Hot Wheels

Zveřejněno: 01.06.2018

Hot Wheels jsou nejznámější a nejoblíbenější dráhy a modely aut od firmy Mattel. Hot Wheels autíčka jsou vyráběná v poměru 1:64, 1:43, 1:18 a 1:50. Nejvíce si s autíčkami a dráhami vyhrají děti. Avšak Hot wheels už dávno není jen hračka pro kluky, ale stal se populární i u dospělých sběratelů, pro které jsou k dispozici modely aut s omezenými edicemi. Sběratelé modelů autíček si přijdou opravdu na své, protože je jich vyrobené takové množství, že kdyby se všechna vyrobená autíčka Hot Wheels zařadila za sebe, obtočila by 4krát Zemi!

Historie Hot Wheels

První kolekci Hot Wheels® vytvořil v roce 1968 Elliot Handler, spoluzakladatel společnosti Mattel. Autíčka Hot Wheels jsou od té doby hvězdami dětských pokojíčků i sběratelských kolekcí a také světovou jedničkou mezi mini autíčky. Od roku 1968 bylo vytvořeno více než 800 modelů a 11 000 variací autíček Hot Wheels. Mnoho výrobců automobilů má licenci Hot Wheels, aby mohli vyrábět modely svých vozů, což umožňuje použití originálních návrhových plánů a detailů.

Autíčka Hot Wheels

Své autíčko si můžete vybrat přibližně z 60 kolekcí. Svůj výběr můžete omezit podle značky auta, barvy nebo stylu. Auta Hot Wheels potěší například milovníky témat Star Wars, Liga spravedlnosti, Spider-man i fanoušky typických sporťáků. Do své Hot Wheels garáže můžete zaparkovat tématické angličáky, vytuněné závoďáky, parádní náklaďáky nebo robo mutanty. Hot wheels se pyšní dokonce i modely letadel, lodí a motorek. Modelů autíček Hot Wheels je obrovské množství a je opravdu z čeho vybírat. 

Hot Wheels dráhy

Hot Wheels nabízí velké množství variací autodráh a setů, jakou jsou například loopy-okruhy, kaskadérské kousky, skoky, strmé sjezdy, závody, křívé zatáčky, rychlostní testy a k tomu vozový park těch nejnadupanějších a nejlepších angličáků, které kdy jezdily v klukovské fantazii. Děti mohou autodráhy Hot Wheels obohatit o neuvěřitelné překážky, kterými jsou draci, žraloci, sopky či propadla. A protože Hot Wheels auta potřebují také servis, nechybí ani gigantická parkoviště či myčky. Hot Wheels dráhy můžete libovolně postavit nebo upravit přesně podle Vašich nejdivočejších představ!

Kompatibilita Hot Wheels drah

Každý malý kluk miluje autodráhy. Díky originálnímu systému napojení jednotlivých drah a možnosti ukotvení na židlích, stolech nebo oknech jsou autodráhy Hot Wheels osobitou stavebnicí. Závodní dráhy a herní sety jsou mezi sebou propojitelné a nabízejí zcela unikátní systém hraní. Takže lze po částech vytvořit jednu opravdu velkou dráhu. Děti mají vše zcela pod kontrolou.  S dráhami Hot Wheels a jednoduchými konektory je pro ně snadné navrhnout a vybudouvat svoji vlastní dráhu a svůj vlastní závodní svět Hot Wheels.      

S Hot Wheels zažijete opravdu spoustu zábavy.     

Další podobné články
Mléčné zuby - kdy rostou a kdy vypadávají?
Mléčné zuby jsou první sada zubů, kterou člověk získává. Mléčné zuby se objevují u dětí obvykle kolem 6 měsíců věku a kompletní sada obsahuje 20 zubů. Postupně se začnou mezi 6 a 12 lety vyměňovat za trvalé zuby, kdy většinou začíná proces ztráty mléčných zubů a růstu trvalých zubů. Je důležité peč..
CSS partner - Jak zlevnit Google Nákupy až o 20%
Pokud provozujete vlastní e-shop, inzerujete produkty na google v rámci reklamy Google Nákupy a chcete ušetřit za provoz, potom je pro Vás ideální cesta zapojení přes CSS Partnera , který Vám umožní ušetřit na ceně prokliku až 20%. Co je to CSS program? CSS Program je reakcí Google na rozhodnutí ..
Hořčík
Hořčík je důležitý pro správné fungování našeho těla a hraje mnoho různých rolí v našem zdraví. Některé z hlavních funkcí hořčíku v těle jsou podpora zdravého srdce, posílení kostí, regulace metabolismu, podpora imunitního systému a uklidnění nervového systému. Kde získat hořčík Hořčík se nachází ..