Připlétací příze

Zveřejněno: 03.06.2022

Připlétací příze se používají ke zpevnění úpletů například do ponožek nebo nápletů. Pletenina je díky tomu pevnější, dobře trží tvar a také hezky pruží. Přípletací příze tedy mají trošku jiný účel než pletací příze. Pletací příze nabízí samozřejmě více různých výrobců a nelze tedy doporučit žádného konkrétního. 

Kdy použít připletací příze

Připlétací příze doporučujeme použít pokud například pletete ponožky, šálu, pletenou čepici a podobně, tak pomocí připletací příze můžete výrazně zvýšit jejich odolnost. Stejně tak je můžete použít i pokud pletete svetr. 

Další podobné články
Povlečení Minecraft
Povlečení Minecraft je povlečení na téma úspěšné hry Minecraft . Díky povlečení Minecraft můžete zpříjemnit pokoj fanouškům hry Minecraft. Co je to Minecraft? Minecraft je počítačová hra, která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v progr..
Povlečení Lidl
Povlečení Lidl je povlečení, které lze zakoupit na prodejnách Lidl a také na e-shopu Lidl-shop. cz , což je oficiální obchod řetěžce Lidl. Cena povlečení je pro klienty velice příjemná a nízká, což je také důvodu, proč je povlečení lidl často vyhledávanou variantou. O společnosti Lidl Lidl je obch..