Povlečení Fortnite

Zveřejněno: 27.04.2022

Povlečení Fortnite je povlečení s motivem oblíbené hry Fortnite. Nejčastěji tedy tento vzor povlečení budou volit děti a velice se hodí do dětského pokoje pro fanoušky této hry. 

Co je to Fortnite?

Fortnite je hra vyvíjená studiem Epic Games. Aktuálně je multiplatformní, což znamená, že jí lze hrát na více zařízeních - počítačích, herních konzolích, mobilu a tabletu. V listopadu 2018 hru mělo už přes 200 milionu hráčů a zatím rekord měla v září 2018, kdy hru hrálo 78 milionů unikátních hráčů. Tvůrci hry se původně inspirovali hrou PUBG neboli PlayerUnknown's Battlegrounds. 

Jaké povlečení lze sehnat?

Povlečení vyrábí více různých výrobců a pochopitelně lze sehnat v nejrůznějších materiálech, nejčastěji bavlna. Rozměry jsou rovněž individuální, ale nejčastěji se povlečení prodává v rozměru 200x140 cm, což jsou klasické rozměry jednolůžka a k tomu polštář o velikosti 90x70 cm. 

Další podobné články
Lullalove deky
Lullalove deky jsou deky od značky Lullalove. Cílem této značky je přinést kvalitní designové produkty, které jsou kvalitní, multifunkční a mají zároveň nápad a hezký vzhled. Lullalove je polská značka kvalitního dětského textilu. Značka existuje od roku 2013 a v prvním produktem Lullalove byla kva..
Deka pro miminko
Deky pro miminka jsou deky s větším důrazem na kvalitu, pochopitelně musí být zdravotně nezávadné a pro děti je také velice příjemné, když je deka příjemná na dotek. Dalo by se tedy říci, že se jedná o běžnou deku, ale musíte dbát větší důraz na jednotlivé parametry deky. Základní parametry deky p..