Littlest Pet Shop Duo plyšových zvířátek

Littlest Pet Shop jsou velice oblíbené postavičky od firmy Hasbro, které děti přímo zbožňují. Littlest Pet Shop je sběratelská sada postaviček. Nasbírat můžete spoustu druhů zvířátek, jako jsou například kočička, pejsek, koala, ptáček nebo třeba tuleň. Postavičky zvířátek jsou malé, plastové a různě zbarvené. Zvláštní řadu představují dekorativní, chodící nebo plyšové postavičky LPS.  

Plyšová zvířátka Littlest Pet Shop

Plyšová hračka poteší zaručeně každé díte. Děti mají rádi hračky, které jsou nejen na hraní, ale s kterými se mohou i pomazlit. Oblíbené postavičky LPS jsou nyní i v plyšové verzi. Krásné zpracování plyšáků, které jsou hebké na dotek. LPS plyšová zvířátka jsou ve dvojici, kterou tvoří maminka s miminkem. Maminka má své dětátko ukryto vždy u svých nohou. Duo plyšových zvířátek si zamilují jak holčičky tak i kluci. Plyšová zvířátka jsou vhodná pro děti od 4 let.  

Další podobné články
Co nedělat na Nový rok - pověry a zvyky
Zřejmě také znáte přísloví “Jak na Nový rok, tak po celý rok”. Z toho vychází také mnoho pověr a zvyků. Vyhněte se hádkám a mrzutostem Pokud se budete na Nový rok hádat nebo budete mrzutí, budete mrzutí poté celý rok. Proto se vyhněte hádkám. Vyneste koše a vyžehlete prádlo Do nového roku se toti..
Reklamace - začínají platit nová pravidla
Novela zákona o ochraně spotřebitele přináší změny ve vztazích mezi zákazníky a obchodníky. Tyto změny se týkají také reklamací. Novela by měla platit už před Vánoci. Odpovědnost za vady se prodlužuje Odpovědnost za vady se nově prodlužuje, což jistě potěší samotné zákazníky. Prodlužuje se lhůta z..
Povlečení Minecraft
Povlečení Minecraft je povlečení na téma úspěšné hry Minecraft . Díky povlečení Minecraft můžete zpříjemnit pokoj fanouškům hry Minecraft. Co je to Minecraft? Minecraft je počítačová hra, která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v progr..