Saténové povlečení

Zveřejněno: 27.04.2022

Saténové povlečení se vyrábí ze saténu, což je vysoce kvalitní tkanina v atlasové vazbě vyrobená z jemných přízí z dlouhovlákné česané bavlny. Primární přednosti tohoto materiálu jsou nižší mačkavost a hladší povrch. Díky tomu se saténové povlečení snadno žehlí. Saténové povlečení obvykle patří ke kvalitnějším materiálům. Povlečení se vyrábí z kvalitních česaných bavlněných přízí. 

Hlavní výhody saténového povlečení

Saténové povlečení je velice příjemné na dotyk, výborně pohlcuje vlhkost a je velice prodyšné, což se hodí i v případě, že se více potíte. Má také dlouhou životnost, barvy na tkaninách jsou stálé. Povlečení se rozhodně řadí mezi luxusní povlečení pro náročnější zákazníky. 

Velikost saténového povlečení je individuální a nebude problém sehnat povlečení na jednolůžko, dvojlůžko a stejně tak individuálně na postel či peřinu. 

Další podobné články
Lullalove deky
Lullalove deky jsou deky od značky Lullalove. Cílem této značky je přinést kvalitní designové produkty, které jsou kvalitní, multifunkční a mají zároveň nápad a hezký vzhled. Lullalove je polská značka kvalitního dětského textilu. Značka existuje od roku 2013 a v prvním produktem Lullalove byla kva..
Deka pro miminko
Deky pro miminka jsou deky s větším důrazem na kvalitu, pochopitelně musí být zdravotně nezávadné a pro děti je také velice příjemné, když je deka příjemná na dotek. Dalo by se tedy říci, že se jedná o běžnou deku, ale musíte dbát větší důraz na jednotlivé parametry deky. Základní parametry deky p..