Littlest Pet Shop Duo plyšových zvířátek

Littlest Pet Shop jsou velice oblíbené postavičky od firmy Hasbro, které děti přímo zbožňují. Littlest Pet Shop je sběratelská sada postaviček. Nasbírat můžete spoustu druhů zvířátek, jako jsou například kočička, pejsek, koala, ptáček nebo třeba tuleň. Postavičky zvířátek jsou malé, plastové a různě zbarvené. Zvláštní řadu představují dekorativní, chodící nebo plyšové postavičky LPS.  

Plyšová zvířátka Littlest Pet Shop

Plyšová hračka poteší zaručeně každé díte. Děti mají rádi hračky, které jsou nejen na hraní, ale s kterými se mohou i pomazlit. Oblíbené postavičky LPS jsou nyní i v plyšové verzi. Krásné zpracování plyšáků, které jsou hebké na dotek. LPS plyšová zvířátka jsou ve dvojici, kterou tvoří maminka s miminkem. Maminka má své dětátko ukryto vždy u svých nohou. Duo plyšových zvířátek si zamilují jak holčičky tak i kluci. Plyšová zvířátka jsou vhodná pro děti od 4 let.  

Další podobné články
Lullalove deky
Lullalove deky jsou deky od značky Lullalove. Cílem této značky je přinést kvalitní designové produkty, které jsou kvalitní, multifunkční a mají zároveň nápad a hezký vzhled. Lullalove je polská značka kvalitního dětského textilu. Značka existuje od roku 2013 a v prvním produktem Lullalove byla kva..
Deka pro miminko
Deky pro miminka jsou deky s větším důrazem na kvalitu, pochopitelně musí být zdravotně nezávadné a pro děti je také velice příjemné, když je deka příjemná na dotek. Dalo by se tedy říci, že se jedná o běžnou deku, ale musíte dbát větší důraz na jednotlivé parametry deky. Základní parametry deky p..
Objímací polštář
Objímací polštář neboli také mazlící nebo tulící polštář. Ano, to jsou fráze, pod kterými nalezneme tento skvělý produkt určený pro muže, ženy i děti. Mazlení potřebuje v dnešní době každý. Prakticky se jedná o velký polštář, ke kterému se můžete přitulit a bude se Vám hezky spát. Polštář je často ..