Povlečení Fortnite

Zveřejněno: 27.04.2022

Povlečení Fortnite je povlečení s motivem oblíbené hry Fortnite. Nejčastěji tedy tento vzor povlečení budou volit děti a velice se hodí do dětského pokoje pro fanoušky této hry. 

Co je to Fortnite?

Fortnite je hra vyvíjená studiem Epic Games. Aktuálně je multiplatformní, což znamená, že jí lze hrát na více zařízeních - počítačích, herních konzolích, mobilu a tabletu. V listopadu 2018 hru mělo už přes 200 milionu hráčů a zatím rekord měla v září 2018, kdy hru hrálo 78 milionů unikátních hráčů. Tvůrci hry se původně inspirovali hrou PUBG neboli PlayerUnknown's Battlegrounds. 

Jaké povlečení lze sehnat?

Povlečení vyrábí více různých výrobců a pochopitelně lze sehnat v nejrůznějších materiálech, nejčastěji bavlna. Rozměry jsou rovněž individuální, ale nejčastěji se povlečení prodává v rozměru 200x140 cm, což jsou klasické rozměry jednolůžka a k tomu polštář o velikosti 90x70 cm. 

Další podobné články
Hotelové zapínání
Pokud se zajímáte o hotelový textil nebo obecně o textil, jistě jste už narazili na frázi hotelové zapínání . Možná Vás zaskočilo, co tato fráze znamená? Je to typ zapínání, stejně tak jako je například klasické zipové zapínání či starší knoflíkové zapínání, tak hotelové zapínání je navrženo primár..
Hotelový textil
Hotelový textil je speciální kategorie textilu, který je určen primárně pro komerční účely. Nejčastější využití naleznete hotelový textil zejména pro ubytovací zařízení, hotely, pensiony či případně stravovací zařízení. Hotelové povlečení má často různé úpravy, díky kterým je poté textil kvalitnějš..
Alžbětiny příze
Hledáte Alžbětiny příze ? Příze, respektivě textilní vlákna, obecně lze rozdělit podle textilního vlákna na příze rostlinné, živočišné, minerální a umělé. Rostlinné jsou vyráběny z bavlny, lenu, juty, konopí, sisalu a podobně. Co se týká živočišných přízí, tak zde můžeme uvést jako zástupce vlnu, p..