Meditační polštář

Zveřejněno: 04.05.2022

Pokud rádi meditujete, určitě by Vám neměl chybět meditační polštář. Tato praktická pomůcka je vhodná samozřejmě na zem pro meditaci, ale stejně tak ho můžete použít například do křesla, na terasu, zahradní houpačky a další místa. Meditační polštář také podporuje zdravé protahování páteře, ale stejně tak může sloužit jako podpora hlavy a ramen. Meditační polštář napomáhá v odstraňování nepříjemných pocitů v kotnících a nohách a tím zvyšuje komfort při meditaci.

Při výběru polštáře si určitě ověřte, zda lze tento polštář prát a na jakou teplotu. Meditační polštář vám zajistí potřebný komfort, snažší koncentraci a kvalitnější meditaci bez rušivých vlivů.

Další podobné články
Lullalove deky
Lullalove deky jsou deky od značky Lullalove. Cílem této značky je přinést kvalitní designové produkty, které jsou kvalitní, multifunkční a mají zároveň nápad a hezký vzhled. Lullalove je polská značka kvalitního dětského textilu. Značka existuje od roku 2013 a v prvním produktem Lullalove byla kva..
Deka pro miminko
Deky pro miminka jsou deky s větším důrazem na kvalitu, pochopitelně musí být zdravotně nezávadné a pro děti je také velice příjemné, když je deka příjemná na dotek. Dalo by se tedy říci, že se jedná o běžnou deku, ale musíte dbát větší důraz na jednotlivé parametry deky. Základní parametry deky p..