Hot Wheels

Zveřejněno: 01.06.2018

Hot Wheels jsou nejznámější a nejoblíbenější dráhy a modely aut od firmy Mattel. Hot Wheels autíčka jsou vyráběná v poměru 1:64, 1:43, 1:18 a 1:50. Nejvíce si s autíčkami a dráhami vyhrají děti. Avšak Hot wheels už dávno není jen hračka pro kluky, ale stal se populární i u dospělých sběratelů, pro které jsou k dispozici modely aut s omezenými edicemi. Sběratelé modelů autíček si přijdou opravdu na své, protože je jich vyrobené takové množství, že kdyby se všechna vyrobená autíčka Hot Wheels zařadila za sebe, obtočila by 4krát Zemi!

Historie Hot Wheels

První kolekci Hot Wheels® vytvořil v roce 1968 Elliot Handler, spoluzakladatel společnosti Mattel. Autíčka Hot Wheels jsou od té doby hvězdami dětských pokojíčků i sběratelských kolekcí a také světovou jedničkou mezi mini autíčky. Od roku 1968 bylo vytvořeno více než 800 modelů a 11 000 variací autíček Hot Wheels. Mnoho výrobců automobilů má licenci Hot Wheels, aby mohli vyrábět modely svých vozů, což umožňuje použití originálních návrhových plánů a detailů.

Autíčka Hot Wheels

Své autíčko si můžete vybrat přibližně z 60 kolekcí. Svůj výběr můžete omezit podle značky auta, barvy nebo stylu. Auta Hot Wheels potěší například milovníky témat Star Wars, Liga spravedlnosti, Spider-man i fanoušky typických sporťáků. Do své Hot Wheels garáže můžete zaparkovat tématické angličáky, vytuněné závoďáky, parádní náklaďáky nebo robo mutanty. Hot wheels se pyšní dokonce i modely letadel, lodí a motorek. Modelů autíček Hot Wheels je obrovské množství a je opravdu z čeho vybírat. 

Hot Wheels dráhy

Hot Wheels nabízí velké množství variací autodráh a setů, jakou jsou například loopy-okruhy, kaskadérské kousky, skoky, strmé sjezdy, závody, křívé zatáčky, rychlostní testy a k tomu vozový park těch nejnadupanějších a nejlepších angličáků, které kdy jezdily v klukovské fantazii. Děti mohou autodráhy Hot Wheels obohatit o neuvěřitelné překážky, kterými jsou draci, žraloci, sopky či propadla. A protože Hot Wheels auta potřebují také servis, nechybí ani gigantická parkoviště či myčky. Hot Wheels dráhy můžete libovolně postavit nebo upravit přesně podle Vašich nejdivočejších představ!

Kompatibilita Hot Wheels drah

Každý malý kluk miluje autodráhy. Díky originálnímu systému napojení jednotlivých drah a možnosti ukotvení na židlích, stolech nebo oknech jsou autodráhy Hot Wheels osobitou stavebnicí. Závodní dráhy a herní sety jsou mezi sebou propojitelné a nabízejí zcela unikátní systém hraní. Takže lze po částech vytvořit jednu opravdu velkou dráhu. Děti mají vše zcela pod kontrolou.  S dráhami Hot Wheels a jednoduchými konektory je pro ně snadné navrhnout a vybudouvat svoji vlastní dráhu a svůj vlastní závodní svět Hot Wheels.      

S Hot Wheels zažijete opravdu spoustu zábavy.     

Další podobné články
Lullalove deky
Lullalove deky jsou deky od značky Lullalove. Cílem této značky je přinést kvalitní designové produkty, které jsou kvalitní, multifunkční a mají zároveň nápad a hezký vzhled. Lullalove je polská značka kvalitního dětského textilu. Značka existuje od roku 2013 a v prvním produktem Lullalove byla kva..
Deka pro miminko
Deky pro miminka jsou deky s větším důrazem na kvalitu, pochopitelně musí být zdravotně nezávadné a pro děti je také velice příjemné, když je deka příjemná na dotek. Dalo by se tedy říci, že se jedná o běžnou deku, ale musíte dbát větší důraz na jednotlivé parametry deky. Základní parametry deky p..
Objímací polštář
Objímací polštář neboli také mazlící nebo tulící polštář. Ano, to jsou fráze, pod kterými nalezneme tento skvělý produkt určený pro muže, ženy i děti. Mazlení potřebuje v dnešní době každý. Prakticky se jedná o velký polštář, ke kterému se můžete přitulit a bude se Vám hezky spát. Polštář je často ..