Peacekeepers

Zveřejněno: 11.05.2018

Peackeepers jsou akční figurky. Jedná se konkrétně o sady plastových figurek vojáků speciálních jednotek od firmy EP Line. Celkem je 5 sad mimořádně povedených figurek. Vojáci  jsou ze speciálních jednotek jako je vzdušná pěchota, mariňáci, námořnictvo a rangers. Tyto figurky jsou velice precizně a detailně propracované. Postavička vojáka má mnohdy více jak 20 pohyblivých částí na těle. V každé sadě s vojákem v maskovaném oblečení se nachází velké množství příslušenství, jako je například pokrývka hlavy(helma, klobouk, kukla), různé zbraně, nože, granát, baterka, čutora na vodu a spoustu dalších doplňků. Každý voják má odlišné vybavení, podle své funkce.

Parametry figurek

Peackeepers jsou zpracované v měřítku 1:6. Výška postavy vojáka (je stejná jako Barbie panenka a Ken) a to je cca 30,5 cm. Materiál figurek je plast. Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Varianty figurek Peackeepres

A) Námořnictvo, Noční operace 
Navy Seal Night Operation - Peacekeepers 30 cm 

  • Příslušenství: Kukla, sada zbraní, kyslíková maska, mohutná vesta a sundavací oblečení - suchý zip

B) Námořnictvo, Speciální jednotka
Navy Seal Special Ops - Peacekeepers 30 cm 

  • Příslušenství: Klobouček, potápěčské brýle a ploutve, přístroj na dýchání pod vodou, zbraně a sundavací oblečení - suchý zip

C) Vzdušný pěšák 
Airborne Infantryman - Peacekeepers 30 cm 

  • Příslušenství: Helma s hledáčkem, sada granátů, zbraně, výbava na vzdušnou misi a sundavací oblečení - suchý zip

D) Hraničář
Ranger - Peacekeepers 30 cm 

  • Příslušenství: Černá čepice, vysílačka, vesta, bandaska s vodou, zbraně, náhradní náboje a sundavací oblečení - suchý zip

E) Mariňák 
Marine (NBC Specialist) - Peacekeepers 30 cm 

  • Příslušenství: Helma, dva granáty, sada taštiček, plynová maska, zbraň a náhradní náboje a sundavací oblečení - suchý zip

Tak vytvořte své silné a neporazitelné komando. Tyto vojáci jsou tak nadupaní, že jsou připraveni se postavit i silným Avengers nebo Transformers.

 

Další podobné články
Mléčné zuby - kdy rostou a kdy vypadávají?
Mléčné zuby jsou první sada zubů, kterou člověk získává. Mléčné zuby se objevují u dětí obvykle kolem 6 měsíců věku a kompletní sada obsahuje 20 zubů. Postupně se začnou mezi 6 a 12 lety vyměňovat za trvalé zuby, kdy většinou začíná proces ztráty mléčných zubů a růstu trvalých zubů. Je důležité peč..
CSS partner - Jak zlevnit Google Nákupy až o 20%
Pokud provozujete vlastní e-shop, inzerujete produkty na google v rámci reklamy Google Nákupy a chcete ušetřit za provoz, potom je pro Vás ideální cesta zapojení přes CSS Partnera , který Vám umožní ušetřit na ceně prokliku až 20%. Co je to CSS program? CSS Program je reakcí Google na rozhodnutí ..
Hořčík
Hořčík je důležitý pro správné fungování našeho těla a hraje mnoho různých rolí v našem zdraví. Některé z hlavních funkcí hořčíku v těle jsou podpora zdravého srdce, posílení kostí, regulace metabolismu, podpora imunitního systému a uklidnění nervového systému. Kde získat hořčík Hořčík se nachází ..