Kojící polštář

Zveřejněno: 02.05.2022

Kojící polštář je praktická pomůcka a je vhodné si ho pořídit již v druhém trimestru těhotenství, když Vám začíná růst bříško. Polštář velice dobře poslouží při spaní na boku a nebo také jako relaxační polštář. Dále poté nabízí komfort při kojení a to jak pro maminku, tak pro dítě. Dá se také použít jako mantinel okolo miminka. Dále se podíváme na parametry, podle kterých vybrat ideální kojící polštář.

Jak vybrat správný kojící polštář

Primárně se vybírá podle těch základních parametrů a těmi jsou velikost, výplň a funkčnost. 

  • Velikost
    Kojící polštář by měl být velký minimálně 170 cm. Při spaní na boku je vhodné zvednout celou nohu až ke kotníkům, aby se vám páteř srovnala. Každá úleva v těhotenství je důležitá.
  • Váha
    V dnešní době si již můžeme koupit nejrůznější typy polštářů. Ideální je, aby polštář vážil 1-1,5 Kg. Dejte si pozor například na ekologické pohankové polštáře, které mohou vážit až 5 Kg.
  • Funkčnost
    Je vhodné vybrat polštář, který lze prát nebo alespoň aby měl snímatelný pratelný povlak, ale pokud lze prát celý, tak je to lepší varianta.

[box category=162461]

Další podobné články
Povlečení Minecraft
Povlečení Minecraft je povlečení na téma úspěšné hry Minecraft . Díky povlečení Minecraft můžete zpříjemnit pokoj fanouškům hry Minecraft. Co je to Minecraft? Minecraft je počítačová hra, která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v progr..
Povlečení Lidl
Povlečení Lidl je povlečení, které lze zakoupit na prodejnách Lidl a také na e-shopu Lidl-shop. cz , což je oficiální obchod řetěžce Lidl. Cena povlečení je pro klienty velice příjemná a nízká, což je také důvodu, proč je povlečení lidl často vyhledávanou variantou. O společnosti Lidl Lidl je obch..