Kojící polštář

Zveřejněno: 02.05.2022

Kojící polštář je praktická pomůcka a je vhodné si ho pořídit již v druhém trimestru těhotenství, když Vám začíná růst bříško. Polštář velice dobře poslouží při spaní na boku a nebo také jako relaxační polštář. Dále poté nabízí komfort při kojení a to jak pro maminku, tak pro dítě. Dá se také použít jako mantinel okolo miminka. Dále se podíváme na parametry, podle kterých vybrat ideální kojící polštář.

Jak vybrat správný kojící polštář

Primárně se vybírá podle těch základních parametrů a těmi jsou velikost, výplň a funkčnost. 

  • Velikost
    Kojící polštář by měl být velký minimálně 170 cm. Při spaní na boku je vhodné zvednout celou nohu až ke kotníkům, aby se vám páteř srovnala. Každá úleva v těhotenství je důležitá.
  • Váha
    V dnešní době si již můžeme koupit nejrůznější typy polštářů. Ideální je, aby polštář vážil 1-1,5 Kg. Dejte si pozor například na ekologické pohankové polštáře, které mohou vážit až 5 Kg.
  • Funkčnost
    Je vhodné vybrat polštář, který lze prát nebo alespoň aby měl snímatelný pratelný povlak, ale pokud lze prát celý, tak je to lepší varianta.

[box category=162461]

Další podobné články
Hotelové zapínání
Pokud se zajímáte o hotelový textil nebo obecně o textil, jistě jste už narazili na frázi hotelové zapínání . Možná Vás zaskočilo, co tato fráze znamená? Je to typ zapínání, stejně tak jako je například klasické zipové zapínání či starší knoflíkové zapínání, tak hotelové zapínání je navrženo primár..
Hotelový textil
Hotelový textil je speciální kategorie textilu, který je určen primárně pro komerční účely. Nejčastější využití naleznete hotelový textil zejména pro ubytovací zařízení, hotely, pensiony či případně stravovací zařízení. Hotelové povlečení má často různé úpravy, díky kterým je poté textil kvalitnějš..
Alžbětiny příze
Hledáte Alžbětiny příze ? Příze, respektivě textilní vlákna, obecně lze rozdělit podle textilního vlákna na příze rostlinné, živočišné, minerální a umělé. Rostlinné jsou vyráběny z bavlny, lenu, juty, konopí, sisalu a podobně. Co se týká živočišných přízí, tak zde můžeme uvést jako zástupce vlnu, p..