Pikniková deka

Zveřejněno: 21.05.2022

Chystáte se na piknik? Pak by Vám určitě neměla chybět jako součást vybavení pikniková deka. Pikniková deka je speciální deka určená primárně na pikniky, kde se předpokládá, že si deku dáte na zem a budete na ní pořádat piknik. Tomu je uzpůsobena, takže je navržena aby byla pohodlná, prostorná, snadno se přenášela a nezabírala moc místa pro přenášení, protože mnohdy vyrazíte na piknik i delší vzdálenost. 

Co si vzít na piknik? 

Nejčastěji si na piknik vezmete košík, ve kterém budete přenášet občerstvení. Pak Vám samozřejmě také nesmí chybět pikniková deka. Dále by ve Vaší výbavě kromě občerstvení a dobrého pití neměly chybět talířky, příbory, skleničky nebo kelímky, otvírák na víno či pivo, menší nůžky kdyby nějaký obal nešel otevřít, nůž na krájení chleba, ubrousky, chladící taška, koření (sůl a pepř) a případně také cestovní hry, pokud se budete chtít zabavit i jinak než konverzací. 

Jak by měla vypadat ideální pikniková deka?

Pikniková deka se liší od klasické deky zejména tím, že má ochrannou spodní vrstvu. Také by měla být dostatečně prostorná, pohodlná a těžká a rozměrná pro přenášení podle vzdálenosti jakou s ní plánujete putovat. 

Nejprodávanější piknikové deky

Další podobné články
Hotelové zapínání
Pokud se zajímáte o hotelový textil nebo obecně o textil, jistě jste už narazili na frázi hotelové zapínání . Možná Vás zaskočilo, co tato fráze znamená? Je to typ zapínání, stejně tak jako je například klasické zipové zapínání či starší knoflíkové zapínání, tak hotelové zapínání je navrženo primár..
Hotelový textil
Hotelový textil je speciální kategorie textilu, který je určen primárně pro komerční účely. Nejčastější využití naleznete hotelový textil zejména pro ubytovací zařízení, hotely, pensiony či případně stravovací zařízení. Hotelové povlečení má často různé úpravy, díky kterým je poté textil kvalitnějš..
Alžbětiny příze
Hledáte Alžbětiny příze ? Příze, respektivě textilní vlákna, obecně lze rozdělit podle textilního vlákna na příze rostlinné, živočišné, minerální a umělé. Rostlinné jsou vyráběny z bavlny, lenu, juty, konopí, sisalu a podobně. Co se týká živočišných přízí, tak zde můžeme uvést jako zástupce vlnu, p..