Play-Doh

Zveřejněno: 04.06.2018

Modelína Play-Doh od firmy Hasbro je velice populární a známá po celém světě. Mezi oblíbené dětské aktivity patří hraní si s modelínou. Plastelína Play-Doh je senzační hračka pro modelování a vytváření libovolně tvarovaných předmětů, ale také jako pomocník při rozvoji dětské kreativity a pro vývoj dítěte. Děti rády tvoří s rukama a dávají tvar své fantazii. Děti milují všechny druhy ruční tvorby. Malé děti rády také vybarvují omalovánky, navlékají korálky, skládají puzzle, stavějí různé stavebnnice nebo hrají na nějaký hudební nástroj. Rozvíjejí tak svou, jemnou motoriku, estetické cítění, představivost, zručnost a další důležité schopnosti. Modelína Play-Doh se zaslouženě řadí mezi kreativní a naučné hračky.  

Výhody modelíny Play-Doh

Plastelína Play-Doh je pro děti bezpečná. Modelína nešpiní, nelepí se a nezanechává po sobě mastné fleky, jako jsme zvyklý u klasických modelín. Tuto výhodu ocení nejen děti, ale i rodiče. Díky tomu je po skončení hraní velice rychle a jednoduše uklizeno. Plastelínu Play-Doh můžou používat děti již od 2 let (pod dohledem rodičů).    

Modelína Play-Doh je zdravotně nezávadná

Složení modelíny je převážně směsí vody, soli a mouky. Sloučenina je netoxická, nedráždivá a hypoalergenní pokud není uvedeno jinak. Díky kvalitám, získalo Play-Doh doporučení České pedagogické komory jako pomůcky vhodné pro předškolní výuku a rozvoj jemné motoriky v mateřských školkách.  

Použití modelíny Play-Doh

Pryč jsou doby, kdy jste spojili dvě barevné modelíny dohromady a již jste nikdy od sebe barvy nedostali. Play-Doh inteligentní modelíny jsou vyráběny novým systémem. Nelepí se, nešpiní a hlavně je lze použít vícekrát, i když se smíchá několik barev dohromady. Modelína Play-Doh se uchovává v plastových kelímkách. Pomocí formiček mohou děti vymodelovat nejrůznější „pochoutky“, dortíky, ovoce i zvířátka.  

Play-Doh sady

Play-Doh se pyšní obrovským množstvím setů. U výrobků společnost Hasbro myslela i na licence, které děti milují a tak můžete v nabídce najít témata s Disney Princess, Trolové, My Little Pony, Marvel, Frozen a spoustu dalších.

Vymodelujte si se svými dětmi své představy přímo před očima.

Další podobné články
Mléčné zuby - kdy rostou a kdy vypadávají?
Mléčné zuby jsou první sada zubů, kterou člověk získává. Mléčné zuby se objevují u dětí obvykle kolem 6 měsíců věku a kompletní sada obsahuje 20 zubů. Postupně se začnou mezi 6 a 12 lety vyměňovat za trvalé zuby, kdy většinou začíná proces ztráty mléčných zubů a růstu trvalých zubů. Je důležité peč..
CSS partner - Jak zlevnit Google Nákupy až o 20%
Pokud provozujete vlastní e-shop, inzerujete produkty na google v rámci reklamy Google Nákupy a chcete ušetřit za provoz, potom je pro Vás ideální cesta zapojení přes CSS Partnera , který Vám umožní ušetřit na ceně prokliku až 20%. Co je to CSS program? CSS Program je reakcí Google na rozhodnutí ..
Hořčík
Hořčík je důležitý pro správné fungování našeho těla a hraje mnoho různých rolí v našem zdraví. Některé z hlavních funkcí hořčíku v těle jsou podpora zdravého srdce, posílení kostí, regulace metabolismu, podpora imunitního systému a uklidnění nervového systému. Kde získat hořčík Hořčík se nachází ..