Líhnoucí se vejce

Zveřejněno: 14.05.2018

Děti si celkově rády hrají s vychytanými a zábavnými hračkami jako jsou například slizy, modelíny, různé hopíky a míčky apod. Líhnoucí se vejce je velice zábavná hračka pro každé dítě. Hračka je určená pro děti od 3 let. Zázračné vajíčko je velké 6 cm. Z vajíčka se Vám vylíhne tvor, jakoby byl živí. Sledujte spolu se svými dětmi kouzelný proces zrození nového tvorečka. Stačí jen vajíčko vložit do vody a pak už jen čekáte, kdy vajíčko praskne a malé zvířátko pomalu vyroste. Vybrat si můžete ze spousty druhů zvířátek.

Návod jak vylíhnout své zvířátko

Návod na vylíhnutí svého zvířátka je úplně jednoduchý. Vložte vejce do jakékoliv nádoby. Nádobu naplňte vodou (max do 35°C teplé vody) tak, aby bylo vejce celé pod vodou. Po 12-24 hodinách začne vejce praskat a začíná se zvířátko klubat a růst. Ujistěte se, že nádobka má stále dostatek vody, popřípadě vodu dolejte. Ještě 48 hodin poroste zvířátko do plné velikosti. Je třeba, aby po celou dobu bylo vajíčko i zvířátko ponořené ve vodě.

Další podobné články
Mléčné zuby - kdy rostou a kdy vypadávají?
Mléčné zuby jsou první sada zubů, kterou člověk získává. Mléčné zuby se objevují u dětí obvykle kolem 6 měsíců věku a kompletní sada obsahuje 20 zubů. Postupně se začnou mezi 6 a 12 lety vyměňovat za trvalé zuby, kdy většinou začíná proces ztráty mléčných zubů a růstu trvalých zubů. Je důležité peč..
CSS partner - Jak zlevnit Google Nákupy až o 20%
Pokud provozujete vlastní e-shop, inzerujete produkty na google v rámci reklamy Google Nákupy a chcete ušetřit za provoz, potom je pro Vás ideální cesta zapojení přes CSS Partnera , který Vám umožní ušetřit na ceně prokliku až 20%. Co je to CSS program? CSS Program je reakcí Google na rozhodnutí ..
Hořčík
Hořčík je důležitý pro správné fungování našeho těla a hraje mnoho různých rolí v našem zdraví. Některé z hlavních funkcí hořčíku v těle jsou podpora zdravého srdce, posílení kostí, regulace metabolismu, podpora imunitního systému a uklidnění nervového systému. Kde získat hořčík Hořčík se nachází ..