Kojící polštář

Zveřejněno: 02.05.2022

Kojící polštář je praktická pomůcka a je vhodné si ho pořídit již v druhém trimestru těhotenství, když Vám začíná růst bříško. Polštář velice dobře poslouží při spaní na boku a nebo také jako relaxační polštář. Dále poté nabízí komfort při kojení a to jak pro maminku, tak pro dítě. Dá se také použít jako mantinel okolo miminka. Dále se podíváme na parametry, podle kterých vybrat ideální kojící polštář.

Jak vybrat správný kojící polštář

Primárně se vybírá podle těch základních parametrů a těmi jsou velikost, výplň a funkčnost. 

  • Velikost
    Kojící polštář by měl být velký minimálně 170 cm. Při spaní na boku je vhodné zvednout celou nohu až ke kotníkům, aby se vám páteř srovnala. Každá úleva v těhotenství je důležitá.
  • Váha
    V dnešní době si již můžeme koupit nejrůznější typy polštářů. Ideální je, aby polštář vážil 1-1,5 Kg. Dejte si pozor například na ekologické pohankové polštáře, které mohou vážit až 5 Kg.
  • Funkčnost
    Je vhodné vybrat polštář, který lze prát nebo alespoň aby měl snímatelný pratelný povlak, ale pokud lze prát celý, tak je to lepší varianta.

[box category=162461]

Další podobné články
Lullalove deky
Lullalove deky jsou deky od značky Lullalove. Cílem této značky je přinést kvalitní designové produkty, které jsou kvalitní, multifunkční a mají zároveň nápad a hezký vzhled. Lullalove je polská značka kvalitního dětského textilu. Značka existuje od roku 2013 a v prvním produktem Lullalove byla kva..
Deka pro miminko
Deky pro miminka jsou deky s větším důrazem na kvalitu, pochopitelně musí být zdravotně nezávadné a pro děti je také velice příjemné, když je deka příjemná na dotek. Dalo by se tedy říci, že se jedná o běžnou deku, ale musíte dbát větší důraz na jednotlivé parametry deky. Základní parametry deky p..