Meditační polštář

Zveřejněno: 04.05.2022

Pokud rádi meditujete, určitě by Vám neměl chybět meditační polštář. Tato praktická pomůcka je vhodná samozřejmě na zem pro meditaci, ale stejně tak ho můžete použít například do křesla, na terasu, zahradní houpačky a další místa. Meditační polštář také podporuje zdravé protahování páteře, ale stejně tak může sloužit jako podpora hlavy a ramen. Meditační polštář napomáhá v odstraňování nepříjemných pocitů v kotnících a nohách a tím zvyšuje komfort při meditaci.

Při výběru polštáře si určitě ověřte, zda lze tento polštář prát a na jakou teplotu. Meditační polštář vám zajistí potřebný komfort, snažší koncentraci a kvalitnější meditaci bez rušivých vlivů.

Další podobné články
Hotelové zapínání
Pokud se zajímáte o hotelový textil nebo obecně o textil, jistě jste už narazili na frázi hotelové zapínání . Možná Vás zaskočilo, co tato fráze znamená? Je to typ zapínání, stejně tak jako je například klasické zipové zapínání či starší knoflíkové zapínání, tak hotelové zapínání je navrženo primár..
Hotelový textil
Hotelový textil je speciální kategorie textilu, který je určen primárně pro komerční účely. Nejčastější využití naleznete hotelový textil zejména pro ubytovací zařízení, hotely, pensiony či případně stravovací zařízení. Hotelové povlečení má často různé úpravy, díky kterým je poté textil kvalitnějš..
Alžbětiny příze
Hledáte Alžbětiny příze ? Příze, respektivě textilní vlákna, obecně lze rozdělit podle textilního vlákna na příze rostlinné, živočišné, minerální a umělé. Rostlinné jsou vyráběny z bavlny, lenu, juty, konopí, sisalu a podobně. Co se týká živočišných přízí, tak zde můžeme uvést jako zástupce vlnu, p..