Littlest Pet Shop Duo plyšových zvířátek

Littlest Pet Shop jsou velice oblíbené postavičky od firmy Hasbro, které děti přímo zbožňují. Littlest Pet Shop je sběratelská sada postaviček. Nasbírat můžete spoustu druhů zvířátek, jako jsou například kočička, pejsek, koala, ptáček nebo třeba tuleň. Postavičky zvířátek jsou malé, plastové a různě zbarvené. Zvláštní řadu představují dekorativní, chodící nebo plyšové postavičky LPS.  

Plyšová zvířátka Littlest Pet Shop

Plyšová hračka poteší zaručeně každé díte. Děti mají rádi hračky, které jsou nejen na hraní, ale s kterými se mohou i pomazlit. Oblíbené postavičky LPS jsou nyní i v plyšové verzi. Krásné zpracování plyšáků, které jsou hebké na dotek. LPS plyšová zvířátka jsou ve dvojici, kterou tvoří maminka s miminkem. Maminka má své dětátko ukryto vždy u svých nohou. Duo plyšových zvířátek si zamilují jak holčičky tak i kluci. Plyšová zvířátka jsou vhodná pro děti od 4 let.  

Další podobné články
Mléčné zuby - kdy rostou a kdy vypadávají?
Mléčné zuby jsou první sada zubů, kterou člověk získává. Mléčné zuby se objevují u dětí obvykle kolem 6 měsíců věku a kompletní sada obsahuje 20 zubů. Postupně se začnou mezi 6 a 12 lety vyměňovat za trvalé zuby, kdy většinou začíná proces ztráty mléčných zubů a růstu trvalých zubů. Je důležité peč..
CSS partner - Jak zlevnit Google Nákupy až o 20%
Pokud provozujete vlastní e-shop, inzerujete produkty na google v rámci reklamy Google Nákupy a chcete ušetřit za provoz, potom je pro Vás ideální cesta zapojení přes CSS Partnera , který Vám umožní ušetřit na ceně prokliku až 20%. Co je to CSS program? CSS Program je reakcí Google na rozhodnutí ..
Hořčík
Hořčík je důležitý pro správné fungování našeho těla a hraje mnoho různých rolí v našem zdraví. Některé z hlavních funkcí hořčíku v těle jsou podpora zdravého srdce, posílení kostí, regulace metabolismu, podpora imunitního systému a uklidnění nervového systému. Kde získat hořčík Hořčík se nachází ..