Líhnoucí se vejce

Zveřejněno: 14.05.2018

Děti si celkově rády hrají s vychytanými a zábavnými hračkami jako jsou například slizy, modelíny, různé hopíky a míčky apod. Líhnoucí se vejce je velice zábavná hračka pro každé dítě. Hračka je určená pro děti od 3 let. Zázračné vajíčko je velké 6 cm. Z vajíčka se Vám vylíhne tvor, jakoby byl živí. Sledujte spolu se svými dětmi kouzelný proces zrození nového tvorečka. Stačí jen vajíčko vložit do vody a pak už jen čekáte, kdy vajíčko praskne a malé zvířátko pomalu vyroste. Vybrat si můžete ze spousty druhů zvířátek.

Návod jak vylíhnout své zvířátko

Návod na vylíhnutí svého zvířátka je úplně jednoduchý. Vložte vejce do jakékoliv nádoby. Nádobu naplňte vodou (max do 35°C teplé vody) tak, aby bylo vejce celé pod vodou. Po 12-24 hodinách začne vejce praskat a začíná se zvířátko klubat a růst. Ujistěte se, že nádobka má stále dostatek vody, popřípadě vodu dolejte. Ještě 48 hodin poroste zvířátko do plné velikosti. Je třeba, aby po celou dobu bylo vajíčko i zvířátko ponořené ve vodě.

Další podobné články
Hotelové zapínání
Pokud se zajímáte o hotelový textil nebo obecně o textil, jistě jste už narazili na frázi hotelové zapínání . Možná Vás zaskočilo, co tato fráze znamená? Je to typ zapínání, stejně tak jako je například klasické zipové zapínání či starší knoflíkové zapínání, tak hotelové zapínání je navrženo primár..
Hotelový textil
Hotelový textil je speciální kategorie textilu, který je určen primárně pro komerční účely. Nejčastější využití naleznete hotelový textil zejména pro ubytovací zařízení, hotely, pensiony či případně stravovací zařízení. Hotelové povlečení má často různé úpravy, díky kterým je poté textil kvalitnějš..
Selen
Selen hraje roli v boji proti volným radikálům. Také příznivě ovlivňuje obranyschopnost, štítnou žlázu a tvorbu spermií. Pokud ho však máte nedostatek nebo nadbytek, tělu to neprospívá. Na co má vliv selen obranyschopnost spermie (zrání a pohyblivost) činnost štítné žlázy nehty vlasy Kde selen z..