Lullalove deky

Zveřejněno: 19.05.2022

Lullalove deky jsou deky od značky Lullalove. Cílem této značky je přinést kvalitní designové produkty, které jsou kvalitní, multifunkční a mají zároveň nápad a hezký vzhled. Lullalove je polská značka kvalitního dětského textilu. Značka existuje od roku 2013 a v prvním produktem Lullalove byla kvalitní dětská láhev. Díky úspěchu v oblasti se podařilo značce Lullalove rozvinout  a přinesla také různé doplňky každodenní péče od tělových kartáčů přes ručníky až po přírodní kosmetiku. Všechny produkty jsou vyrobeny v Polsku. Produkty Lullalove jsou ručně vyráběné použitím lokálních surovin. Pochopitelně splňují veškeré normy a jsou testovány na bezpečnost. 

V současné době produkty Lullalove naleznete v Polsku, České republice, na Slovensku, ve skandinávských zemích, Estonsku, Litvě, na Novém Zélandu a na Twaj-wanu. Produkty lze zakoupit také v drogériích a kosmetických salónech. 

Slevy na produkty Lullalove

Pokud hledáte slevy na produkty Lullalove, vyplatí se určitě sledovat cenový srovnávač Heureka či případně e-shopy všech prodejců této značky. 

Nejprodávanější produkty Lullalove

Další podobné články
Hotelové zapínání
Pokud se zajímáte o hotelový textil nebo obecně o textil, jistě jste už narazili na frázi hotelové zapínání . Možná Vás zaskočilo, co tato fráze znamená? Je to typ zapínání, stejně tak jako je například klasické zipové zapínání či starší knoflíkové zapínání, tak hotelové zapínání je navrženo primár..
Hotelový textil
Hotelový textil je speciální kategorie textilu, který je určen primárně pro komerční účely. Nejčastější využití naleznete hotelový textil zejména pro ubytovací zařízení, hotely, pensiony či případně stravovací zařízení. Hotelové povlečení má často různé úpravy, díky kterým je poté textil kvalitnějš..
Alžbětiny příze
Hledáte Alžbětiny příze ? Příze, respektivě textilní vlákna, obecně lze rozdělit podle textilního vlákna na příze rostlinné, živočišné, minerální a umělé. Rostlinné jsou vyráběny z bavlny, lenu, juty, konopí, sisalu a podobně. Co se týká živočišných přízí, tak zde můžeme uvést jako zástupce vlnu, p..