Peacekeepers

Zveřejněno: 11.05.2018

Peackeepers jsou akční figurky. Jedná se konkrétně o sady plastových figurek vojáků speciálních jednotek od firmy EP Line. Celkem je 5 sad mimořádně povedených figurek. Vojáci  jsou ze speciálních jednotek jako je vzdušná pěchota, mariňáci, námořnictvo a rangers. Tyto figurky jsou velice precizně a detailně propracované. Postavička vojáka má mnohdy více jak 20 pohyblivých částí na těle. V každé sadě s vojákem v maskovaném oblečení se nachází velké množství příslušenství, jako je například pokrývka hlavy(helma, klobouk, kukla), různé zbraně, nože, granát, baterka, čutora na vodu a spoustu dalších doplňků. Každý voják má odlišné vybavení, podle své funkce.

Parametry figurek

Peackeepers jsou zpracované v měřítku 1:6. Výška postavy vojáka (je stejná jako Barbie panenka a Ken) a to je cca 30,5 cm. Materiál figurek je plast. Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Varianty figurek Peackeepres

A) Námořnictvo, Noční operace 
Navy Seal Night Operation - Peacekeepers 30 cm 

  • Příslušenství: Kukla, sada zbraní, kyslíková maska, mohutná vesta a sundavací oblečení - suchý zip

B) Námořnictvo, Speciální jednotka
Navy Seal Special Ops - Peacekeepers 30 cm 

  • Příslušenství: Klobouček, potápěčské brýle a ploutve, přístroj na dýchání pod vodou, zbraně a sundavací oblečení - suchý zip

C) Vzdušný pěšák 
Airborne Infantryman - Peacekeepers 30 cm 

  • Příslušenství: Helma s hledáčkem, sada granátů, zbraně, výbava na vzdušnou misi a sundavací oblečení - suchý zip

D) Hraničář
Ranger - Peacekeepers 30 cm 

  • Příslušenství: Černá čepice, vysílačka, vesta, bandaska s vodou, zbraně, náhradní náboje a sundavací oblečení - suchý zip

E) Mariňák 
Marine (NBC Specialist) - Peacekeepers 30 cm 

  • Příslušenství: Helma, dva granáty, sada taštiček, plynová maska, zbraň a náhradní náboje a sundavací oblečení - suchý zip

Tak vytvořte své silné a neporazitelné komando. Tyto vojáci jsou tak nadupaní, že jsou připraveni se postavit i silným Avengers nebo Transformers.

 

Další podobné články
Lullalove deky
Lullalove deky jsou deky od značky Lullalove. Cílem této značky je přinést kvalitní designové produkty, které jsou kvalitní, multifunkční a mají zároveň nápad a hezký vzhled. Lullalove je polská značka kvalitního dětského textilu. Značka existuje od roku 2013 a v prvním produktem Lullalove byla kva..
Deka pro miminko
Deky pro miminka jsou deky s větším důrazem na kvalitu, pochopitelně musí být zdravotně nezávadné a pro děti je také velice příjemné, když je deka příjemná na dotek. Dalo by se tedy říci, že se jedná o běžnou deku, ale musíte dbát větší důraz na jednotlivé parametry deky. Základní parametry deky p..
Objímací polštář
Objímací polštář neboli také mazlící nebo tulící polštář. Ano, to jsou fráze, pod kterými nalezneme tento skvělý produkt určený pro muže, ženy i děti. Mazlení potřebuje v dnešní době každý. Prakticky se jedná o velký polštář, ke kterému se můžete přitulit a bude se Vám hezky spát. Polštář je často ..