Stanex

Zveřejněno: 23.03.2022

Hledáte kvalitní bytový textil od českého výrobce? Potom by Vás jistě mohl zaujmout výrobce českého textilu Stanex. Společnost byla založena v roce 1991 a založili jí manželé Staňkovi. V současné době společnost sídlí v Písku a v jejich rozsáhlé nabídce naleznete například ložní povlečení, prostěradla, přikrývky, polštáře, chrániče matrací, osušky, ručníky a další. 

Od roku 2004 působí společnost Stanex v moderních halách, kde za pomoci nejnovějších technologií vyrábí velmi kvalitní a současně cenově dostupné výrobky. Společnost patří rozhodně ke špičkám ve svém oboru a díky týmu vlastních designérů přicházíme každý rok s vlastní novou kolekcí. 

Další podobné články
3D povlečení
Slyšeli jste už někdy pojem 3D povlečení ? Na českém trhu se jedná u mnoha dodavatelů a distributorů celkem o novinku, takže je možné, že jste se ještě s touto frází nesetkali. A co to tedy znamená? 3D povlečení je označení pro klasické povlečení, které je potištěno speciálním 3d efektem , díky če..
Výprodej povlečení
Výprodej povlečení je obvykle klasické povlečení, které je zvýhodněné cenově. Často se může jednat o povlečení z původních kolekcí nebo ojedinělé kusy, které potřebuje výrobce nebo prodejce doprodat. Nebývá zvykem označovat jako výprodejové zboží použité zboží. Hlavní výhodou povlečení ve výprodej..
Retro hračky
Zavzpomínáte občas na své dětství a chtěli byste svým dětem ukázat retro hračky, se kterými jste si hrávali v dětských letech? Výrobci na to myslí a často se vrací k výrobě hraček, které se prodávaly za dřívějších dob. Můžete tak dopřát svým dětem stejné hračky, se kterými jste si hráli, když jste ..