0 My Little Pony | Megáček

My Little Pony

My Little Pony jsou kouzelní a nenapodobitelní poníci od firmy Hasbro. Postavičky poníků My Little Pony jsou vytvoření podle stejnojmenného seriálu. Tito poníci žijí v milavané zemi Equestria, která je zemí báječnou, kde zabaví se každý. Kromě poníků žijí v Equestrii také např. Draci, Fénixové, Gryfové, velmi pestře zbarvení netopýři živící se ovocem, Chengelingové, vlci z lesního, zatuchlého, prokletého dříví, medvědi velcí jako Ještěd i poní Minotauři... My Little Pony se skládá z šesti mladých klisen, které zažívají různá dobrodružství a zjišťují to, na co mnozí z nás zapomínají: že není nic lepšího, než mít dobré přátele, na které se můžeme spolehnout a že jedna pravda je lepší než tisíc lží.

Postavy My Little Pony

Postavičky My Little Pony jsou jakýmsi živoucím zastoupením elementů harmonie. Každý poník je úplně jiný nejen vzhledem, ale i charakterem, zkušenostmi a dovednostmi a každý nám tedy může poodhalit jinou tvář Equestrie. klisny se stále o přátelství učí něco nového a všechny by se jedna pro druhou i rozkrájely. Všechny žijí v městečku Ponyville a pomocí svého jedinečného já ji udržují v rovnováze. Vždy jsou pro sebe navzájem oporou a postupem času se z nich stávají hrdinky Equestrie.   

My Little Pony je ideální hračka pro holky, která je vhodná pro děti od 3 let. Tuto hračku si zamiluje Vaše díte na první pohled. Poníci se svojí krásnou a lesklou hřívou rozzáří každý dívčí úsměv. S plyšovými poníky se můžete mazlit a nebo s nimi spát. Figurky My Little Pony můžete česat a starat se o ně. Přehrávejte si scénky nebo si vymýšlejte nové příběhy s jedinečnými postavičkami My Little Pony.