Prdící polštářky

Zveřejněno: 31.05.2018

Všichni si jistě pamatujeme na dětské lumpárny s prdícím pytlíkem. Kdo ale říká, že v dospělosti v těchto rošťárnách nemůžeme dále pokračovat? Prdící pytlík je klasika, která jen tak neomrzí! Je to neškodný vtip, se kterým pobavíte široké okolí. Připravte kolegovi či kamarádovi nečekané překvapení pomocí vychytávky, která se řadí mezi žertovné předměty. S prdícím pytlíkem žádnou srandu nezkazíte.

Vystřelte si z kamaráda

Rádi si děláte z lidí srandičky? Přemýšlíte, jakým způsobem si z někoho vystřelit? Pak pro vás máme skvělý tip jak na to. Stačí si pořídit prdící polštářek, se kterým si užijete spoustu legrace.

Jednoduchý postup a zábava je na svetě

Překvapte své kamarády nebo blízké s nenápadným podstrčením polštářku na místo, na které se chtějí zrovna posadit. Stačí, aby si dotyčná osoba sedla na nastražený polštářek a z polštářku vyjde všem známý nepříjemný zvuk. Pytlík se sám znovu nafoukne, aniž by byla potřeba ho nafukovat pusou. Tento vtípek vyvede z míry každého, na koho byla tato „past“ nastražena. Je to opravdu skvělá žertovinka na rozesmátí, kterou jestli jste ještě nikdy nezkusili, musíte vyzkoušet.   

Specifikace produktu

Prdící polštářek je o velikosti cca 14 cm. Polštářek se aktivuje pokud na něj dosednete nebo máčknete. Vyrábí se v provedení jaké je známé desítky let.  

Další podobné články
Lullalove deky
Lullalove deky jsou deky od značky Lullalove. Cílem této značky je přinést kvalitní designové produkty, které jsou kvalitní, multifunkční a mají zároveň nápad a hezký vzhled. Lullalove je polská značka kvalitního dětského textilu. Značka existuje od roku 2013 a v prvním produktem Lullalove byla kva..
Deka pro miminko
Deky pro miminka jsou deky s větším důrazem na kvalitu, pochopitelně musí být zdravotně nezávadné a pro děti je také velice příjemné, když je deka příjemná na dotek. Dalo by se tedy říci, že se jedná o běžnou deku, ale musíte dbát větší důraz na jednotlivé parametry deky. Základní parametry deky p..
Objímací polštář
Objímací polštář neboli také mazlící nebo tulící polštář. Ano, to jsou fráze, pod kterými nalezneme tento skvělý produkt určený pro muže, ženy i děti. Mazlení potřebuje v dnešní době každý. Prakticky se jedná o velký polštář, ke kterému se můžete přitulit a bude se Vám hezky spát. Polštář je často ..