Připlétací příze

Zveřejněno: 03.06.2022

Připlétací příze se používají ke zpevnění úpletů například do ponožek nebo nápletů. Pletenina je díky tomu pevnější, dobře trží tvar a také hezky pruží. Přípletací příze tedy mají trošku jiný účel než pletací příze. Pletací příze nabízí samozřejmě více různých výrobců a nelze tedy doporučit žádného konkrétního. 

Kdy použít připletací příze

Připlétací příze doporučujeme použít pokud například pletete ponožky, šálu, pletenou čepici a podobně, tak pomocí připletací příze můžete výrazně zvýšit jejich odolnost. Stejně tak je můžete použít i pokud pletete svetr. 

Další podobné články
Chrániče matrace
Chrániče matrace jsou určené k ochraně matrace před poškozením a znečištěním. Mohou být vyrobeny z různých materiálů - například se používá bavlna, polyester, mikrovlákno. Samozřejmě je vhodné při výběru zohledit i další vlastnosti - voděodolnost, prachotěsnost nebo proti-alergenní účinky. Hlavním..
Bavlněná prostěradla
Bavlněná prostěradla jsou výbornou volbou pro každodenní použití. Bavlna je přírodní materiál, který je měkký, prodyšný a příjemný na dotek. Díky těmto vlastnostem jsou bavlněná prostěradla oblíbená u mnoha lidí. Při výběru bavlněného prostěradla je důležité zvolit správnou velikost pro vaše lůžko...