Saténové povlečení

Zveřejněno: 27.04.2022

Saténové povlečení se vyrábí ze saténu, což je vysoce kvalitní tkanina v atlasové vazbě vyrobená z jemných přízí z dlouhovlákné česané bavlny. Primární přednosti tohoto materiálu jsou nižší mačkavost a hladší povrch. Díky tomu se saténové povlečení snadno žehlí. Saténové povlečení obvykle patří ke kvalitnějším materiálům. Povlečení se vyrábí z kvalitních česaných bavlněných přízí. 

Hlavní výhody saténového povlečení

Saténové povlečení je velice příjemné na dotyk, výborně pohlcuje vlhkost a je velice prodyšné, což se hodí i v případě, že se více potíte. Má také dlouhou životnost, barvy na tkaninách jsou stálé. Povlečení se rozhodně řadí mezi luxusní povlečení pro náročnější zákazníky. 

Velikost saténového povlečení je individuální a nebude problém sehnat povlečení na jednolůžko, dvojlůžko a stejně tak individuálně na postel či peřinu. 

Další podobné články
Povlečení Minecraft
Povlečení Minecraft je povlečení na téma úspěšné hry Minecraft . Díky povlečení Minecraft můžete zpříjemnit pokoj fanouškům hry Minecraft. Co je to Minecraft? Minecraft je počítačová hra, která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v progr..
Povlečení Lidl
Povlečení Lidl je povlečení, které lze zakoupit na prodejnách Lidl a také na e-shopu Lidl-shop. cz , což je oficiální obchod řetěžce Lidl. Cena povlečení je pro klienty velice příjemná a nízká, což je také důvodu, proč je povlečení lidl často vyhledávanou variantou. O společnosti Lidl Lidl je obch..