Líhnoucí se vejce

Zveřejněno: 14.05.2018

Děti si celkově rády hrají s vychytanými a zábavnými hračkami jako jsou například slizy, modelíny, různé hopíky a míčky apod. Líhnoucí se vejce je velice zábavná hračka pro každé dítě. Hračka je určená pro děti od 3 let. Zázračné vajíčko je velké 6 cm. Z vajíčka se Vám vylíhne tvor, jakoby byl živí. Sledujte spolu se svými dětmi kouzelný proces zrození nového tvorečka. Stačí jen vajíčko vložit do vody a pak už jen čekáte, kdy vajíčko praskne a malé zvířátko pomalu vyroste. Vybrat si můžete ze spousty druhů zvířátek.

Návod jak vylíhnout své zvířátko

Návod na vylíhnutí svého zvířátka je úplně jednoduchý. Vložte vejce do jakékoliv nádoby. Nádobu naplňte vodou (max do 35°C teplé vody) tak, aby bylo vejce celé pod vodou. Po 12-24 hodinách začne vejce praskat a začíná se zvířátko klubat a růst. Ujistěte se, že nádobka má stále dostatek vody, popřípadě vodu dolejte. Ještě 48 hodin poroste zvířátko do plné velikosti. Je třeba, aby po celou dobu bylo vajíčko i zvířátko ponořené ve vodě.

Další podobné články
Lullalove deky
Lullalove deky jsou deky od značky Lullalove. Cílem této značky je přinést kvalitní designové produkty, které jsou kvalitní, multifunkční a mají zároveň nápad a hezký vzhled. Lullalove je polská značka kvalitního dětského textilu. Značka existuje od roku 2013 a v prvním produktem Lullalove byla kva..
Deka pro miminko
Deky pro miminka jsou deky s větším důrazem na kvalitu, pochopitelně musí být zdravotně nezávadné a pro děti je také velice příjemné, když je deka příjemná na dotek. Dalo by se tedy říci, že se jedná o běžnou deku, ale musíte dbát větší důraz na jednotlivé parametry deky. Základní parametry deky p..
Objímací polštář
Objímací polštář neboli také mazlící nebo tulící polštář. Ano, to jsou fráze, pod kterými nalezneme tento skvělý produkt určený pro muže, ženy i děti. Mazlení potřebuje v dnešní době každý. Prakticky se jedná o velký polštář, ke kterému se můžete přitulit a bude se Vám hezky spát. Polštář je často ..