Dětské povlečení do postýlky

Dětské povlečení do postýlky je určeno pro nejmenší děti. Nejčastěji se jedná o děti do 3 let, pro které jsou běžně postýlky určeny. Povlečení pro děti se dělá ve zmenšených velikostech, nejčastěji se jedná o velikosti 120x60cm nebo 140x70cm. Pochopitelně se dají sehnat i individuální rozměry nebo si nechat povlečení vyrobit na míru. 

Obvykle platí, že velikost ložné plochy v postýlce by měla být alespoň o 20 cm vyšší, než je velikost dítěte. Podle toho vyberete i ideální postýlku a ideální matraci. 

Dnešní moderní povlečení seženete v nejrůznějších barvách i rozměrech. Stejně tak použité materiály jsou nejrůznější, ale nejčastěji se volí bavlna, tedy bavlněné povlečení. 

Další podobné články
Chrániče matrace
Chrániče matrace jsou určené k ochraně matrace před poškozením a znečištěním. Mohou být vyrobeny z různých materiálů - například se používá bavlna, polyester, mikrovlákno. Samozřejmě je vhodné při výběru zohledit i další vlastnosti - voděodolnost, prachotěsnost nebo proti-alergenní účinky. Hlavním..
Bavlněná prostěradla
Bavlněná prostěradla jsou výbornou volbou pro každodenní použití. Bavlna je přírodní materiál, který je měkký, prodyšný a příjemný na dotek. Díky těmto vlastnostem jsou bavlněná prostěradla oblíbená u mnoha lidí. Při výběru bavlněného prostěradla je důležité zvolit správnou velikost pro vaše lůžko...