Objímací polštář

Zveřejněno: 18.05.2022

Objímací polštář neboli také mazlící nebo tulící polštář. Ano, to jsou fráze, pod kterými nalezneme tento skvělý produkt určený pro muže, ženy i děti. Mazlení potřebuje v dnešní době každý. Prakticky se jedná o velký polštář, ke kterému se můžete přitulit a bude se Vám hezky spát. Polštář je často velkých rozměrů, často 120-140 cm vysoký. Polštář je dokonce natolik velkých rozměrů, že pro Vás může nahradit dva polštáře na dvoulůžku. 

Vhodný také k televizi nebo na čtení

Polštář lze snadno použít také například k televizi. Není tedy nutné ho používat jenom v posteli. Své praktické uplatnění nalezne také při čtení, kdy pro Vás může představovat pohodlnou oporu. 

Objímacímu polštáři se také přezdívá často “miláček”. A co Vy, používate tulící polštář a jaké s nim máte zkušenosti? 

Další podobné články
Chrániče matrace
Chrániče matrace jsou určené k ochraně matrace před poškozením a znečištěním. Mohou být vyrobeny z různých materiálů - například se používá bavlna, polyester, mikrovlákno. Samozřejmě je vhodné při výběru zohledit i další vlastnosti - voděodolnost, prachotěsnost nebo proti-alergenní účinky. Hlavním..
Bavlněná prostěradla
Bavlněná prostěradla jsou výbornou volbou pro každodenní použití. Bavlna je přírodní materiál, který je měkký, prodyšný a příjemný na dotek. Díky těmto vlastnostem jsou bavlněná prostěradla oblíbená u mnoha lidí. Při výběru bavlněného prostěradla je důležité zvolit správnou velikost pro vaše lůžko...