Minecraft

Zveřejněno: 14.05.2018

Minecraft je celosvětově populární počítačová hra, odehrávající se v otevřeném světě, kde má hráč absolutní svobodu pohybu a aktivity. Celý herní svět se skládá z kostek, které představují nejrůznější materiály s různorodými vlastnostmi. Ve hře se střídá den a noc. Noc je nebezpečná, protože se objevují příšery jako jou například Teleporting Enderman, Attacking wither Skeleton, Hostile Zombie Pigman, Spinning Blaze a další. Den je naopak klidný, kde jsou zvířátka o které se můžete starat a dostávat z nich jídlo. Základní výchozí postavy za které můžete hrát jsou Steve a Alex. Minecraft pc hra má 5 herních módů: Survival, Hardcore, Creative, Adventure a Spectator. Hru lze hrát v režimu singleplayer i multiplayer. Podle odborníků hra rozvíjí kreativitu.

Figurky Minecraft

Tato počítačová hra je natolik oblíbená, že si zasloužila sběratelské Minecraft figurky. Teď už máte jedinečnou šanci stát se součástí virtuálního světa Minecraft kdykoli a kdekoli. Figurky jsou vyrobené z kvalitního plastu od firmy Mattel. Postavičky jsou vhodné pro děti od 6 let a jsou v různých velikostech. Nejmenší možné figurky jsou Mini postavičky, které se prodávají po třech kusech. Naopak velké figurky měřící 13 cm se prodávají po jednom kuse. Velké figurky přicházejí se vzrušujícími autentickými funkcemi inspirovanými hrou včetně jedinečných doplňků pro každou z nich. Navíc jsou figurky ohebné.   

Figurky Minecraft jsou skvělým dárekem pro fanoušky této kultovní hry.

Další tématické produkty Minecraft

Další produkty s tématikou Minecraft můžete naleznout například v sekci Společenské hry, kde můžete objevit například hru UNO Minecraft. Nebo také v sekci LEGO najdete velké množství stavebnic na téma Minecraft.         

Další podobné články
Mléčné zuby - kdy rostou a kdy vypadávají?
Mléčné zuby jsou první sada zubů, kterou člověk získává. Mléčné zuby se objevují u dětí obvykle kolem 6 měsíců věku a kompletní sada obsahuje 20 zubů. Postupně se začnou mezi 6 a 12 lety vyměňovat za trvalé zuby, kdy většinou začíná proces ztráty mléčných zubů a růstu trvalých zubů. Je důležité peč..
CSS partner - Jak zlevnit Google Nákupy až o 20%
Pokud provozujete vlastní e-shop, inzerujete produkty na google v rámci reklamy Google Nákupy a chcete ušetřit za provoz, potom je pro Vás ideální cesta zapojení přes CSS Partnera , který Vám umožní ušetřit na ceně prokliku až 20%. Co je to CSS program? CSS Program je reakcí Google na rozhodnutí ..
Hořčík
Hořčík je důležitý pro správné fungování našeho těla a hraje mnoho různých rolí v našem zdraví. Některé z hlavních funkcí hořčíku v těle jsou podpora zdravého srdce, posílení kostí, regulace metabolismu, podpora imunitního systému a uklidnění nervového systému. Kde získat hořčík Hořčík se nachází ..