Povlečení Matějovský

Značka Povlečení Matějovský patří mezi významné značky v oblasti bytového textilu. Na počátku této značky stál jediný člověk, který založil rodinnou firmu Matějovský - povlečení, která nejprve prodávala ložní povlečení jen v blízkém okolí, a po prvním úspěšném kontraktu s obchodním domem se začala rychle rozvíjet. Dnes se jedná o stabilní firmu s tradicí, s bohatým sortimentem a významným postavením nejen v České republice.

Společnost si zakládá dle informací na svých webových stránkách na kvalifikovaném a profesionálním servisu. Patří ke specialistům na módní trendy a údavají směr stylům v bytovém textilu. Současná tvorba vzorů je velkou kreativou nápadů, kterou se snaží Povlečení Matějovský naplnit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Snaží se pro vás vytvářet takový design, který představuje harmonii bydlení a především navozuje dobrou náladu. Řídí se zkušeností, ale i citem. Spojuje design s užitnou funkčností. Precizní zpracování materiálů, dokonalá výroba a mistrovský design - to jsou společné charakteristiky našich produktů, které patří mezi nejžádanější artikly nejen v českých domácnostech.

Další podobné články
CSS partner - Jak zlevnit Google Nákupy až o 20%
Pokud provozujete vlastní e-shop, inzerujete produkty na google v rámci reklamy Google Nákupy a chcete ušetřit za provoz, potom je pro Vás ideální cesta zapojení přes CSS Partnera , který Vám umožní ušetřit na ceně prokliku až 20%. Co je to CSS program? CSS Program je reakcí Google na rozhodnutí ..
Chrániče matrace
Chrániče matrace jsou určené k ochraně matrace před poškozením a znečištěním. Mohou být vyrobeny z různých materiálů - například se používá bavlna, polyester, mikrovlákno. Samozřejmě je vhodné při výběru zohledit i další vlastnosti - voděodolnost, prachotěsnost nebo proti-alergenní účinky. Hlavním..