Povlečení Fortnite

Zveřejněno: 27.04.2022

Povlečení Fortnite je povlečení s motivem oblíbené hry Fortnite. Nejčastěji tedy tento vzor povlečení budou volit děti a velice se hodí do dětského pokoje pro fanoušky této hry. 

Co je to Fortnite?

Fortnite je hra vyvíjená studiem Epic Games. Aktuálně je multiplatformní, což znamená, že jí lze hrát na více zařízeních - počítačích, herních konzolích, mobilu a tabletu. V listopadu 2018 hru mělo už přes 200 milionu hráčů a zatím rekord měla v září 2018, kdy hru hrálo 78 milionů unikátních hráčů. Tvůrci hry se původně inspirovali hrou PUBG neboli PlayerUnknown's Battlegrounds. 

Jaké povlečení lze sehnat?

Povlečení vyrábí více různých výrobců a pochopitelně lze sehnat v nejrůznějších materiálech, nejčastěji bavlna. Rozměry jsou rovněž individuální, ale nejčastěji se povlečení prodává v rozměru 200x140 cm, což jsou klasické rozměry jednolůžka a k tomu polštář o velikosti 90x70 cm. 

Další podobné články
Povlečení Minecraft
Povlečení Minecraft je povlečení na téma úspěšné hry Minecraft . Díky povlečení Minecraft můžete zpříjemnit pokoj fanouškům hry Minecraft. Co je to Minecraft? Minecraft je počítačová hra, která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v progr..
Povlečení Lidl
Povlečení Lidl je povlečení, které lze zakoupit na prodejnách Lidl a také na e-shopu Lidl-shop. cz , což je oficiální obchod řetěžce Lidl. Cena povlečení je pro klienty velice příjemná a nízká, což je také důvodu, proč je povlečení lidl často vyhledávanou variantou. O společnosti Lidl Lidl je obch..