Dětské pokladny

Zveřejněno: 21.04.2018

Pokud si hrají Vaše děti rádi na prodavače, určitě by v jejich výbavě neměla chybět dětská pokladna. V dnešní době už jsou dětské pokladny velice moderní. Mají třeba skener nebo do nich lze vkládat dětské peníze.

Vybavení dětských pokladen

Moderní dětské pokladny už v dnešní době mají obrovské množství funkcí. Nechybí například mikrofon, čtečka zboží nebo potravin, platební terminál, kasa. Dokonce některé pokladny mají i váhu, na které lze zvážit váhu potravin. Podle čtečky skeneru zase dokáží zobrazit automaticky cenu potraviny nebo druh potraviny.

Potraviny nesmí chybět

Co by to bylo za prodavače, kdyby neměl co prodávat. Určitě byste měli zakoupit k pokladně také potraviny. Dokonce můžete zakoupit i nákupní košík, který často má v sadě také různé potraviny.

Další podobné články
Lullalove deky
Lullalove deky jsou deky od značky Lullalove. Cílem této značky je přinést kvalitní designové produkty, které jsou kvalitní, multifunkční a mají zároveň nápad a hezký vzhled. Lullalove je polská značka kvalitního dětského textilu. Značka existuje od roku 2013 a v prvním produktem Lullalove byla kva..
Deka pro miminko
Deky pro miminka jsou deky s větším důrazem na kvalitu, pochopitelně musí být zdravotně nezávadné a pro děti je také velice příjemné, když je deka příjemná na dotek. Dalo by se tedy říci, že se jedná o běžnou deku, ale musíte dbát větší důraz na jednotlivé parametry deky. Základní parametry deky p..
Objímací polštář
Objímací polštář neboli také mazlící nebo tulící polštář. Ano, to jsou fráze, pod kterými nalezneme tento skvělý produkt určený pro muže, ženy i děti. Mazlení potřebuje v dnešní době každý. Prakticky se jedná o velký polštář, ke kterému se můžete přitulit a bude se Vám hezky spát. Polštář je často ..