Bytový textil

Dekorační polštáře

30.04.2022 - Dekorační polštáře slouží pro oživení interieru Vaší domácnosti, ale samozřejmě je lze také prakticky používat. V dnešní moderní době již najdete v nabídkách výrobců dekorační polštáře do obýváku, které si můžete dát na svůj gauč nebo také dekorační polštáře do ložnice či do dětského pokoje. Dekora..

Pokračovat...

Povlečení do kočárku

30.04.2022 - Povlečení do kočárku je určeno pro malé děti a jak z názvu plyne, tak se jedná o povlečení speciálně navržené do dětského kočárku. Nejčastěji je vyrobeno z bavlny nebo z bavlny v kombinaci s polyesterem a je uzpůsobeno velikosti dětských kočárků. Povlékají se na matraci či měkkou podložku, která je..

Froté povlečení

30.04.2022 - Froté povlečení je obvykle vyrobeno kombinací bavlny a polyesteru. Nejčastěji se jedná o poměr 80% bavlny a 20% polyesteru. Výhodou těchto povlečení je, že se nemusí žehlit. Froté povlečení nabízí skvělý komfort a jsou dobře prodyšná. Oproti bavlněním povlečení jsou také froté povlečení dokonale pr..

Svítící povlečení

29.04.2022 - Svítící povlečení se charakterizuje zejména tím, že svítí v noci. Ale jak je to možné? Obsahuje přídavné baterie nebo napájení? Obvykle nikoliv. Celého efektu je dosaženo použitím materiálu, který dokáže po zhasnutí světla ještě nějakou dobu svítit. Velice dobře je tento efekt pak vidět při dosažen..

Luxusní povlečení

29.04.2022 - Luxusní povlečení je povlečení, které je vyrobeno z těch nejkvalitnějších materiálů, což je pochopitelně vykompenzováno také vyšší cenou těchto materiálů a ve výsledku i samotného povlečení. Samozřejmě, že každému vyhovuje něco jiného, ale obecně se mezi luxusní povlečení řadí například saténové po..

Plyšové povlečení

27.04.2022 - Plyšové povlečení je prakticky totéž jako mikroplyšové povlečení , což je běžnější termín v nabídkách výrobců a prodejců povlečení. Co se týká vlastností, tak se hodí zejména do zimních období, protože povlečení z mikroplyše hezky hřeje. Více informací naleznete také v našem článku mikroplyšové pov..

Povlečení Josef Lada

27.04.2022 - Povlečení Josef Lada je ložní povlečení s motivem od Josefa Lady. Není asi potřeba představovat si Josefa Ladu, ale pro shrnutí to byl český malíř, ilustrátor, spisovatel a scénograf. Narodil se hrusickému ševci Josefu Ladovi (1847–1904) a jeho manželce Alžbětě, rozené Janovské (1843–1912), jako n..

Povlečení Fortnite

27.04.2022 - Povlečení Fortnite je povlečení s motivem oblíbené hry Fortnite . Nejčastěji tedy tento vzor povlečení budou volit děti a velice se hodí do dětského pokoje pro fanoušky této hry. Co je to Fortnite? Fortnite je hra vyvíjená studiem Epic Games. Aktuálně je multiplatformní, což znamená, že jí lze hr..

Damaškové povlečení

27.04.2022 - Damaškové povlečení se řadí mezi elegantní a luxusní materiál. Název Damašek vznikl po sirském městě Damašek , kde došlo ve 12. stolení k rozkvětu výroby tohoto materiálu. Úplně původně se však damašek vyráběl v Indií, Číně a Persii. Úplně původně se na jeho výrobu používaly příze z hedvábí a lnu, ..

Lněné povlečení

27.04.2022 - Lněné povlečení je speciální druh povlečení, který se vyrábí z materiálu zvaného len . Len má jediněčné termoregulační vlastnosti - v létě chladí a v zimě hřeje. Další výhodou je, že len je přirozeně antibakteriální a dobře odolný vůči plísním a pylům. Tento materiál ocení také alergici, protože le..

1 2 3 4 5