Objímací polštář

Zveřejněno: 18.05.2022

Objímací polštář neboli také mazlící nebo tulící polštář. Ano, to jsou fráze, pod kterými nalezneme tento skvělý produkt určený pro muže, ženy i děti. Mazlení potřebuje v dnešní době každý. Prakticky se jedná o velký polštář, ke kterému se můžete přitulit a bude se Vám hezky spát. Polštář je často velkých rozměrů, často 120-140 cm vysoký. Polštář je dokonce natolik velkých rozměrů, že pro Vás může nahradit dva polštáře na dvoulůžku. 

Vhodný také k televizi nebo na čtení

Polštář lze snadno použít také například k televizi. Není tedy nutné ho používat jenom v posteli. Své praktické uplatnění nalezne také při čtení, kdy pro Vás může představovat pohodlnou oporu. 

Objímacímu polštáři se také přezdívá často “miláček”. A co Vy, používate tulící polštář a jaké s nim máte zkušenosti? 

Další podobné články
Alžbětiny příze
Hledáte Alžbětiny příze ? Příze, respektivě textilní vlákna, obecně lze rozdělit podle textilního vlákna na příze rostlinné, živočišné, minerální a umělé. Rostlinné jsou vyráběny z bavlny, lenu, juty, konopí, sisalu a podobně. Co se týká živočišných přízí, tak zde můžeme uvést jako zástupce vlnu, p..
Připlétací příze
Připlétací příze se používají ke zpevnění úpletů například do ponožek nebo nápletů. Pletenina je díky tomu pevnější, dobře trží tvar a také hezky pruží. Přípletací příze tedy mají trošku jiný účel než pletací příze . Pletací příze nabízí samozřejmě více různých výrobců a nelze tedy doporučit žádnéh..
Pletací příze
Pletací příze jsou speciální příze určené na pletení. Samotné příze můžeme rozdělit podle mnoha parametrů. Mezi nejčastější parametry patří zejména tloušťka příze, ale samozřejmě také materiál, ze kterého je příze vyrobena. Pletací příze podle tloušťky Podle tloušťky lze pletací příze rozdělit na ..