Krepové povlečení

Zveřejněno: 26.04.2022

Krepové povlečení je velice oblíbené a to zejména díky snadné údržbě tohoto povlečení. Primární výhoda tohoto povlečení je, že stačí vyprat, osušit a můžete ho rovnou používat. Krepové povlečení se nemusí žehlit, protože se nemačká. Obvykle ho lze prát bez problémů na 60° C. Krepové povlečení se obvykle vyrábí ze stoprocentní kvalitní česané bavlny. 

Krepové povlečení se vyrábí obvykle se zapínáním na zip nebo na knoflík. Často se dá sehnat kromě samotného povlečení jako celku i samotné povlečení na polštář a samotné povlečení na peřinu, díky čemuž můžete povléci i netypické velikosti polštářů a polštářků. 

Jak již bylo uvedeno, tak krepové povlečení doporučujeme zejména z důvodu, že se nemusí žehlit, což je velice pohodlné. 

Další podobné články
Lullalove deky
Lullalove deky jsou deky od značky Lullalove. Cílem této značky je přinést kvalitní designové produkty, které jsou kvalitní, multifunkční a mají zároveň nápad a hezký vzhled. Lullalove je polská značka kvalitního dětského textilu. Značka existuje od roku 2013 a v prvním produktem Lullalove byla kva..
Deka pro miminko
Deky pro miminka jsou deky s větším důrazem na kvalitu, pochopitelně musí být zdravotně nezávadné a pro děti je také velice příjemné, když je deka příjemná na dotek. Dalo by se tedy říci, že se jedná o běžnou deku, ale musíte dbát větší důraz na jednotlivé parametry deky. Základní parametry deky p..