Peacekeepers

Zveřejněno: 11.05.2018

Peackeepers jsou akční figurky. Jedná se konkrétně o sady plastových figurek vojáků speciálních jednotek od firmy EP Line. Celkem je 5 sad mimořádně povedených figurek. Vojáci  jsou ze speciálních jednotek jako je vzdušná pěchota, mariňáci, námořnictvo a rangers. Tyto figurky jsou velice precizně a detailně propracované. Postavička vojáka má mnohdy více jak 20 pohyblivých částí na těle. V každé sadě s vojákem v maskovaném oblečení se nachází velké množství příslušenství, jako je například pokrývka hlavy(helma, klobouk, kukla), různé zbraně, nože, granát, baterka, čutora na vodu a spoustu dalších doplňků. Každý voják má odlišné vybavení, podle své funkce.

Parametry figurek

Peackeepers jsou zpracované v měřítku 1:6. Výška postavy vojáka (je stejná jako Barbie panenka a Ken) a to je cca 30,5 cm. Materiál figurek je plast. Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Varianty figurek Peackeepres

A) Námořnictvo, Noční operace 
Navy Seal Night Operation - Peacekeepers 30 cm 

  • Příslušenství: Kukla, sada zbraní, kyslíková maska, mohutná vesta a sundavací oblečení - suchý zip

B) Námořnictvo, Speciální jednotka
Navy Seal Special Ops - Peacekeepers 30 cm 

  • Příslušenství: Klobouček, potápěčské brýle a ploutve, přístroj na dýchání pod vodou, zbraně a sundavací oblečení - suchý zip

C) Vzdušný pěšák 
Airborne Infantryman - Peacekeepers 30 cm 

  • Příslušenství: Helma s hledáčkem, sada granátů, zbraně, výbava na vzdušnou misi a sundavací oblečení - suchý zip

D) Hraničář
Ranger - Peacekeepers 30 cm 

  • Příslušenství: Černá čepice, vysílačka, vesta, bandaska s vodou, zbraně, náhradní náboje a sundavací oblečení - suchý zip

E) Mariňák 
Marine (NBC Specialist) - Peacekeepers 30 cm 

  • Příslušenství: Helma, dva granáty, sada taštiček, plynová maska, zbraň a náhradní náboje a sundavací oblečení - suchý zip

Tak vytvořte své silné a neporazitelné komando. Tyto vojáci jsou tak nadupaní, že jsou připraveni se postavit i silným Avengers nebo Transformers.

 

Další podobné články
Co nedělat na Nový rok - pověry a zvyky
Zřejmě také znáte přísloví “Jak na Nový rok, tak po celý rok”. Z toho vychází také mnoho pověr a zvyků. Vyhněte se hádkám a mrzutostem Pokud se budete na Nový rok hádat nebo budete mrzutí, budete mrzutí poté celý rok. Proto se vyhněte hádkám. Vyneste koše a vyžehlete prádlo Do nového roku se toti..
Reklamace - začínají platit nová pravidla
Novela zákona o ochraně spotřebitele přináší změny ve vztazích mezi zákazníky a obchodníky. Tyto změny se týkají také reklamací. Novela by měla platit už před Vánoci. Odpovědnost za vady se prodlužuje Odpovědnost za vady se nově prodlužuje, což jistě potěší samotné zákazníky. Prodlužuje se lhůta z..
Povlečení Minecraft
Povlečení Minecraft je povlečení na téma úspěšné hry Minecraft . Díky povlečení Minecraft můžete zpříjemnit pokoj fanouškům hry Minecraft. Co je to Minecraft? Minecraft je počítačová hra, která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v progr..