Littlest Pet Shop Duo plyšových zvířátek

Littlest Pet Shop jsou velice oblíbené postavičky od firmy Hasbro, které děti přímo zbožňují. Littlest Pet Shop je sběratelská sada postaviček. Nasbírat můžete spoustu druhů zvířátek, jako jsou například kočička, pejsek, koala, ptáček nebo třeba tuleň. Postavičky zvířátek jsou malé, plastové a různě zbarvené. Zvláštní řadu představují dekorativní, chodící nebo plyšové postavičky LPS.  

Plyšová zvířátka Littlest Pet Shop

Plyšová hračka poteší zaručeně každé díte. Děti mají rádi hračky, které jsou nejen na hraní, ale s kterými se mohou i pomazlit. Oblíbené postavičky LPS jsou nyní i v plyšové verzi. Krásné zpracování plyšáků, které jsou hebké na dotek. LPS plyšová zvířátka jsou ve dvojici, kterou tvoří maminka s miminkem. Maminka má své dětátko ukryto vždy u svých nohou. Duo plyšových zvířátek si zamilují jak holčičky tak i kluci. Plyšová zvířátka jsou vhodná pro děti od 4 let.  

Další podobné články
Hotelové zapínání
Pokud se zajímáte o hotelový textil nebo obecně o textil, jistě jste už narazili na frázi hotelové zapínání . Možná Vás zaskočilo, co tato fráze znamená? Je to typ zapínání, stejně tak jako je například klasické zipové zapínání či starší knoflíkové zapínání, tak hotelové zapínání je navrženo primár..
Hotelový textil
Hotelový textil je speciální kategorie textilu, který je určen primárně pro komerční účely. Nejčastější využití naleznete hotelový textil zejména pro ubytovací zařízení, hotely, pensiony či případně stravovací zařízení. Hotelové povlečení má často různé úpravy, díky kterým je poté textil kvalitnějš..
Selen
Selen hraje roli v boji proti volným radikálům. Také příznivě ovlivňuje obranyschopnost, štítnou žlázu a tvorbu spermií. Pokud ho však máte nedostatek nebo nadbytek, tělu to neprospívá. Na co má vliv selen obranyschopnost spermie (zrání a pohyblivost) činnost štítné žlázy nehty vlasy Kde selen z..