Peacekeepers

Zveřejněno: 11.05.2018

Peackeepers jsou akční figurky. Jedná se konkrétně o sady plastových figurek vojáků speciálních jednotek od firmy EP Line. Celkem je 5 sad mimořádně povedených figurek. Vojáci  jsou ze speciálních jednotek jako je vzdušná pěchota, mariňáci, námořnictvo a rangers. Tyto figurky jsou velice precizně a detailně propracované. Postavička vojáka má mnohdy více jak 20 pohyblivých částí na těle. V každé sadě s vojákem v maskovaném oblečení se nachází velké množství příslušenství, jako je například pokrývka hlavy(helma, klobouk, kukla), různé zbraně, nože, granát, baterka, čutora na vodu a spoustu dalších doplňků. Každý voják má odlišné vybavení, podle své funkce.

Parametry figurek

Peackeepers jsou zpracované v měřítku 1:6. Výška postavy vojáka (je stejná jako Barbie panenka a Ken) a to je cca 30,5 cm. Materiál figurek je plast. Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Varianty figurek Peackeepres

A) Námořnictvo, Noční operace 
Navy Seal Night Operation - Peacekeepers 30 cm 

  • Příslušenství: Kukla, sada zbraní, kyslíková maska, mohutná vesta a sundavací oblečení - suchý zip

B) Námořnictvo, Speciální jednotka
Navy Seal Special Ops - Peacekeepers 30 cm 

  • Příslušenství: Klobouček, potápěčské brýle a ploutve, přístroj na dýchání pod vodou, zbraně a sundavací oblečení - suchý zip

C) Vzdušný pěšák 
Airborne Infantryman - Peacekeepers 30 cm 

  • Příslušenství: Helma s hledáčkem, sada granátů, zbraně, výbava na vzdušnou misi a sundavací oblečení - suchý zip

D) Hraničář
Ranger - Peacekeepers 30 cm 

  • Příslušenství: Černá čepice, vysílačka, vesta, bandaska s vodou, zbraně, náhradní náboje a sundavací oblečení - suchý zip

E) Mariňák 
Marine (NBC Specialist) - Peacekeepers 30 cm 

  • Příslušenství: Helma, dva granáty, sada taštiček, plynová maska, zbraň a náhradní náboje a sundavací oblečení - suchý zip

Tak vytvořte své silné a neporazitelné komando. Tyto vojáci jsou tak nadupaní, že jsou připraveni se postavit i silným Avengers nebo Transformers.

 

Další podobné články
Hotelové zapínání
Pokud se zajímáte o hotelový textil nebo obecně o textil, jistě jste už narazili na frázi hotelové zapínání . Možná Vás zaskočilo, co tato fráze znamená? Je to typ zapínání, stejně tak jako je například klasické zipové zapínání či starší knoflíkové zapínání, tak hotelové zapínání je navrženo primár..
Hotelový textil
Hotelový textil je speciální kategorie textilu, který je určen primárně pro komerční účely. Nejčastější využití naleznete hotelový textil zejména pro ubytovací zařízení, hotely, pensiony či případně stravovací zařízení. Hotelové povlečení má často různé úpravy, díky kterým je poté textil kvalitnějš..
Selen
Selen hraje roli v boji proti volným radikálům. Také příznivě ovlivňuje obranyschopnost, štítnou žlázu a tvorbu spermií. Pokud ho však máte nedostatek nebo nadbytek, tělu to neprospívá. Na co má vliv selen obranyschopnost spermie (zrání a pohyblivost) činnost štítné žlázy nehty vlasy Kde selen z..