Šampon na mastné vlasy

Zveřejněno: 19.06.2021

Máte problém s mastnými vlasy a sháníte ideální šampon na mastné vlasy? Připravili jsme pro Vás tipy pro výběr nejlepšího šamponu, který Vám může pomoci. 

Proč vzniká problém s mastnými vlasy?

Mastné vlasy může způsobovat genetická výbava, ale stejně tak například nesprávná hygiena nebo špatná životospráva. Dále problém s mastnými vlasy může také způsobit každodenní mytí hlavy. Pokud problém s mastnými vlasy chcete zlepšit, mohla by pomoci změna jídelníčku a stejně tak správná technika mytí vlasů. Dále může také pomoci správný šampon na mastné vlasy. 

Čím pomůže šampon na mastné vlasy?

Šampony proti mastným vlasům s přírodním složením zbavují pokožku přebytečného mazu a vyvažují pH pokožky. Při použití šampon proti mastným vlasům příliš nepění, ale to je v pořádku. Pěna produkci mazu podporuje a to není v tomto případě žádoucí.

Další podobné články
Mléčné zuby - kdy rostou a kdy vypadávají?
Mléčné zuby jsou první sada zubů, kterou člověk získává. Mléčné zuby se objevují u dětí obvykle kolem 6 měsíců věku a kompletní sada obsahuje 20 zubů. Postupně se začnou mezi 6 a 12 lety vyměňovat za trvalé zuby, kdy většinou začíná proces ztráty mléčných zubů a růstu trvalých zubů. Je důležité peč..
CSS partner - Jak zlevnit Google Nákupy až o 20%
Pokud provozujete vlastní e-shop, inzerujete produkty na google v rámci reklamy Google Nákupy a chcete ušetřit za provoz, potom je pro Vás ideální cesta zapojení přes CSS Partnera , který Vám umožní ušetřit na ceně prokliku až 20%. Co je to CSS program? CSS Program je reakcí Google na rozhodnutí ..
Hořčík
Hořčík je důležitý pro správné fungování našeho těla a hraje mnoho různých rolí v našem zdraví. Některé z hlavních funkcí hořčíku v těle jsou podpora zdravého srdce, posílení kostí, regulace metabolismu, podpora imunitního systému a uklidnění nervového systému. Kde získat hořčík Hořčík se nachází ..