NERF

Zveřejněno: 23.04.2018

Nerf zbraně do ruky, bitva začíná!

Nerf pistole jsou jedinečné dětské hračky, které jsou oblíbené po celém světě. Tyto Nerf zbraně střílí pěnové šipky, které jsou navrženy tak, aby byla zajištěna maximální bezpečnost při střelbě. Je tedy s nimi možné jednoduše střílet doma i venku.  Při této týmové hře se vyřádí jak děti tak i dospělí. Velice rozšířené jsou i Nerf bitvy, kterých se může zúčastnit každý.  

Co je to Nerf?

Už v úvodu jsme se dozvěděli, že Nerf je akční dětská zbraň. Nerf zbraně nejsou ale ledajaké dětské zbraně. Disponují hlavně kvalitou a bezpečností. Projektily (šipky) jsou vyrobené z měkké, ale pružné pěny, tudíž jsou bezpečné a při střelbě se nemůže téměř nikomu nic stát. Šipky střílí do vzdálenosti několika metrů - cca od 7 do 14 m dle druhu zbraně a šipky. Tyto pistole jsou vhodné pro děti od 8 let a výš. Na druhou stranu je ale známo, že s těmito pistolemi si rádi zastřílí i dospělí, protože při této hře zažijete opravdu spoustu zábavy. Myslíte si, že Nerf pistole jsou jen hračky pro kluky? Tak to jste na omylu. Protože i dívky moc rády a velice dobře střílejí.

Série Nerf

Výrobce Hasbro nabízí široké spektrum zbraní, od těch úplně základních po velmi propracované modely, které zaujmou i nejednoho dospělého. Nerf produkty můžeme rozdělit do několika kategorií. Můžete si vybrat například z kolekce Elite, Modulus, Mega, Accustrike, Doomlands, Zombie Strike, Rival, Super Soaker, Nitro a nebo si můžete pořídit příslušenství, které je kompatibilní se všemi pistolemi.   

NERF Elite: Nerf Elite je pokračováním úspěšné série Nerf N-Strike. Nerf Elite se zaměřuje na výkon blástrů. Díky technickým a designovým inovacím blástrů se posunul jejich vzhled i výkon na vyšší elitní úroveň. Blástry z této série září modrou barvou.   

NERF Modulus: Série Nerf Modulus přímo navazuje na sérii Nerf Elite. Výkon blástrů ze série Nerf Modulus je velice podobný blástrům z Nerf Elite série, ale liší se především designem blasterů. V této sérii se hlavně klade důraz na modularita a možnost kombinovat příslušenství s blástry. Série Nerf Modulus přináší desítky různých rozšířitelných částí a stovky kombinací sestavení zbraně a vy si takto můžete sestavit zbraň dle svého přání. 

NERF Zombie Strike: Ubraňte se před zombíky. Nerf ZombieStrike je tématická série, která přináší blástry z Nerf N-Strike, Vortex, N-Strike Elite, Mega a Super Soaker sérií - avšak v designovém zombie provedení. Obsahuje i několik unikátních blástrů a příslušenství, které jsou typické jen pro Zombie Strike.   

NERF Nitro: V této sérii Nerf Nitro se z blasterů nestřílejí šipky, ale malá autíčka, která jsou vyrobena ze speciální pěny. Kluci kteří milují autíčka a pistole tuto kombinaci určitě uvítají.   S Nerf pistolemi je vždy o zábavu postaráno. Tak hurá do bitvy!

Další podobné články
Lullalove deky
Lullalove deky jsou deky od značky Lullalove. Cílem této značky je přinést kvalitní designové produkty, které jsou kvalitní, multifunkční a mají zároveň nápad a hezký vzhled. Lullalove je polská značka kvalitního dětského textilu. Značka existuje od roku 2013 a v prvním produktem Lullalove byla kva..
Deka pro miminko
Deky pro miminka jsou deky s větším důrazem na kvalitu, pochopitelně musí být zdravotně nezávadné a pro děti je také velice příjemné, když je deka příjemná na dotek. Dalo by se tedy říci, že se jedná o běžnou deku, ale musíte dbát větší důraz na jednotlivé parametry deky. Základní parametry deky p..
Objímací polštář
Objímací polštář neboli také mazlící nebo tulící polštář. Ano, to jsou fráze, pod kterými nalezneme tento skvělý produkt určený pro muže, ženy i děti. Mazlení potřebuje v dnešní době každý. Prakticky se jedná o velký polštář, ke kterému se můžete přitulit a bude se Vám hezky spát. Polštář je často ..