Líhnoucí se vejce

Zveřejněno: 14.05.2018

Děti si celkově rády hrají s vychytanými a zábavnými hračkami jako jsou například slizy, modelíny, různé hopíky a míčky apod. Líhnoucí se vejce je velice zábavná hračka pro každé dítě. Hračka je určená pro děti od 3 let. Zázračné vajíčko je velké 6 cm. Z vajíčka se Vám vylíhne tvor, jakoby byl živí. Sledujte spolu se svými dětmi kouzelný proces zrození nového tvorečka. Stačí jen vajíčko vložit do vody a pak už jen čekáte, kdy vajíčko praskne a malé zvířátko pomalu vyroste. Vybrat si můžete ze spousty druhů zvířátek.

Návod jak vylíhnout své zvířátko

Návod na vylíhnutí svého zvířátka je úplně jednoduchý. Vložte vejce do jakékoliv nádoby. Nádobu naplňte vodou (max do 35°C teplé vody) tak, aby bylo vejce celé pod vodou. Po 12-24 hodinách začne vejce praskat a začíná se zvířátko klubat a růst. Ujistěte se, že nádobka má stále dostatek vody, popřípadě vodu dolejte. Ještě 48 hodin poroste zvířátko do plné velikosti. Je třeba, aby po celou dobu bylo vajíčko i zvířátko ponořené ve vodě.

Další podobné články
Co nedělat na Nový rok - pověry a zvyky
Zřejmě také znáte přísloví “Jak na Nový rok, tak po celý rok”. Z toho vychází také mnoho pověr a zvyků. Vyhněte se hádkám a mrzutostem Pokud se budete na Nový rok hádat nebo budete mrzutí, budete mrzutí poté celý rok. Proto se vyhněte hádkám. Vyneste koše a vyžehlete prádlo Do nového roku se toti..
Reklamace - začínají platit nová pravidla
Novela zákona o ochraně spotřebitele přináší změny ve vztazích mezi zákazníky a obchodníky. Tyto změny se týkají také reklamací. Novela by měla platit už před Vánoci. Odpovědnost za vady se prodlužuje Odpovědnost za vady se nově prodlužuje, což jistě potěší samotné zákazníky. Prodlužuje se lhůta z..
Povlečení Minecraft
Povlečení Minecraft je povlečení na téma úspěšné hry Minecraft . Díky povlečení Minecraft můžete zpříjemnit pokoj fanouškům hry Minecraft. Co je to Minecraft? Minecraft je počítačová hra, která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v progr..