0 Prdící polštářky | Megáček

Prdící polštářky

Všichni si jistě pamatujeme na dětské lumpárny s prdícím pytlíkem. Kdo ale říká, že v dospělosti v těchto rošťárnách nemůžeme dále pokračovat? Prdící pytlík je klasika, která jen tak neomrzí! Je to neškodný vtip, se kterým pobavíte široké okolí. Připravte kolegovi či kamarádovi nečekané překvapení pomocí vychytávky, která se řadí mezi žertovné předměty. S prdícím pytlíkem žádnou srandu nezkazíte.

Vystřelte si z kamaráda

Rádi si děláte z lidí srandičky? Přemýšlíte, jakým způsobem si z někoho vystřelit? Pak pro vás máme skvělý tip jak na to. Stačí si pořídit prdící polštářek, se kterým si užijete spoustu legrace.

Jednoduchý postup a zábava je na svetě

Překvapte své kamarády nebo blízké s nenápadným podstrčením polštářku na místo, na které se chtějí zrovna posadit. Stačí, aby si dotyčná osoba sedla na nastražený polštářek a z polštářku vyjde všem známý nepříjemný zvuk. Pytlík se sám znovu nafoukne, aniž by byla potřeba ho nafukovat pusou. Tento vtípek vyvede z míry každého, na koho byla tato „past“ nastražena. Je to opravdu skvělá žertovinka na rozesmátí, kterou jestli jste ještě nikdy nezkusili, musíte vyzkoušet.   

Specifikace produktu

Prdící polštářek je o velikosti cca 14 cm. Polštářek se aktivuje pokud na něj dosednete nebo máčknete. Vyrábí se v provedení jaké je známé desítky let.