Šampon na mastné vlasy

Zveřejněno: 19.06.2021

Máte problém s mastnými vlasy a sháníte ideální šampon na mastné vlasy? Připravili jsme pro Vás tipy pro výběr nejlepšího šamponu, který Vám může pomoci. 

Proč vzniká problém s mastnými vlasy?

Mastné vlasy může způsobovat genetická výbava, ale stejně tak například nesprávná hygiena nebo špatná životospráva. Dále problém s mastnými vlasy může také způsobit každodenní mytí hlavy. Pokud problém s mastnými vlasy chcete zlepšit, mohla by pomoci změna jídelníčku a stejně tak správná technika mytí vlasů. Dále může také pomoci správný šampon na mastné vlasy. 

Čím pomůže šampon na mastné vlasy?

Šampony proti mastným vlasům s přírodním složením zbavují pokožku přebytečného mazu a vyvažují pH pokožky. Při použití šampon proti mastným vlasům příliš nepění, ale to je v pořádku. Pěna produkci mazu podporuje a to není v tomto případě žádoucí.

[box category=161864]

Další podobné články
Hotelové zapínání
Pokud se zajímáte o hotelový textil nebo obecně o textil, jistě jste už narazili na frázi hotelové zapínání . Možná Vás zaskočilo, co tato fráze znamená? Je to typ zapínání, stejně tak jako je například klasické zipové zapínání či starší knoflíkové zapínání, tak hotelové zapínání je navrženo primár..
Hotelový textil
Hotelový textil je speciální kategorie textilu, který je určen primárně pro komerční účely. Nejčastější využití naleznete hotelový textil zejména pro ubytovací zařízení, hotely, pensiony či případně stravovací zařízení. Hotelové povlečení má často různé úpravy, díky kterým je poté textil kvalitnějš..
Selen
Selen hraje roli v boji proti volným radikálům. Také příznivě ovlivňuje obranyschopnost, štítnou žlázu a tvorbu spermií. Pokud ho však máte nedostatek nebo nadbytek, tělu to neprospívá. Na co má vliv selen obranyschopnost spermie (zrání a pohyblivost) činnost štítné žlázy nehty vlasy Kde selen z..