Dětské povlečení do postýlky

Dětské povlečení do postýlky je určeno pro nejmenší děti. Nejčastěji se jedná o děti do 3 let, pro které jsou běžně postýlky určeny. Povlečení pro děti se dělá ve zmenšených velikostech, nejčastěji se jedná o velikosti 120x60cm nebo 140x70cm. Pochopitelně se dají sehnat i individuální rozměry nebo si nechat povlečení vyrobit na míru. 

Obvykle platí, že velikost ložné plochy v postýlce by měla být alespoň o 20 cm vyšší, než je velikost dítěte. Podle toho vyberete i ideální postýlku a ideální matraci. 

Dnešní moderní povlečení seženete v nejrůznějších barvách i rozměrech. Stejně tak použité materiály jsou nejrůznější, ale nejčastěji se volí bavlna, tedy bavlněné povlečení. 

Další podobné články
Lullalove deky
Lullalove deky jsou deky od značky Lullalove. Cílem této značky je přinést kvalitní designové produkty, které jsou kvalitní, multifunkční a mají zároveň nápad a hezký vzhled. Lullalove je polská značka kvalitního dětského textilu. Značka existuje od roku 2013 a v prvním produktem Lullalove byla kva..
Deka pro miminko
Deky pro miminka jsou deky s větším důrazem na kvalitu, pochopitelně musí být zdravotně nezávadné a pro děti je také velice příjemné, když je deka příjemná na dotek. Dalo by se tedy říci, že se jedná o běžnou deku, ale musíte dbát větší důraz na jednotlivé parametry deky. Základní parametry deky p..