Dětské povlečení do postýlky

Dětské povlečení do postýlky je určeno pro nejmenší děti. Nejčastěji se jedná o děti do 3 let, pro které jsou běžně postýlky určeny. Povlečení pro děti se dělá ve zmenšených velikostech, nejčastěji se jedná o velikosti 120x60cm nebo 140x70cm. Pochopitelně se dají sehnat i individuální rozměry nebo si nechat povlečení vyrobit na míru. 

Obvykle platí, že velikost ložné plochy v postýlce by měla být alespoň o 20 cm vyšší, než je velikost dítěte. Podle toho vyberete i ideální postýlku a ideální matraci. 

Dnešní moderní povlečení seženete v nejrůznějších barvách i rozměrech. Stejně tak použité materiály jsou nejrůznější, ale nejčastěji se volí bavlna, tedy bavlněné povlečení. 

Další podobné články
Povlečení Minecraft
Povlečení Minecraft je povlečení na téma úspěšné hry Minecraft . Díky povlečení Minecraft můžete zpříjemnit pokoj fanouškům hry Minecraft. Co je to Minecraft? Minecraft je počítačová hra, která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v progr..
Povlečení Lidl
Povlečení Lidl je povlečení, které lze zakoupit na prodejnách Lidl a také na e-shopu Lidl-shop. cz , což je oficiální obchod řetěžce Lidl. Cena povlečení je pro klienty velice příjemná a nízká, což je také důvodu, proč je povlečení lidl často vyhledávanou variantou. O společnosti Lidl Lidl je obch..