03.2022

Hledáte kvalitní bytový textil od českého výrobce? Potom by Vás jistě mohl zaujmout výrobce českého textilu Stanex. Společnost byla založena v roce 1991 a založili jí manželé Staňkovi. V současné době společnost sídlí v Písku a v jejich rozsáhlé nabídce naleznete například ložní povlečení, prostěradla, přikrývky, polštáře, chrániče matrací, osušky, ručníky a další. 

Od roku 2004 působí společnost Stanex v moderních halách, kde za pomoci nejnovějších technologií vyrábí velmi kvalitní a současně cenově dostupné výrobky. Společnost patří rozhodně ke špičkám ve svém oboru a díky týmu vlastních designérů přicházíme každý rok s vlastní novou kolekcí. 

Další podobné články
Virtuální platební karta
Virtuální platební karta je v podstatě klasická platební karta, kterou nemáte fyzicky, ale pouze virtuálně. Nejčastěji jí máte v mobilním telefonu, ale použít lze v dnešní době například i v chytrých hodinkách. Samozřejmě si můžete svou klasickou platební kartu také nahrát do virtuální podoby nejča..
3D povlečení
Slyšeli jste už někdy pojem 3D povlečení ? Na českém trhu se jedná u mnoha dodavatelů a distributorů celkem o novinku, takže je možné, že jste se ještě s touto frází nesetkali. A co to tedy znamená? 3D povlečení je označení pro klasické povlečení, které je potištěno speciálním 3d efektem , díky če..