Prdící polštářky

Zveřejněno: 31.05.2018

Všichni si jistě pamatujeme na dětské lumpárny s prdícím pytlíkem. Kdo ale říká, že v dospělosti v těchto rošťárnách nemůžeme dále pokračovat? Prdící pytlík je klasika, která jen tak neomrzí! Je to neškodný vtip, se kterým pobavíte široké okolí. Připravte kolegovi či kamarádovi nečekané překvapení pomocí vychytávky, která se řadí mezi žertovné předměty. S prdícím pytlíkem žádnou srandu nezkazíte.

Vystřelte si z kamaráda

Rádi si děláte z lidí srandičky? Přemýšlíte, jakým způsobem si z někoho vystřelit? Pak pro vás máme skvělý tip jak na to. Stačí si pořídit prdící polštářek, se kterým si užijete spoustu legrace.

Jednoduchý postup a zábava je na svetě

Překvapte své kamarády nebo blízké s nenápadným podstrčením polštářku na místo, na které se chtějí zrovna posadit. Stačí, aby si dotyčná osoba sedla na nastražený polštářek a z polštářku vyjde všem známý nepříjemný zvuk. Pytlík se sám znovu nafoukne, aniž by byla potřeba ho nafukovat pusou. Tento vtípek vyvede z míry každého, na koho byla tato „past“ nastražena. Je to opravdu skvělá žertovinka na rozesmátí, kterou jestli jste ještě nikdy nezkusili, musíte vyzkoušet.   

Specifikace produktu

Prdící polštářek je o velikosti cca 14 cm. Polštářek se aktivuje pokud na něj dosednete nebo máčknete. Vyrábí se v provedení jaké je známé desítky let.  

Další podobné články
Mléčné zuby - kdy rostou a kdy vypadávají?
Mléčné zuby jsou první sada zubů, kterou člověk získává. Mléčné zuby se objevují u dětí obvykle kolem 6 měsíců věku a kompletní sada obsahuje 20 zubů. Postupně se začnou mezi 6 a 12 lety vyměňovat za trvalé zuby, kdy většinou začíná proces ztráty mléčných zubů a růstu trvalých zubů. Je důležité peč..
CSS partner - Jak zlevnit Google Nákupy až o 20%
Pokud provozujete vlastní e-shop, inzerujete produkty na google v rámci reklamy Google Nákupy a chcete ušetřit za provoz, potom je pro Vás ideální cesta zapojení přes CSS Partnera , který Vám umožní ušetřit na ceně prokliku až 20%. Co je to CSS program? CSS Program je reakcí Google na rozhodnutí ..
Hořčík
Hořčík je důležitý pro správné fungování našeho těla a hraje mnoho různých rolí v našem zdraví. Některé z hlavních funkcí hořčíku v těle jsou podpora zdravého srdce, posílení kostí, regulace metabolismu, podpora imunitního systému a uklidnění nervového systému. Kde získat hořčík Hořčík se nachází ..