Stanex

Zveřejněno: 23.03.2022

Hledáte kvalitní bytový textil od českého výrobce? Potom by Vás jistě mohl zaujmout výrobce českého textilu Stanex. Společnost byla založena v roce 1991 a založili jí manželé Staňkovi. V současné době společnost sídlí v Písku a v jejich rozsáhlé nabídce naleznete například ložní povlečení, prostěradla, přikrývky, polštáře, chrániče matrací, osušky, ručníky a další. 

Od roku 2004 působí společnost Stanex v moderních halách, kde za pomoci nejnovějších technologií vyrábí velmi kvalitní a současně cenově dostupné výrobky. Společnost patří rozhodně ke špičkám ve svém oboru a díky týmu vlastních designérů přicházíme každý rok s vlastní novou kolekcí. 

Další podobné články
Reklamace - začínají platit nová pravidla
Novela zákona o ochraně spotřebitele přináší změny ve vztazích mezi zákazníky a obchodníky. Tyto změny se týkají také reklamací. Novela by měla platit už před Vánoci. Odpovědnost za vady se prodlužuje Odpovědnost za vady se nově prodlužuje, což jistě potěší samotné zákazníky. Prodlužuje se lhůta z..
Virtuální platební karta
Virtuální platební karta je v podstatě klasická platební karta, kterou nemáte fyzicky, ale pouze virtuálně. Nejčastěji jí máte v mobilním telefonu, ale použít lze v dnešní době například i v chytrých hodinkách. Samozřejmě si můžete svou klasickou platební kartu také nahrát do virtuální podoby nejča..