Krepové povlečení

Zveřejněno: 26.04.2022

Krepové povlečení je velice oblíbené a to zejména díky snadné údržbě tohoto povlečení. Primární výhoda tohoto povlečení je, že stačí vyprat, osušit a můžete ho rovnou používat. Krepové povlečení se nemusí žehlit, protože se nemačká. Obvykle ho lze prát bez problémů na 60° C. Krepové povlečení se obvykle vyrábí ze stoprocentní kvalitní česané bavlny. 

Krepové povlečení se vyrábí obvykle se zapínáním na zip nebo na knoflík. Často se dá sehnat kromě samotného povlečení jako celku i samotné povlečení na polštář a samotné povlečení na peřinu, díky čemuž můžete povléci i netypické velikosti polštářů a polštářků. 

Jak již bylo uvedeno, tak krepové povlečení doporučujeme zejména z důvodu, že se nemusí žehlit, což je velice pohodlné. 

Další podobné články
Chrániče matrace
Chrániče matrace jsou určené k ochraně matrace před poškozením a znečištěním. Mohou být vyrobeny z různých materiálů - například se používá bavlna, polyester, mikrovlákno. Samozřejmě je vhodné při výběru zohledit i další vlastnosti - voděodolnost, prachotěsnost nebo proti-alergenní účinky. Hlavním..
Bavlněná prostěradla
Bavlněná prostěradla jsou výbornou volbou pro každodenní použití. Bavlna je přírodní materiál, který je měkký, prodyšný a příjemný na dotek. Díky těmto vlastnostem jsou bavlněná prostěradla oblíbená u mnoha lidí. Při výběru bavlněného prostěradla je důležité zvolit správnou velikost pro vaše lůžko...