Play-Doh

Zveřejněno: 04.06.2018

Modelína Play-Doh od firmy Hasbro je velice populární a známá po celém světě. Mezi oblíbené dětské aktivity patří hraní si s modelínou. Plastelína Play-Doh je senzační hračka pro modelování a vytváření libovolně tvarovaných předmětů, ale také jako pomocník při rozvoji dětské kreativity a pro vývoj dítěte. Děti rády tvoří s rukama a dávají tvar své fantazii. Děti milují všechny druhy ruční tvorby. Malé děti rády také vybarvují omalovánky, navlékají korálky, skládají puzzle, stavějí různé stavebnnice nebo hrají na nějaký hudební nástroj. Rozvíjejí tak svou, jemnou motoriku, estetické cítění, představivost, zručnost a další důležité schopnosti. Modelína Play-Doh se zaslouženě řadí mezi kreativní a naučné hračky.  

Výhody modelíny Play-Doh

Plastelína Play-Doh je pro děti bezpečná. Modelína nešpiní, nelepí se a nezanechává po sobě mastné fleky, jako jsme zvyklý u klasických modelín. Tuto výhodu ocení nejen děti, ale i rodiče. Díky tomu je po skončení hraní velice rychle a jednoduše uklizeno. Plastelínu Play-Doh můžou používat děti již od 2 let (pod dohledem rodičů).    

Modelína Play-Doh je zdravotně nezávadná

Složení modelíny je převážně směsí vody, soli a mouky. Sloučenina je netoxická, nedráždivá a hypoalergenní pokud není uvedeno jinak. Díky kvalitám, získalo Play-Doh doporučení České pedagogické komory jako pomůcky vhodné pro předškolní výuku a rozvoj jemné motoriky v mateřských školkách.  

Použití modelíny Play-Doh

Pryč jsou doby, kdy jste spojili dvě barevné modelíny dohromady a již jste nikdy od sebe barvy nedostali. Play-Doh inteligentní modelíny jsou vyráběny novým systémem. Nelepí se, nešpiní a hlavně je lze použít vícekrát, i když se smíchá několik barev dohromady. Modelína Play-Doh se uchovává v plastových kelímkách. Pomocí formiček mohou děti vymodelovat nejrůznější „pochoutky“, dortíky, ovoce i zvířátka.  

Play-Doh sady

Play-Doh se pyšní obrovským množstvím setů. U výrobků společnost Hasbro myslela i na licence, které děti milují a tak můžete v nabídce najít témata s Disney Princess, Trolové, My Little Pony, Marvel, Frozen a spoustu dalších.

Vymodelujte si se svými dětmi své představy přímo před očima.

Další podobné články
Hotelové zapínání
Pokud se zajímáte o hotelový textil nebo obecně o textil, jistě jste už narazili na frázi hotelové zapínání . Možná Vás zaskočilo, co tato fráze znamená? Je to typ zapínání, stejně tak jako je například klasické zipové zapínání či starší knoflíkové zapínání, tak hotelové zapínání je navrženo primár..
Hotelový textil
Hotelový textil je speciální kategorie textilu, který je určen primárně pro komerční účely. Nejčastější využití naleznete hotelový textil zejména pro ubytovací zařízení, hotely, pensiony či případně stravovací zařízení. Hotelové povlečení má často různé úpravy, díky kterým je poté textil kvalitnějš..
Selen
Selen hraje roli v boji proti volným radikálům. Také příznivě ovlivňuje obranyschopnost, štítnou žlázu a tvorbu spermií. Pokud ho však máte nedostatek nebo nadbytek, tělu to neprospívá. Na co má vliv selen obranyschopnost spermie (zrání a pohyblivost) činnost štítné žlázy nehty vlasy Kde selen z..