Šampon na mastné vlasy

Zveřejněno: 19.06.2021

Máte problém s mastnými vlasy a sháníte ideální šampon na mastné vlasy? Připravili jsme pro Vás tipy pro výběr nejlepšího šamponu, který Vám může pomoci. 

Proč vzniká problém s mastnými vlasy?

Mastné vlasy může způsobovat genetická výbava, ale stejně tak například nesprávná hygiena nebo špatná životospráva. Dále problém s mastnými vlasy může také způsobit každodenní mytí hlavy. Pokud problém s mastnými vlasy chcete zlepšit, mohla by pomoci změna jídelníčku a stejně tak správná technika mytí vlasů. Dále může také pomoci správný šampon na mastné vlasy. 

Čím pomůže šampon na mastné vlasy?

Šampony proti mastným vlasům s přírodním složením zbavují pokožku přebytečného mazu a vyvažují pH pokožky. Při použití šampon proti mastným vlasům příliš nepění, ale to je v pořádku. Pěna produkci mazu podporuje a to není v tomto případě žádoucí.

Další podobné články
Lullalove deky
Lullalove deky jsou deky od značky Lullalove. Cílem této značky je přinést kvalitní designové produkty, které jsou kvalitní, multifunkční a mají zároveň nápad a hezký vzhled. Lullalove je polská značka kvalitního dětského textilu. Značka existuje od roku 2013 a v prvním produktem Lullalove byla kva..
Deka pro miminko
Deky pro miminka jsou deky s větším důrazem na kvalitu, pochopitelně musí být zdravotně nezávadné a pro děti je také velice příjemné, když je deka příjemná na dotek. Dalo by se tedy říci, že se jedná o běžnou deku, ale musíte dbát větší důraz na jednotlivé parametry deky. Základní parametry deky p..
Objímací polštář
Objímací polštář neboli také mazlící nebo tulící polštář. Ano, to jsou fráze, pod kterými nalezneme tento skvělý produkt určený pro muže, ženy i děti. Mazlení potřebuje v dnešní době každý. Prakticky se jedná o velký polštář, ke kterému se můžete přitulit a bude se Vám hezky spát. Polštář je často ..