Pikniková deka

Zveřejněno: 21.05.2022

Chystáte se na piknik? Pak by Vám určitě neměla chybět jako součást vybavení pikniková deka. Pikniková deka je speciální deka určená primárně na pikniky, kde se předpokládá, že si deku dáte na zem a budete na ní pořádat piknik. Tomu je uzpůsobena, takže je navržena aby byla pohodlná, prostorná, snadno se přenášela a nezabírala moc místa pro přenášení, protože mnohdy vyrazíte na piknik i delší vzdálenost. 

Co si vzít na piknik? 

Nejčastěji si na piknik vezmete košík, ve kterém budete přenášet občerstvení. Pak Vám samozřejmě také nesmí chybět pikniková deka. Dále by ve Vaší výbavě kromě občerstvení a dobrého pití neměly chybět talířky, příbory, skleničky nebo kelímky, otvírák na víno či pivo, menší nůžky kdyby nějaký obal nešel otevřít, nůž na krájení chleba, ubrousky, chladící taška, koření (sůl a pepř) a případně také cestovní hry, pokud se budete chtít zabavit i jinak než konverzací. 

Jak by měla vypadat ideální pikniková deka?

Pikniková deka se liší od klasické deky zejména tím, že má ochrannou spodní vrstvu. Také by měla být dostatečně prostorná, pohodlná a těžká a rozměrná pro přenášení podle vzdálenosti jakou s ní plánujete putovat. 

Nejprodávanější piknikové deky

Další podobné články
Alžbětiny příze
Hledáte Alžbětiny příze ? Příze, respektivě textilní vlákna, obecně lze rozdělit podle textilního vlákna na příze rostlinné, živočišné, minerální a umělé. Rostlinné jsou vyráběny z bavlny, lenu, juty, konopí, sisalu a podobně. Co se týká živočišných přízí, tak zde můžeme uvést jako zástupce vlnu, p..
Připlétací příze
Připlétací příze se používají ke zpevnění úpletů například do ponožek nebo nápletů. Pletenina je díky tomu pevnější, dobře trží tvar a také hezky pruží. Přípletací příze tedy mají trošku jiný účel než pletací příze . Pletací příze nabízí samozřejmě více různých výrobců a nelze tedy doporučit žádnéh..
Pletací příze
Pletací příze jsou speciální příze určené na pletení. Samotné příze můžeme rozdělit podle mnoha parametrů. Mezi nejčastější parametry patří zejména tloušťka příze, ale samozřejmě také materiál, ze kterého je příze vyrobena. Pletací příze podle tloušťky Podle tloušťky lze pletací příze rozdělit na ..