Bavlněné povlečení

Zveřejněno: 28.10.2021

Mezi obecně nejpoužívanější typy povlečení se řadí bavlněné povlečení. Bavlněné povlečení se vyrábí z bavlny a nejčastější typy zapínání bavlněného povlečení jsou na zip a na knoflík, nicméně lze narazit také na hotelové zapínání, které je určeno jak již název napovídá primárně pro hotely a místa, kde se povlečení mění často. Nejpoužívanější je v současné době určitě povlečení na zip. 

Údržba bavlněného povlečení

Co se týká údržby bavlněného povlečení, tak obvykle se pere povlečení v pračce a většina výrobců doporučuje prát povlečení naruby. Každý výrobce zároveň upřesňuje u svého výrobku na kolik stupňů doporučuje povlečení prát a jestli je vhodné sušení v bubnové sušičce. Při dodržování doporučení výrobce bez pochyby výrazně prodloužíte životnost povlečení. 

Další podobné články
Lullalove deky
Lullalove deky jsou deky od značky Lullalove. Cílem této značky je přinést kvalitní designové produkty, které jsou kvalitní, multifunkční a mají zároveň nápad a hezký vzhled. Lullalove je polská značka kvalitního dětského textilu. Značka existuje od roku 2013 a v prvním produktem Lullalove byla kva..
Deka pro miminko
Deky pro miminka jsou deky s větším důrazem na kvalitu, pochopitelně musí být zdravotně nezávadné a pro děti je také velice příjemné, když je deka příjemná na dotek. Dalo by se tedy říci, že se jedná o běžnou deku, ale musíte dbát větší důraz na jednotlivé parametry deky. Základní parametry deky p..