Minecraft

Zveřejněno: 14.05.2018

Minecraft je celosvětově populární počítačová hra, odehrávající se v otevřeném světě, kde má hráč absolutní svobodu pohybu a aktivity. Celý herní svět se skládá z kostek, které představují nejrůznější materiály s různorodými vlastnostmi. Ve hře se střídá den a noc. Noc je nebezpečná, protože se objevují příšery jako jou například Teleporting Enderman, Attacking wither Skeleton, Hostile Zombie Pigman, Spinning Blaze a další. Den je naopak klidný, kde jsou zvířátka o které se můžete starat a dostávat z nich jídlo. Základní výchozí postavy za které můžete hrát jsou Steve a Alex. Minecraft pc hra má 5 herních módů: Survival, Hardcore, Creative, Adventure a Spectator. Hru lze hrát v režimu singleplayer i multiplayer. Podle odborníků hra rozvíjí kreativitu.

Figurky Minecraft

Tato počítačová hra je natolik oblíbená, že si zasloužila sběratelské Minecraft figurky. Teď už máte jedinečnou šanci stát se součástí virtuálního světa Minecraft kdykoli a kdekoli. Figurky jsou vyrobené z kvalitního plastu od firmy Mattel. Postavičky jsou vhodné pro děti od 6 let a jsou v různých velikostech. Nejmenší možné figurky jsou Mini postavičky, které se prodávají po třech kusech. Naopak velké figurky měřící 13 cm se prodávají po jednom kuse. Velké figurky přicházejí se vzrušujícími autentickými funkcemi inspirovanými hrou včetně jedinečných doplňků pro každou z nich. Navíc jsou figurky ohebné.   

Figurky Minecraft jsou skvělým dárekem pro fanoušky této kultovní hry.

Další tématické produkty Minecraft

Další produkty s tématikou Minecraft můžete naleznout například v sekci Společenské hry, kde můžete objevit například hru UNO Minecraft. Nebo také v sekci LEGO najdete velké množství stavebnic na téma Minecraft.         

Další podobné články
Co nedělat na Nový rok - pověry a zvyky
Zřejmě také znáte přísloví “Jak na Nový rok, tak po celý rok”. Z toho vychází také mnoho pověr a zvyků. Vyhněte se hádkám a mrzutostem Pokud se budete na Nový rok hádat nebo budete mrzutí, budete mrzutí poté celý rok. Proto se vyhněte hádkám. Vyneste koše a vyžehlete prádlo Do nového roku se toti..
Reklamace - začínají platit nová pravidla
Novela zákona o ochraně spotřebitele přináší změny ve vztazích mezi zákazníky a obchodníky. Tyto změny se týkají také reklamací. Novela by měla platit už před Vánoci. Odpovědnost za vady se prodlužuje Odpovědnost za vady se nově prodlužuje, což jistě potěší samotné zákazníky. Prodlužuje se lhůta z..
Povlečení Minecraft
Povlečení Minecraft je povlečení na téma úspěšné hry Minecraft . Díky povlečení Minecraft můžete zpříjemnit pokoj fanouškům hry Minecraft. Co je to Minecraft? Minecraft je počítačová hra, která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v progr..