Bavlněné povlečení

Zveřejněno: 28.10.2021

Mezi obecně nejpoužívanější typy povlečení se řadí bavlněné povlečení. Bavlněné povlečení se vyrábí z bavlny a nejčastější typy zapínání bavlněného povlečení jsou na zip a na knoflík, nicméně lze narazit také na hotelové zapínání, které je určeno jak již název napovídá primárně pro hotely a místa, kde se povlečení mění často. Nejpoužívanější je v současné době určitě povlečení na zip. 

Údržba bavlněného povlečení

Co se týká údržby bavlněného povlečení, tak obvykle se pere povlečení v pračce a většina výrobců doporučuje prát povlečení naruby. Každý výrobce zároveň upřesňuje u svého výrobku na kolik stupňů doporučuje povlečení prát a jestli je vhodné sušení v bubnové sušičce. Při dodržování doporučení výrobce bez pochyby výrazně prodloužíte životnost povlečení. 

Další podobné články
Povlečení Minecraft
Povlečení Minecraft je povlečení na téma úspěšné hry Minecraft . Díky povlečení Minecraft můžete zpříjemnit pokoj fanouškům hry Minecraft. Co je to Minecraft? Minecraft je počítačová hra, která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v progr..
Povlečení Lidl
Povlečení Lidl je povlečení, které lze zakoupit na prodejnách Lidl a také na e-shopu Lidl-shop. cz , což je oficiální obchod řetěžce Lidl. Cena povlečení je pro klienty velice příjemná a nízká, což je také důvodu, proč je povlečení lidl často vyhledávanou variantou. O společnosti Lidl Lidl je obch..