Meditační polštář

Zveřejněno: 04.05.2022

Pokud rádi meditujete, určitě by Vám neměl chybět meditační polštář. Tato praktická pomůcka je vhodná samozřejmě na zem pro meditaci, ale stejně tak ho můžete použít například do křesla, na terasu, zahradní houpačky a další místa. Meditační polštář také podporuje zdravé protahování páteře, ale stejně tak může sloužit jako podpora hlavy a ramen. Meditační polštář napomáhá v odstraňování nepříjemných pocitů v kotnících a nohách a tím zvyšuje komfort při meditaci.

Při výběru polštáře si určitě ověřte, zda lze tento polštář prát a na jakou teplotu. Meditační polštář vám zajistí potřebný komfort, snažší koncentraci a kvalitnější meditaci bez rušivých vlivů.

Další podobné články
Chrániče matrace
Chrániče matrace jsou určené k ochraně matrace před poškozením a znečištěním. Mohou být vyrobeny z různých materiálů - například se používá bavlna, polyester, mikrovlákno. Samozřejmě je vhodné při výběru zohledit i další vlastnosti - voděodolnost, prachotěsnost nebo proti-alergenní účinky. Hlavním..
Bavlněná prostěradla
Bavlněná prostěradla jsou výbornou volbou pro každodenní použití. Bavlna je přírodní materiál, který je měkký, prodyšný a příjemný na dotek. Díky těmto vlastnostem jsou bavlněná prostěradla oblíbená u mnoha lidí. Při výběru bavlněného prostěradla je důležité zvolit správnou velikost pro vaše lůžko...